61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Херсоні

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Херсон — це місто на півдні України, обласний центр Херсонської області. Як і жителі будь-якого іншого населеного пункту, херсонці інколи зіштовхуються з фінансовими проблемами. Розв'язати їх часто допомагає тільки позика грошей, адже життя від зарплати до зарплати часом не залишає можливості відкладати кошти на «чорний день».

Бажаєте максимально швидко, просто, а головне — вигідно взяти кредит у Херсоні? Адже, по суті, все, що вам для цього потрібно — знати, у кого саме позичати. CREDIT FERMA — один з найкращих варіантів, і ось чому.

Обираємо тип кредитора з розумом

Для початку слід запам'ятати: намагатися брати кредит готівкою в Херсоні — не найкраща ідея. По-перше, видавати готівку під відсотки — прерогатива банків, а будь-який банк складно назвати найбільш вигідним кредитором. По-друге, банківські організації славляться своєю бюрократією, практично повною відсутністю шансів отримати гроші без довідки про доходи, та й взагалі відносно невисокою ймовірністю схвалення заявки.

По-третє, взяти гроші в борг у Херсоні (як, втім, і в будь-якому іншому населеному пункті нашої країни) набагато швидше й простіше в режимі онлайн, шляхом переказу на карту будь-якого банку. Такі послуги надають МФО, серед яких і наша. Онлайн-кредитування позбавить вас від потреби кудись іти, витрачати зайвий час і нерви.

Чому саме CREDIT FERMA?

Розібравшись з типом кредитора і обравши МФО, потенційний позичальник стикається з величезною кількістю пропозицій на ринку Інтернет-кредитування. І тут не помилитися буває дуже складно, адже лише провівши порівняльний аналіз можна з упевненістю назвати умови в тій чи іншій компанії вигідними.

Втім, з CREDIT FERMA все відносно зрозуміло й без такого аналізу. Головна умова, яка цікавить позичальника — це процентна ставка. Чим вона менша, тим більш вигідною виходить позика. Під час першого звернення компанія надає позики під 0%. Таким чином, при погашенні заборгованості клієнт вносить рівно ту ж суму, яку позичав, з кількома гривнями комісії.

За другого звернення процентна ставка дорівнює вже 0,9%, при третьому і наступних — 1,8% на день. І навіть це можна назвати вигідним, якщо порівняти зі ставками в інших МФО, не кажучи вже про приватних кредиторів.

Крім низької переплати, CREDIT FERMA приваблює клієнтів ще й тим, що позику можна оформити:

  • починаючи з 18 років. На жаль, не всі кредитори готові співпрацювати з клієнтами, які ледь досягли повноліття;
  • за 15–20 хвилин, включаючи час на заповнення заявки, її схвалення та переказ на банківську картку. Адже коли фінансове питання постає особливо гостро, гроші потрібні максимально терміново;
  • маючи мінімальний пакет документів: паспорт та ідентифікаційний код;
  • в будь-який час доби, що теж може бути актуально у форс-мажорній ситуації.

Одним з небагатьох недоліків МФО перед банками є те, що перші рідко позичають навіть п'ятизначні суми, не кажучи вже про шестизначні. Як для мікрофінансової організації, CREDIT FERMA пропонує досить великі суми — до 10 000 грн. Клієнтам-новачкам, щоправда, доступно максимум 7000 гривень, але й це досить багато, якщо порівняти з прямими конкурентами.

Висновки

Висновків всього два.

Перший: перевага МФО перед банками в плані можливості отримувати кошти практично миттєво, а головне — через Інтернет, очевидна. Це означає, що де б ви не знаходилися, маючи доступ у Мережу, ви зможете отримати гроші в кредит; Херсон це або будь-яке інше місто — не важливо.

Другий висновок: CREDIT FERMA — відмінний варіант для того, щоб оформити кредит у Херсоні. Як і в будь-якому населеному пункті України. Швидко, просто, безпроцентно — це пояснює неухильне зростання кількості наших клієнтів.

DMCA.com Protection Status