61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Дніпрі (Дніпропетровську)

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Коли терміново потрібні гроші, не завжди можна сподіватися на родичів і друзів. У одних може бути відсутня потрібна сума, інші можуть відмовити з різних причин. У банк бігти теж сенсу немає: там вимагається збір пакету документів, а потім проводитиметься його перевірка, а може й не один день. Крім того, взагалі ніяких гарантій отримання позики немає, та й невеликі суми такі організації не надають.

Проте є більш раціональний спосіб отримати гроші швидко. Він не потребує значних витрат часу і нервів — простягне руку допомоги і дасть невеликий кредит у Дніпрі компанія «Кредит Ферма».

Послуги компанії — для зручності клієнтів

Всі фінансові проблеми буде усунено протягом кількох хвилин, якщо звернутися за правильною адресою. У нас створені сприятливі умови для клієнтів — задля оформлення заявки на отримання грошової позики не потрібно витрачати час на пошук офісу та очікування в черзі, адже компанія працює онлайн.

Щоб узяти гроші в борг, жителеві міста Дніпро достатньо зайти на сайт і оформити заявку, відповідно до підказок у порожніх полях. Водночас вся процедура зведена до мінімуму, оскільки:

  • не потрібно замовляти і надавати довідки з роботи, угода оформляється без довідки про доходи;
  • не передбачений збір пакету інших документів;
  • не потрібні поручителі;
  • рішення про надання позики ухвалюється протягом декількох хвилин;
  • немає потреби нудьгувати в чергах біля віконця каси, очікуючи на кредит готівкою в Дніпрі — потрібну суму буде перераховано на карту позичальника в короткі терміни.

Що робити, якщо погана кредитна історія

Якщо дніпропетровець взяв кредит у банку, але через життєві обставини своєчасно не повернув його, він потрапить у «чорний список» осіб з поганою кредитною історією. Це позбавляє можливості подальшого кредитування не тільки в цьому конкретному, але й у будь-якому іншому банку. Така ситуація здатна ще більше погіршити й без того складне фінансове становище боржника.

Компанія «КредитФерма» добре розуміє, в якому розпачі знаходиться людина в схожій ситуації. А тому готова надати допомогу в отриманні кредиту в Дніпропетровську і позичити йому потрібну суму на загальних підставах. У відповідь від позичальника потрібно тільки одне — надання реальних відомостей про себе. Недостовірна інформація може слугувати причиною для відмови. Також важливо мати на увазі, що негативне рішення буде прийнято незалежно від того, помилка допущена навмисне чи через неуважність.

Що потрібно знати позичальникові

Наша МФО рада своїм клієнтам і створює всі умови для комфортного отримання позики, видаючи кредит онлайн у Дніпрі:

  • на будь-які цілі;
  • без відсотків на суму від 1000 до 7000 гривень тим, хто звернувся вперше;
  • під 0,9% на день за повторного звернення;
  • із процентною ставкою 1,8% надалі;
  • до 10000 гривень сумлінним постійним клієнтам.

Взяти кредит у Дніпропетровську можна на період від 51 до 90 днів, і позичальник сам обирає час користування грошима та погашення боргу. Якщо до зазначеного терміну він, з об'єктивних причин, не може розрахуватися, термін кредитування може бути пролонговано. Можливе дострокове погашення, і тоді оплата здійснюється тільки за фактичний період користування кредитними коштами.

Отримати схвалену суму можна на зазначену клієнтом банківську карту, а перевести кошти в готівку — в будь-якому банкоматі.

Компанія «Кредит Ферма» працює цілодобово, в будні і в свята, і завжди готова прийти на допомогу для якнайшвидшого розв'язання всіх фінансових проблем, зокрема при нестачі грошей до зарплати.

DMCA.com Protection Status