61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Херсоні

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Херсон — це місто на півдні України, обласний центр Херсонської області. Як і жителі будь-якого іншого населеного пункту, херсонці інколи зіштовхуються з фінансовими проблемами. Розв'язати їх часто допомагає тільки позика грошей, адже життя від зарплати до зарплати часом не залишає можливості відкладати кошти на «чорний день».

Бажаєте максимально швидко, просто, а головне — вигідно взяти кредит у Херсоні? Адже, по суті, все, що вам для цього потрібно — знати, у кого саме позичати. CREDIT FERMA — один з найкращих варіантів, і ось чому.

Обираємо тип кредитора з розумом

Для початку слід запам'ятати: намагатися брати кредит готівкою в Херсоні — не найкраща ідея. По-перше, видавати готівку під відсотки — прерогатива банків, а будь-який банк складно назвати найбільш вигідним кредитором. По-друге, банківські організації славляться своєю бюрократією, практично повною відсутністю шансів отримати гроші без довідки про доходи, та й взагалі відносно невисокою ймовірністю схвалення заявки.

По-третє, взяти гроші в борг у Херсоні (як, втім, і в будь-якому іншому населеному пункті нашої країни) набагато швидше й простіше в режимі онлайн, шляхом переказу на карту будь-якого банку. Такі послуги надають МФО, серед яких і наша. Онлайн-кредитування позбавить вас від потреби кудись іти, витрачати зайвий час і нерви.

Чому саме CREDIT FERMA?

Розібравшись з типом кредитора і обравши МФО, потенційний позичальник стикається з величезною кількістю пропозицій на ринку Інтернет-кредитування. І тут не помилитися буває дуже складно, адже лише провівши порівняльний аналіз можна з упевненістю назвати умови в тій чи іншій компанії вигідними.

Втім, з CREDIT FERMA все відносно зрозуміло й без такого аналізу. Головна умова, яка цікавить позичальника — це процентна ставка. Чим вона менша, тим більш вигідною виходить позика. Під час першого звернення компанія надає позики під 0%. Таким чином, при погашенні заборгованості клієнт вносить рівно ту ж суму, яку позичав, з кількома гривнями комісії.

За другого звернення процентна ставка дорівнює вже 0,9%, при третьому і наступних — 1,8% на день. І навіть це можна назвати вигідним, якщо порівняти зі ставками в інших МФО, не кажучи вже про приватних кредиторів.

Крім низької переплати, CREDIT FERMA приваблює клієнтів ще й тим, що позику можна оформити:

  • починаючи з 18 років. На жаль, не всі кредитори готові співпрацювати з клієнтами, які ледь досягли повноліття;
  • за 15–20 хвилин, включаючи час на заповнення заявки, її схвалення та переказ на банківську картку. Адже коли фінансове питання постає особливо гостро, гроші потрібні максимально терміново;
  • маючи мінімальний пакет документів: паспорт та ідентифікаційний код;
  • в будь-який час доби, що теж може бути актуально у форс-мажорній ситуації.

Одним з небагатьох недоліків МФО перед банками є те, що перші рідко позичають навіть п'ятизначні суми, не кажучи вже про шестизначні. Як для мікрофінансової організації, CREDIT FERMA пропонує досить великі суми — до 10 000 грн. Клієнтам-новачкам, щоправда, доступно максимум 7000 гривень, але й це досить багато, якщо порівняти з прямими конкурентами.

Висновки

Висновків всього два.

Перший: перевага МФО перед банками в плані можливості отримувати кошти практично миттєво, а головне — через Інтернет, очевидна. Це означає, що де б ви не знаходилися, маючи доступ у Мережу, ви зможете отримати гроші в кредит; Херсон це або будь-яке інше місто — не важливо.

Другий висновок: CREDIT FERMA — відмінний варіант для того, щоб оформити кредит у Херсоні. Як і в будь-якому населеному пункті України. Швидко, просто, безпроцентно — це пояснює неухильне зростання кількості наших клієнтів.