61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Білій Церкві

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Гроші потрібні тоді, коли їх немає. Популярний спосіб «позичаю у знайомих» не завжди діє. Звернутися в банк за кредитом готівкою у Білій Церкві — значить знову стати «документозбирачем» і безнадійним «очікувачем». Знайти швидкі гроші в Інтернеті без ризику теж складно. Таких зневірених підтримує CREDIT FERMA, яка оперативно випереджає своїх конкурентів за кількістю схвалених і виданих невеликих позик в Україні.

Місія МФО

Основна мета процесу кредитування в нашій МФО полягає в наданні фінансової допомоги різним верствам населення — від молодого покоління до людей пенсійного віку. Як кредитор, організація проявила турботу про літніх жителів країни, адаптувавши й спростивши під них складний механізм видачі позикових коштів. Тепер швидкі гроші в кредит у Білій Церкві доступні навіть недосвідченим користувачам ПК.

З кожним днем розширюється географія послуг МФО. Відзначено збільшення кількості клієнтів серед білоцерківців. Жителів міста привернула відсутність тяганини, моментальний розгляд заявки, вкрай прості та вигідні умови кредитування. Звернувшись вперше, вони змогли отримати кредит онлайн у Білій церкві під нульову процентну ставку, тоді як отримання кредиту в звичайному банку не завжди просте і ніколи — безкоштовне.

Банківська позика супроводжується збором і наданням офіційних документів, посиленою перевіркою матеріального благополуччя людини. У багатьох випадках потрібне поручительство або застава майна. Часто рішення приймається протягом декількох днів.

Процедура позики

Оформлення онлайн-заявки за паспортом у CREDIT FERMA запам'ятовується на «раз, два, три»:

  1. Заповнити анкету на сайті компанії. Під час внесення даних допомагають підказки, слідуючи яким заявка буде готова за 5 хвилин.
  2. Дочекатися відповіді. Сповіщення про рішення за заявкою надходить протягом 15 хвилин.
  3. Переконатися в надходженні грошей на карту.

Слід зазначити, що нарахування суми позики на банківську карту відбувається миттєво, тому вже незабаром після подачі заявки ви зможете скористатися отриманими грошима. Такий експрес-кредит у Білій Церкві до зарплати став майже безальтернативним шляхом виходу зі скрутних фінансових положень.

Умови позики — для всіх

Будучи народною улюбленицею, наша МФО не боїться співпрацювати з клієнтами, котрі колись зіпсували свою кредитну історію. З розумінням ставимося й до фізичних осіб, які працюють без офіційного працевлаштування, довірливо — до людей з активними кредитами. З такими привілеями взяти кредит у Білій Церкві стало набагато простіше.

Попит на послуги нашої організації виник внаслідок створення простих умов для українців. Вам потрібен лише комп'ютер або смартфон з виходом у Інтернет. Ми не вимагаємо документального супроводу платоспроможності, а сума максимальної позики без довідки про доходи розрахована на показник високого розміру заробітку населення і становить 20000 грн. Для тих, хто вперше звернувся за грошима в борг у Білій Церкві, доступна сума до 7000 грн. А НУЛЬОВА процентна ставка не дозволить вам потрапити в боргову яму.

Наші потенційні позичальники — це громадяни України від 18-ти років, які мають паспорт і особисту банківську карту.

Ми надамо можливість:

  • самостійно обрати термін кредитування (від 1 до 90 днів) і суму кредиту;
  • достроково погасити кредит та сплатити проценти за фактично використані дні;
  • звернутися у будь-який час доби, оскільки у нас немає перерв на обід, святкових і вихідних днів.

Не позбавляйте себе можливості жити сьогоденням. Будь-які фінансові проблеми можна усунути. Хто знає як, той звертається до нас!

DMCA.com Protection Status