61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Черкасах

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Всі нюанси життя передбачити неможливо, і бувають ситуації, коли жителям міста Черкаси терміново потрібні гроші, але у родичів чи друзів немає потрібної суми, а оформлення кредиту в банку напевно затягнеться на невизначений час. Та й гарантій його успішного отримання, звісно ж, немає.

У цьому випадку вам варто звернутися в компанію CREDIT FERMA, яка без будь-яких зволікань надасть моментальний реальний кредит на карту.

Наші переваги

Мікрофінансова організація «КредитФерма» — надійний друг і помічник для всіх, хто потрапив у важку життєву ситуацію, котра обмежує їхні власні фінансові можливості. Розуміючи складнощі, які виникають за відсутності фінансів, компанія видає швидкі позики в Черкасах на найвигідніших умовах:

  • немає потреби шукати поручителів;
  • відсутні вимоги зі збору численного пакету документів;
  • кредит у Черкасах можна отримати на карту за паспортом, без надання довідки про доходи.

Для отримання позики достатньо залишити онлайн-заявку на сайті CREDIT FERMA. На її розгляд витрачається мінімум часу, і вже через кілька хвилин гроші будуть переведені на особисту картку одержувача. Можливість отримання позики надається в будь-який час доби, у вихідні та святкові дні.

Позичальнику пропонується оформити до 20000 гривень на будь-які цілі.

Погана кредитна історія — не перешкода

Складне фінансове становище окремих осіб призводить до того, що своєчасно внести оплату за банківським кредитом вони не можуть. А через утворені прострочення банк поспішно заносить їх у «чорний список». Погана кредитна історія (КІ) в подальшому стає приводом для відмови у повторній видачі необхідних коштів. Мало того, «клеймо» боржників на довгі роки позбавляє людину можливості оформити кредитну угоду.

«КредитФерма» працює на довірі та розумінні складнощів пересічних українців і надає гроші в борг у Черкасах без довідки про доходи навіть клієнтам з поганою КІ. Обов'язковою умовою є грамотне заповнення онлайн-заявки за всіма необхідними пунктами та надання виключно достовірної інформації. Лише у разі невиконання цих правил може бути отримана відмова у видачі позики.

Умови мікропозики

МФО CREDIT FERMA лояльно ставиться до своїх нових клієнтів і надає їм гроші до зарплати на максимально вигідних умовах. Для кожного, хто звернувся вперше, компанією передбачена можливість оформлення безпроцентної позики на суму від 1000 до 7000 грн. За повторного звернення процентна ставка становить 0,9% на день, під час усіх наступних — 1,8%. Своєчасні погашення боргу розширюють можливості клієнтів — сума кредиту на карту (не готівкою) в Черкасах може бути збільшена до 10 000 гривень.

Терміни погашення також несильно обмежують вас: зворотні кошти можна внести в період від 1 до 90 днів. Водночас умови повернення визначає сам позичальник — можлива пролонгація позики. У компанії вітається й дострокове повернення боргу: проводиться перерахунок, і позичальник оплачує борг зі встановленою процентною ставкою тільки за фактичний час використання грошей. Таким чином клієнт, який отримав кредит у Черкасах, позбавлений переплат і втрати коштів через приховані комісії, які нерідко нараховуються в банках.

Якщо вам дійсно терміново потрібні гроші, звертайтеся в нашу компанію. Тут лише за кілька хвилин можна оформити швидку позику на картку. Отримати їх готівкою можна в цілодобовому режимі у одному з численних банкоматів вашого міста.

МФО CREDIT FERMA готова прийти на допомогу і вирішити ваші проблеми в будь-який час дня та ночі.

DMCA.com Protection Status