61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Кременчуці

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Хочете зробити ремонт у квартирі, купити нові запасні частини для свого автомобіля, придбати гарні меблі, оновити свій гардероб, зробити корисний подарунок своїм близьким чи друзям, прикупити новий телефон або ноутбук — зверніться у компанію CREDIT FERMA та отримайте гроші в борг у Кременчуці на вигідних умовах і з мінімальними вимогами. У нас можливий кредит за двома документами!

Безвихідних ситуацій не буває. У Кременчуці вам допоможе наша МФО, де Ви зможете оформити кредит онлайн без застави і без довідки про доходи. Заявку може подати будь-яка людина, в будь-який час доби, сім днів на тиждень, навіть тоді, коли немає постійної роботи і позитивної кредитної історії. У нас Ви завжди зможете швидко отримати позику на карту на будь-які потреби та цілі.

А ви знаєте, що успішні люди використовують кредити як корисний фінансовий інструмент, що дозволяє зробити їхнє життя ще багатшим і успішнішим? Кредитування — не вада, а реальний вихід із проблеми!

  • üНазріла гостра потреба у грошах і нема у кого позичити?
  • Хочете відправитися в подорож, про яку давно мріяли?
  • Затримують заробітну плату або зменшилися соціальні виплати?
  • Вам терміново потрібні гроші на лікування?
  • Немає можливості надати повний пакет документів, як того вимагають банки?

Взявши кредит у Кременчуці, ви отримаєте одну велику перевагу — зможете дозволити собі купити щось просто зараз, а не через тиждень, місяць або рік. Отже, виплачувати відсотки фінансовій організації ви будете не просто так, а за те, що отримуєте можливість здійснити задумане вже сьогодні! Наші умови:

  • стандартна процентна ставка 1,8% на день
  • перше звернення до 7000 грн під 0%
  • друге звернення — мінус 50% знижки (0,9%)
  • повторні позики за паспортом — до 10 000 грн
  • термін кредитування: 5–90 днів

Регулярно відкладати певну суму грошей для того, щоб у майбутньому купити потрібну річ, часом дуже складно. Навіть якщо Ви заробите необхідні кошти, перешкодити вашим планам може інфляція. Навчитися враховувати її вплив на кінцеву собівартість товарів зможе не кожен, а здійснити свої плани бажають усі. У нашій компанії, будучи в Кременчуці або де-небудь ще, ви можете взяти кредит до зарплати, надавши лише ІПН і паспорт, обов'язково доповнивши їх достовірною інформацією в анкеті.

Ми працюємо для Вас і видаємо кредити-позики 24/7, цілодобово, без перерв, свят і вихідних. У разі потреби Ви завжди зможете скористатися пролонгацією або достроковим погашенням. Наша компанія вже давно працює на ринку кредитування і зарекомендувала себе найкращим чином.

Отримати кредит готівкою в Кременчуці за допомогою CREDIT FERMA не можна, але в цьому вам допоможе банкомат. Звернувшись до нас, у вас з'являться гроші та відкриються нові можливості. Ви усунете проблеми і дозволите собі те, про що мріяли.

Просто, доступно, моментально. Для жителів міста Кременчука та всієї України.