61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Івано-Франківську

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Гроші завжди закінчуються в найбільш недоречний момент. Непоодинокі ситуації, коли вони потрібні терміново, але ні у родичів, ні у друзів немає потрібної суми. Мало чим допомагають в цьому разі банки — на збір пакету документів та розгляд питання про видачу позики піде не один день, а гарантії її отримання відсутні.

Однак не буває безвихідних ситуацій. У форс-мажорних обставинах, коли гроші потрібні негайно, можете сміливо звертатися в компанію «Кредит Ферма», де пропонується найвигідніша позика онлайн.

У чому вигоди для клієнта

Мікрофінансова організація CREDIT FERMA створює сприятливі та комфортні умови для отримання кредиту в Івано-Франківську. Одним з найбільш виразних «привілеїв» є відсутність вимог надання різних документів і довідок. Таким чином:

  • кошти видаються в борг без поручителів і без довідки про доходи;
  • немає потреби шукати офіс і втрачати час на тривале оформлення заявки;
  • рішення про видачу позики за паспортом приймається в максимально короткі терміни, а заявникові навіть не доведеться вставати з м'якого крісла;
  • процедура триває кілька хвилин, відбувається практично моментально, порівняно з роботою банків;
  • потрібну суму до зарплати можна отримати в будь-який час доби, в будні та святкові дні.

Правильно оформлена онлайн-заявка — єдине зусилля, яке потрібно докласти, щоб отримати послугу в «Кредит Фермі». Лише кілька хвилин — і гроші, взяті в кредит у місті Івано-Франківську, буде надіслано на карту, номер якої зазначений в анкеті.

Погана кредитна історія — не біда

Життя деколи складається по-різному, і непоодинокі випадки, коли вивірені плани порушуються непередбаченими обставинами. Серед тих, хто потрапив у «чорний список» банків за несвоєчасну сплату боргів, водночас отримавши погану кредитну історію, здебільшого люди порядні, але які так і не зуміли вжити заходів задля виходу з важкого фінансового становища. Для таких двері банків закриті —- у наданні позик їм майже завжди відмовляють.

Наша МФО лояльна до своїх потенційних клієнтів, розуміє складні умови життя і готова піти їм назустріч, надавши кредит (не готівкою) в Івано-Франківську місцевим жителям на загальних підставах. Зняти необхідну суму з карти можна цілодобово у будь-якому банкоматі вашого міста.

Єдиною перешкодою може стати помилкова або навмисне надана недостовірна інформація. Важливою умовою для отримання грошей є правильні відомості про позичальника, тому, перш ніж надсилати заявку, вам слід уважно перевірити правильність її заповнення.

Це важливо знати

Швидко взяти кредит в Івано-Франківську можна, звернувшись на сайт компанії «Кредит Ферма», де створені наступні умови для безпроблемного отримання та користування грошовою позикою:

  • клієнти, котрі вперше звернулись за грошима, мають можливість отримати безвідсоткову позику від 1000 до 7000 грн;
  • за повторного звернення відсоток знижується наполовину від фіксованого — до 0,9% на день;
  • для постійних користувачів послуг ставка становить 1,8% на день;
  • для постійних клієнтів, які своєчасно повертають борги, максимальна сума може бути збільшена до 10000 гривень.

Встановлені терміни кредитування — 5 до 90 днів; клієнт сам визначає період користування та повернення боргу. Якщо позичальник не в змозі повністю розрахуватися вчасно, компанія йде йому назустріч, пролонгуючи позику.

Дострокове повернення грошей також вітається. Більш того, у цьому разі зменшуються переплати, а борг оплачується за встановленою процентною ставкою тільки за фактичний період користування, що дозволяє значно економити.

DMCA.com Protection Status