61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Харкові

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Місто Харків стрімко розвивається, комп'ютеризується, нові технології огортають першу столицю і буквально поглинають в себе. Особливе місце відводиться онлайн-технологіям, які сильно спрощують життя пересічних харків'ян. Наприклад, технології онлайн-кредитування, що дозволяє отримувати швидку грошову допомогу буквально-таки з доставкою додому. Втім, серед таких пропозицій є дуже багато прихованих нюансів, невигідних умов для позичальника, небезпек бути ошуканим. Розглянемо основні проблеми міні кредиту, і чому звернення до «Кредит Ферма» може бути одночасно і безпечним, і вигідним.

В Інтернеті обман?

Якщо ви шукаєте, в якому банку краще взяти невеликий мікрокредит, розумієте, скільки часу доведеться втратити, але водночас знаєте про існування МФО, ймовірно, вважаєте, що в Інтернеті скрізь і всюди обман. Ніхто не заперечує, що шахраям легше використовувати онлайн-простір для своїх брудних справ, ніж реальність, проте визначити надійну компанію серед підставних не дуже складно. Наша МФО, наприклад, має офіційну реєстрацію, всі дозвільні документи на здійснення кредитної діяльності, регулюється Національним Банком України. Тому, якщо ви вирішите взяти кредит в Харкові чи будь-якому іншому місті нашої країни за допомогою наших послуг, можете бути впевнені у повній прозорості співпраці.

У МФО непомірні відсотки?

Буває. Тому слід знати, до кого звертатися. Витягнути кредитну ношу з 3-4% відсотками на день, звісно, дуже складно. Та й навіщо? У нас гроші в кредит у Харкові видаються під 0%! Підозріло? Ми зацікавлені в залученні нових клієнтів, тому для кожного, хто звернувся вперше, підготували настільки привабливу пропозицію. Другу позику дамо під 0,9%, наступні — 1,8%. Від 1000 до 10 тисяч грн. Спробуйте знайти на ринку подібні умови або ж де краще. Після декількох годин пошуків будемо чекати вас назад.

Грошей без довідок не дадуть нікому?

Чому ж? У Credit Ferma харків'яни користуються послугами без довідки про доходи. Позика в Харкові видається всім повнолітнім українцям (з 18 років), яким потрібно мати при собі дані паспорта та ІПН, щоб успішно оформити експрес-угоду. Без застави. Без поручителів. Без продзвонів. Без підтверджень платоспроможності. Наші скорингові системи вміють визначати шахраїв і злісних неплатників, але, якщо ви себе до таких не відносите і маєте хоч якісь доходи — подавайте заявку просто зараз.

Передавати дані через Інтернет небезпечно?

Не секрет, що чимало мікрофінансових організацій, включаючи нашу, здійснюють верифікацію карти свого майбутнього клієнта, щоб визначити її приналежність заявнику з метою безпеки. Однак у нашому випадку в шахраїв нема жодного шансу перехопити ці дані, оскільки вони передаються на сайті через захищені протоколи SSL. Також вся та інформація, яку ви вказуєте про себе в анкеті, зберігається в надійно захищеній базі даних. Брати гроші в борг у Харкові до зарплати, пенсії або стипендії на хороших умовах в нашій компанії абсолютно безпечно.

Термінова мікропозика за 15 хвилин — це рекламний прийом?

Найчастіше компанії зазначають точний час видачі грошей після звернення, ґрунтуючись на середньостатистичному показнику. Звісно, клієнти, які раніше вже брали кредит у Харкові в цій компанії, не проходять повторні перевірки скоринговими системами, тому можуть обслуговуватися протягом декількох хвилин. У свою чергу, перевірка даних нового позичальника може затягнутися, однак у переважній більшості випадків з моменту подачі заявки до моменту завершення переказу грошей на карту клієнта (кредит готівкою в Харкові ми не надаємо) проходить не більше 15 хвилин. Водночас у банку отримати позику в день звернення часто взагалі не представляється можливим.

DMCA.com Protection Status