61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Івано-Франківську

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Гроші завжди закінчуються в найбільш недоречний момент. Непоодинокі ситуації, коли вони потрібні терміново, але ні у родичів, ні у друзів немає потрібної суми. Мало чим допомагають в цьому разі банки — на збір пакету документів та розгляд питання про видачу позики піде не один день, а гарантії її отримання відсутні.

Однак не буває безвихідних ситуацій. У форс-мажорних обставинах, коли гроші потрібні негайно, можете сміливо звертатися в компанію «Кредит Ферма», де пропонується найвигідніша позика онлайн.

У чому вигоди для клієнта

Мікрофінансова організація CREDIT FERMA створює сприятливі та комфортні умови для отримання кредиту в Івано-Франківську. Одним з найбільш виразних «привілеїв» є відсутність вимог надання різних документів і довідок. Таким чином:

  • кошти видаються в борг без поручителів і без довідки про доходи;
  • немає потреби шукати офіс і втрачати час на тривале оформлення заявки;
  • рішення про видачу позики за паспортом приймається в максимально короткі терміни, а заявникові навіть не доведеться вставати з м'якого крісла;
  • процедура триває кілька хвилин, відбувається практично моментально, порівняно з роботою банків;
  • потрібну суму до зарплати можна отримати в будь-який час доби, в будні та святкові дні.

Правильно оформлена онлайн-заявка — єдине зусилля, яке потрібно докласти, щоб отримати послугу в «Кредит Фермі». Лише кілька хвилин — і гроші, взяті в кредит у місті Івано-Франківську, буде надіслано на карту, номер якої зазначений в анкеті.

Погана кредитна історія — не біда

Життя деколи складається по-різному, і непоодинокі випадки, коли вивірені плани порушуються непередбаченими обставинами. Серед тих, хто потрапив у «чорний список» банків за несвоєчасну сплату боргів, водночас отримавши погану кредитну історію, здебільшого люди порядні, але які так і не зуміли вжити заходів задля виходу з важкого фінансового становища. Для таких двері банків закриті —- у наданні позик їм майже завжди відмовляють.

Наша МФО лояльна до своїх потенційних клієнтів, розуміє складні умови життя і готова піти їм назустріч, надавши кредит (не готівкою) в Івано-Франківську місцевим жителям на загальних підставах. Зняти необхідну суму з карти можна цілодобово у будь-якому банкоматі вашого міста.

Єдиною перешкодою може стати помилкова або навмисне надана недостовірна інформація. Важливою умовою для отримання грошей є правильні відомості про позичальника, тому, перш ніж надсилати заявку, вам слід уважно перевірити правильність її заповнення.

Це важливо знати

Швидко взяти кредит в Івано-Франківську можна, звернувшись на сайт компанії «Кредит Ферма», де створені наступні умови для безпроблемного отримання та користування грошовою позикою:

  • клієнти, котрі вперше звернулись за грошима, мають можливість отримати безвідсоткову позику від 1000 до 7000 грн;
  • за повторного звернення відсоток знижується наполовину від фіксованого — до 0,9% на день;
  • для постійних користувачів послуг ставка становить 1,8% на день;
  • для постійних клієнтів, які своєчасно повертають борги, максимальна сума може бути збільшена до 10000 гривень.

Встановлені терміни кредитування — 5 до 90 днів; клієнт сам визначає період користування та повернення боргу. Якщо позичальник не в змозі повністю розрахуватися вчасно, компанія йде йому назустріч, пролонгуючи позику.

Дострокове повернення грошей також вітається. Більш того, у цьому разі зменшуються переплати, а борг оплачується за встановленою процентною ставкою тільки за фактичний період користування, що дозволяє значно економити.