61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Києві

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Кияни стикаються з нестачею грошей не рідше, ніж жителі інших міст, а іноді й частіше. Така ситуація може не тільки зіпсувати настрій, а й прикро порушити плани. Деякі громадяни намагаються перебиватися кілька днів до отримання чергової стипендії, зарплати або пенсії, проводячи цей період у відчаї. Інші звертаються до родичів і друзів з проханням позичити певну суму грошей, відчуваючи при цьому збентеження й незручність...

Але небагато хто знає про існування CREDIT FERMA, завжди готової прийти на допомогу простим людям, оформивши кредит у Києві. Швидке кредитування фізичних осіб на банківську карту здатне вирішити якщо й не всі, то дуже багато проблем людини, яка опинилася в скрутному становищі. Взяти кредит у Києві в будь-який час доби може кожен повнолітній житель країни завдяки невимогливості МФО.

Переваги співпраці з нами

Основною діяльністю мікрофінансової організації є надання громадянам країни мікрокредитів до 10000 гривень на будь-які цілі без поручителів. Перерахування обумовленої суми на особисту банківську карту позичальника відбувається дуже швидко, буквально через кілька хвилин після відправленої коректно заповненої заявки.

Численні банки столиці, цілком ймовірно, зможуть запропонувати позику й на більшу суму, але водночас вам доведеться:

  • запастися терпінням;
  • зібрати цілий пакет документів;
  • знайти поручителів (у більшості випадків).

Розгляд заявки та банківська перевірка особи клієнта тривають досить довго, тому про швидке одержання грошей в банку мова не йде.

Оперативна робота «Кредит Ферми» без обідніх перерв і вихідних днів дає можливість клієнтам отримати кредит онлайн на карту в Києві в будь-який час. Швидке оформлення позики особливо актуальне у вихідні та святкові дні, коли підвищується ймовірність непередбачених фінансових витрат. Не порушуючи власних планів, можна відправити заявку в МФО, і вже через кілька хвилин отримати потрібну суму на картку.

Що робити людям з поганою кредитною історією

Іноді в житті настають непередбачені обставини, коли ситуація виходить з-під контролю. Клієнт просто фізично не має можливості внести грошовий платіж за позикою в банківську установу точно в обумовлений термін. Працівники банку зазвичай не розглядають причин відсутності грошових внесків, а заносять такого клієнта в «чорний список», накладаючи на нього жахливо великі штрафні санкції. Навіть після благополучного погашення такого кредиту за людиною закріплюється «ярлик» у вигляді поганої кредитної історії. Надалі банківські установи навряд чи захочуть співпрацювати з таким клієнтом, тобто не дозволять йому отримувати кредити.

Але CREDIT FERMA — мікрофінансова компанія, яка цілком позбавлена таких упереджень. Довіра та повага до кожного клієнта проявляється в швидкому наданні мікрокредиту для особистих цілей без довідки про доходи. Навіть люди з поганою кредитною історією можуть взяти гроші в кредит у Києві на вигідних умовах без застави. Для цього потрібно лише правильно заповнити стандартну заявку та відправити її через Інтернет на офіційному сайті компанії. Зробити це можна в онлайн-режимі в будь-якому місці, в кафе, торговому центрі, під каштанами на Хрещатику, в офісі чи власному будинку, витративши лише кілька хвилин. Однак не потрібно занадто поспішати — слід уважно заповнювати всі графи, щоб уникнути прикрих непорозумінь та помилок.

Надання позики киянину може бути відхилено в разі подачі заявки зі свідомо недостовірною інформацією, що викликає підозру в шахрайських діях.

На яких умовах можна отримати мікропозику?

МФО гарантує взаємовигідні умови співпраці клієнтам. Підтвердженням цьому слугує унікальна пропозиція оформити мікрокредит взагалі без відсотків. Скористатися нею можуть нові клієнти, які вперше звернулися у «КредитФерму». В такому разі можна отримати до 7000 гривень за нульовою процентною ставкою.

Охочі повторно взяти гроші в кредит у Києві отримають від нашої компанії приємну знижку за ставкою, яка в підсумку складе 0,9% на день. Постійні клієнти платять лише 1,8% за добу користування кредитними коштами, причому розмір позики їм може бути збільшено до 20000 гривень.

Запропонований період погашення боргу становить від 5 до 90 днів. Кожен позичальник може самостійно обрати найбільш доречні для його випадку умови. Слід врахувати, що за дострокової виплати мікропозики процентна ставка нараховується тільки за дні реального користування кредитними коштами. Такий підхід вигідний позичальникам, адже дозволяє заощадити особисті гроші на менших переплатах.

Якщо дуже терміново потрібні гроші в борг у Києві, не втрачаючи часу звертайтеся у CREDITFERMA. Буквально декілька хвилин триватиме обробка коректної заявки та перерахування грошей на картку банку «Київська Русь» чи будь-якої іншої, що є в наявності. За потреби у найближчому банкоматі можна цілодобово отримати потрібну суму готівкою.

Не порушуйте свої плани, отримуйте від життя задоволення з мікропозиками від нашої фінансової компанії.

DMCA.com Protection Status