61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Чернігові

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Кожен життєвий поворот не вийде вгадати. Інколи стається так, що терміново потрібен кредит у Чернігові, припустимо, до зарплати, а у рідних і знайомих абсолютно ніяк не позичити з тієї чи іншої причини. А ось отримання потрібної суми в банку точно триватиме чимало годин, а то й днів. Та й немає ніякої впевненості, що звернення туди буде успішним. Можливо, жителям міста краще оформити моментальний кредит у CREDIT FERMA без зайвих складнощів?

Переваги компанії

Наша МФО — опора і підтримка для тих, хто опинився у складному життєвому становищі, коли фінансові можливості просто вичерпалися. Беручи до уваги ті складнощі, які виникають у разі браку коштів, організація надає кредит в Чернігові на лояльних умовах:

  • не вимагається поручительство;
  • не потрібно надавати численну документацію;
  • позику можна отримати на карту тільки за паспортом та ІПН. Оформлення відбувається без довідки про доходи.

Щоб оформити кредит (не готівкою) у Чернігові, достатньо лише заповнити і надіслати онлайн-заявку на веб-сайті CREDIT FERMA. Рішення приймається швидко, і лише через якихось 7–10 хвилин кошти буде перераховано на банківську картку позичальника. Гроші в борг у Чернігові реально оформити в будь-який час доби, і в свята, і у вихідні.

Заявник може взяти до 10 000 грн на будь-які цілі, без звітів про витрати.

Негативне кредитне досьє — не проблема

Складний фінансовий період у деяких людей призводить до того, що у них не виходить вчасно внести платіж. І з огляду на прострочення платежів банківська установа без тіні сумнівів заносить таких клієнтів у «чорний список». Негативне кредитне досьє в майбутньому слугує причиною відмови в наданні коштів. Більш того, «печатка» несумлінного боржника на довгий проміжок часу залишає людину без шансу укласти кредитний договір.

CREDIT FERMA співпрацює з українцями на основі довірчих відносин і видає моментальну позику в місті Чернігів, оминаючи надання довідок про дохід та перевірку кредитної історії. Неодмінна умова — правильно оформлена онлайн-заявка за кожним пунктом і внесення тільки даних, що відповідають дійсності. Лише за недодержання цих вимог можлива відмова в отриманні послуги.

Особливості отримання мікропозик

Мікрофінансова компанія CREDIT FERMA доброзичливо налаштована до своїх нових позичальників і видає їм кошти на виграшних умовах. Кожен клієнт, який бажає першого разу взяти кредит у Чернігові, може отримати його без відсотків у розмірі від 1 тис. до 7 тисяч гривень. За наступного звернення — 0,9% щодня, під час подальших звернень — 1,8%. Дотримання графіка погашення боргу робить можливості позичальників більш масштабними — максимальний розмір позики на карту можуть збільшити до 10 000 грн.

Графік погашення також лояльний — позику можна повернути в строк від одного до дев'яноста днів. До того ж умови повернення обирає сам клієнт. Є можливість продовження договору, а також дострокового погашення: відбувається перерахунок, і позичальник вносить кредитні кошти з відсотками лише за фактичний період користування грошима. Отримуючи гроші на карту, людина позбавлена потреби переплачувати та втрачати гроші на комісіях і страховках, які часто вносяться банком в договір максимально непомітно.

_____________

У тому випадку, коли вам потрібна дійсно швидка позика, МФО CREDIT FERMA допоможе. Тут за лічені хвилини можна взяти вигідну безпроцентну позику на банківську карту. А зняти готівку ви можете в будь-який час дня та ночі, використовуючи один із безлічі банкоматів міста.

DMCA.com Protection Status