61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредити в Конотопі

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Бувають в житті обставини, коли терміново потрібна невелика сума грошей, але під рукою їх нема, і позичити теж нема в кого, або просто не хочеться йти і нав'язливо просити в борг. Якщо таке сталось, на допомогу прийде компанія CREDIT FERMA, яка готова допомогти і надати позику на карту Віза Електрон чи будь-якої іншої платіжної системи в будь-який час дня та ночі. Послуги нашої МФО — вдале поєднання розумних відсотків і швидкості отримання грошей.

Чим зручна компанія

Чимало мешканців міста вже змогли переконатися у зручності та вигідності фінансової допомоги від CREDIT FERMA. Організація надає кредити в Конотопі на максимально простих умовах:

  • без довідки про доходи;
  • без пошуку поручителів;
  • без тривалих перевірок і тяжкого очікування, що властиво роботі банківських організацій.

Той, хто вирішить взяти кредит у Конотопі, буде позбавлений ходіння містом в пошуках вигідної пропозиції. Йому не прийдеться нудьгувати в чергах, щоб потрапити до заповітного віконця ради закриття питання про кредитування.

Щоб отримати кредит у Конотопі, достатньо зайти на сайт нашої компанії і оформити онлайн-заявку, не виходячи з дому і навіть не встаючи з дивана. Потрібно внести свої фактичні дані, які знадобляться для рішення про надання позики.

На відміну від банку, тут заявка обробляється майже миттєво, а переказ на карту виконується за кілька хвилин. Так що ваші фінансові проблеми можна усунути в максимально короткі терміни.

Якщо кредитна історія — погана

Сьогодні не дивина, коли люди, котрі брали свого часу гроші в банках, потрапили в скрутну ситуацію, що спричинило прострочення платежів і несвоєчасне закриття боргу. В цьому випадку банківські організації формують негативну кредитну історію, яка свідчить про ненадійність позичальника і позбавляє його можливості отримувати позики в майбутньому.

Розуміючи всю складність таких обставин, ми йдемо назустріч боржникам і надаємо їм кредитні кошти на таких же умовах.

Головною для таких позичальників, втім, як і для всіх інших, є вимога надання цілком достовірної інформації про себе. Помилка, допущена під час оформлення онлайн-заявки через неуважність або навмисне, буде обґрунтованою причиною відмови.

Нюанси кредитування

Взяти моментальний кредит у Конотопі до зарплати в компанії CREDIT FERMA нескладно, але ще більш приємними для позичальника є наші умови:

  • тим, хто звернувся вперше, позика видається під 0% від 1000 до 7000 грн;
  • за повторного звернення ставка складе 0,7% на день;
  • у подальшому гроші видаються вам під 1,4% на день;
  • постійні клієнти, які не порушують термінів повернення боргу, можуть отримувати до 20000 гривень.

Період кредитування за паспортом становить 1–90 днів, але терміни погашення визначає сам позичальник. Наприклад, у разі якщо в обумовлений день він не зможе розплатитися, позику на його прохання буде пролонговано. Компанія не обкладає прихованими платежами і позитивно реагує на дострокове погашення боргу. Тоді клієнт сплачує відсотки тільки за фактичний час користування грошима.

Схвалена сума надсилається на карту будь-якого банку України, з якої її можна зняти у найближчому банкоматі вашого міста.

Компанія «Кредит Ферма» працює в інтересах населення. Це надійний друг і помічник, який завжди допоможе позикою потрібної суми. Кредитуватись тут зручно й просто.

DMCA.com Protection Status