61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредити в Конотопі

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Бувають в житті обставини, коли терміново потрібна невелика сума грошей, але під рукою їх нема, і позичити теж нема в кого, або просто не хочеться йти і нав'язливо просити в борг. Якщо таке сталось, на допомогу прийде компанія CREDIT FERMA, яка готова допомогти і надати позику на карту Віза Електрон чи будь-якої іншої платіжної системи в будь-який час дня та ночі. Послуги нашої МФО — вдале поєднання розумних відсотків і швидкості отримання грошей.

Чим зручна компанія

Чимало мешканців міста вже змогли переконатися у зручності та вигідності фінансової допомоги від CREDIT FERMA. Організація надає кредити в Конотопі на максимально простих умовах:

  • без довідки про доходи;
  • без пошуку поручителів;
  • без тривалих перевірок і тяжкого очікування, що властиво роботі банківських організацій.

Той, хто вирішить взяти кредит у Конотопі, буде позбавлений ходіння містом в пошуках вигідної пропозиції. Йому не прийдеться нудьгувати в чергах, щоб потрапити до заповітного віконця ради закриття питання про кредитування.

Щоб отримати кредит у Конотопі, достатньо зайти на сайт нашої компанії і оформити онлайн-заявку, не виходячи з дому і навіть не встаючи з дивана. Потрібно внести свої фактичні дані, які знадобляться для рішення про надання позики.

На відміну від банку, тут заявка обробляється майже миттєво, а переказ на карту виконується за кілька хвилин. Так що ваші фінансові проблеми можна усунути в максимально короткі терміни.

Якщо кредитна історія — погана

Сьогодні не дивина, коли люди, котрі брали свого часу гроші в банках, потрапили в скрутну ситуацію, що спричинило прострочення платежів і несвоєчасне закриття боргу. В цьому випадку банківські організації формують негативну кредитну історію, яка свідчить про ненадійність позичальника і позбавляє його можливості отримувати позики в майбутньому.

Розуміючи всю складність таких обставин, ми йдемо назустріч боржникам і надаємо їм кредитні кошти на таких же умовах.

Головною для таких позичальників, втім, як і для всіх інших, є вимога надання цілком достовірної інформації про себе. Помилка, допущена під час оформлення онлайн-заявки через неуважність або навмисне, буде обґрунтованою причиною відмови.

Нюанси кредитування

Взяти моментальний кредит у Конотопі до зарплати в компанії CREDIT FERMA нескладно, але ще більш приємними для позичальника є наші умови:

  • тим, хто звернувся вперше, позика видається під 0% від 1000 до 7000 грн;
  • за повторного звернення ставка складе 0,7% на день;
  • у подальшому гроші видаються вам під 1,4% на день;
  • постійні клієнти, які не порушують термінів повернення боргу, можуть отримувати до 20000 гривень.

Період кредитування за паспортом становить 1–90 днів, але терміни погашення визначає сам позичальник. Наприклад, у разі якщо в обумовлений день він не зможе розплатитися, позику на його прохання буде пролонговано. Компанія не обкладає прихованими платежами і позитивно реагує на дострокове погашення боргу. Тоді клієнт сплачує відсотки тільки за фактичний час користування грошима.

Схвалена сума надсилається на карту будь-якого банку України, з якої її можна зняти у найближчому банкоматі вашого міста.

Компанія «Кредит Ферма» працює в інтересах населення. Це надійний друг і помічник, який завжди допоможе позикою потрібної суми. Кредитуватись тут зручно й просто.