61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Чернівцях

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Все більшої популярності серед населення України набуває наша мікрофінансова компанія. Основний напрямок нашої діяльності — це видача невеликих за сумою позик жителям країни з різним матеріальним достатком. Багато хто відзначає: опинившись у важких життєвих ситуаціях, маючи зіпсовану кредитну історію, наявність інших кредитних зобов'язань за спиною, вони змогли за кілька хвилин оформити і взяти кредит на зарплатну карту! Доброї репутації серед населення і хороших проміжних результатів компанія досягла завдяки професіоналізму своїх співробітників і продуманій системі аналізу платоспроможності потенційного позичальника.

Залишаючись поки що серед нових мікро-фінансових організацій країни, CREDIT FERMA змогла запропонувати безпроцентний варіант видачі до 7000 грн потенційному позичальникові, який звернувся вперше! Така стратегія підвищила довіру серед громадян і тим самим збільшила середню кількість щоденних видач кредитів.

Не обмежуючи свою клієнтську аудиторію, CREDIT FERMA успішно співпрацює і з чернівчанами, надаючи їм можливість швидко й вигідно взяти кредит у Чернівцях — у своєму рідному місті, не виходячи з дому.

Дистанційна модель обслуговування і спрощена система кредитування забезпечують максимально зручну видачу невеликої позики — кредит у Чернівцях мешканці міста можуть отримати без особливих проблем просто на сайті компанії. Ми не ховаємо інформацію про точний відсоток за позикою і остаточну суму переплати, співпрацюємо з клієнтами з поганою кредитною історією, з громадянами, які офіційно не працевлаштовані, але мають інше джерело доходу. Для більшості це найзручніший і найбільш швидкий шлях дістати кошти на необхідні потреби без надання довідок і за умови небажання брати гроші під заставу. Кредит готівкою у Чернівцях — також потрібна послуга, але в такому випадку довелося б кудись іти, стояти в чергах, влагоджувати формальності...

Умови кредитування в нашій МФО виглядають таким чином.

Схема видачі позик

  1. Заповнити анкету онлайн та подати заявку. Проста й зручна схема розрахована навіть на далеких від веб-технологій користувачів. Анкета забезпечена підказками, що скоротить час процедури заповнення до 5 хвилин.
  2. Дочекатися схвалення. Рішення про видачу кредиту або про відмову вам повідомлять СМС-повідомленням упродовж 10–15 хвилин. Відмова можлива у випадках, якщо неправильно заповнена заявка або подана недостовірна інформація про позичальника.
  3. Отримати гроші. Після позитивного рішення за заявкою гроші перераховуються на карту банку моментально.

Вимоги до позичальника

Вік від 18-ти років, громадянство України, наявність паспорта і банківської карти — все, що вам треба. Не потрібні довідки з місця роботи (позики видаються без будь-яких довідок про доходи) та інші підтверджувальні документи.

Суми

За першого звернення — до 7000 грн, під час наступних, починаючи з третього — до 10000 грн.

Процентна ставка

Для нових клієнтів передбачена безвідсоткова угода (0%), при оформленні другої позики за паспортом — 0,9% на день, стандартна процентна ставка для всіх позичальників — 1,8% на день. За дострокового погашення позики оплата процентів здійснюється тільки за фактично використані дні. Відсутні приховані комісії.

Терміни кредитування

Вам надається можливість самостійно обрати термін кредитування в діапазоні від 5 до 90 днів. У разі непередбачених обставин можлива пролонгація.

Для своїх клієнтів «Кредит ферма» видає позики на карту 24 години на добу, 7 днів на тиждень, круглий рік, без перерв на обід, без святкових і вихідних днів.

Якщо потрібно терміново покрити непередбачені витрати або просто дотягнути до зарплати, можете сміливо брати гроші в борг у Чернівцях, відправивши заявку на нашому сайті. В нашу користь свідчить висока схвалюваність і моментальна видача кредитів платоспроможним українцям.

DMCA.com Protection Status