61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Кременчуці

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Хочете зробити ремонт у квартирі, купити нові запасні частини для свого автомобіля, придбати гарні меблі, оновити свій гардероб, зробити корисний подарунок своїм близьким чи друзям, прикупити новий телефон або ноутбук — зверніться у компанію CREDIT FERMA та отримайте гроші в борг у Кременчуці на вигідних умовах і з мінімальними вимогами. У нас можливий кредит за двома документами!

Безвихідних ситуацій не буває. У Кременчуці вам допоможе наша МФО, де Ви зможете оформити кредит онлайн без застави і без довідки про доходи. Заявку може подати будь-яка людина, в будь-який час доби, сім днів на тиждень, навіть тоді, коли немає постійної роботи і позитивної кредитної історії. У нас Ви завжди зможете швидко отримати позику на карту на будь-які потреби та цілі.

А ви знаєте, що успішні люди використовують кредити як корисний фінансовий інструмент, що дозволяє зробити їхнє життя ще багатшим і успішнішим? Кредитування — не вада, а реальний вихід із проблеми!

  • üНазріла гостра потреба у грошах і нема у кого позичити?
  • Хочете відправитися в подорож, про яку давно мріяли?
  • Затримують заробітну плату або зменшилися соціальні виплати?
  • Вам терміново потрібні гроші на лікування?
  • Немає можливості надати повний пакет документів, як того вимагають банки?

Взявши кредит у Кременчуці, ви отримаєте одну велику перевагу — зможете дозволити собі купити щось просто зараз, а не через тиждень, місяць або рік. Отже, виплачувати відсотки фінансовій організації ви будете не просто так, а за те, що отримуєте можливість здійснити задумане вже сьогодні! Наші умови:

  • стандартна процентна ставка 1,8% на день
  • перше звернення до 7000 грн під 0%
  • друге звернення — мінус 50% знижки (0,9%)
  • повторні позики за паспортом — до 10 000 грн
  • термін кредитування: 5–90 днів

Регулярно відкладати певну суму грошей для того, щоб у майбутньому купити потрібну річ, часом дуже складно. Навіть якщо Ви заробите необхідні кошти, перешкодити вашим планам може інфляція. Навчитися враховувати її вплив на кінцеву собівартість товарів зможе не кожен, а здійснити свої плани бажають усі. У нашій компанії, будучи в Кременчуці або де-небудь ще, ви можете взяти кредит до зарплати, надавши лише ІПН і паспорт, обов'язково доповнивши їх достовірною інформацією в анкеті.

Ми працюємо для Вас і видаємо кредити-позики 24/7, цілодобово, без перерв, свят і вихідних. У разі потреби Ви завжди зможете скористатися пролонгацією або достроковим погашенням. Наша компанія вже давно працює на ринку кредитування і зарекомендувала себе найкращим чином.

Отримати кредит готівкою в Кременчуці за допомогою CREDIT FERMA не можна, але в цьому вам допоможе банкомат. Звернувшись до нас, у вас з'являться гроші та відкриються нові можливості. Ви усунете проблеми і дозволите собі те, про що мріяли.

Просто, доступно, моментально. Для жителів міста Кременчука та всієї України.

DMCA.com Protection Status