61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Кіровограді (Кропивницьку)

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Часом обставини складаються так, що гроші на карту вам потрібні терміново, наприклад, до зарплати. Чому саме на карту? Через те, що нема ні хвилини, ні можливості добратися до банку чи контори будь-якої МФО, бажання витрачати багато годин і нервових клітин, щоб отримати потрібні кошти. А з якої причини терміново? Тому, що часом і зайва година важлива. Де ж у такому випадку легше й вигідніше за все можна оформити кредит у Кіровограді? Можливо, врятують Інтернет позики?

Вибір типу кредитора

Оформлення грошей у кредит в Кіровограді слід почати з підбору типу фінансової компанії, з якою позичальник захоче в результаті укласти договір. Головна конкурентна боротьба в 2019 році за клієнтів ведеться між банками та МФО. Однак позичальникові спочатку варто чітко визначити для себе необхідну суму. І коли розмова про сотні тисяч і більше — про мікрофінансові організації краще забути. Сама їх назва говорить про те, що взяти тут гроші в такому розмірі не вдасться.

Однак твердження про те, що у вашому місті в мікрофінансових організаціях не вийде взяти навіть десяток тисяч гривень, також невірне. За грамотного підбору компанії на потенційного позичальника може чекати приємний сюрприз. Наприклад, гранична сума кредиту в CREDIT FERMA — 10 000 гривень. Для аналогії: більшість наших основних конкурентів не надає понад десяти, рідше — п'ятнадцяти тисяч. Під час першого запиту жителі Кропивницького можуть одержати в нашій компанії не більше 7 000 грн, але й тут, на противагу, все ж краще, ніж у конкурентів, де вперше можна отримати до 2000 — 3000.

Взяти кредит готівкою в Кіровограді — не найкраща ідея, і потреба в цьому часто відсутня. Отримати гроші на банківську карту онлайн набагато легше й більш оперативно, а в разі потреби в готівці допоможе банкомат.

Комфортно, швидко й вигідно

Варто почати з головного.

Основні показники, за якими можна визначити, чи легко отримати швидку позику в Кіровограді в тій чи іншій компанії — умови для кандидатури клієнта і необхідний перелік документів. В CREDIT FERMA позичальник може оформити кредит починаючи з 18 років. До речі, ціла низка мікрофінансових організацій і банків з великим небажанням оформляє договори на кредит клієнтам, які тільки недавно відсвяткували повноліття.

Друга умова — позичальник повинен бути громадянином України. Вона наявна апріорі майже у кожній активній нині кредитній організації. Отримання грошей відбувається за паспортом та ідентифікаційним кодом. Знадобляться ще номер мобільного телефону та картка банку, на яку вам переведуть гроші.

На цьому перелік умов завершується. Так, моментальну позику можна оформити і з негативною кредитною історією, і без довідки про доходи, і без застави, і без поручителів. Звісно, чим бездоганніша кредитна історія, тим більше впевненості в тому, що клієнт — чесна й відповідальна особа, і тим більша ймовірність позитивного рішення за кредитом. Хоча й так шанс на схвалення у нас досить великий, набагато більший, ніж у банках.

Що ж стосовно швидкості видачі, то онлайн-гроші в борг у Кіровограді чи іншому населеному пункті України — немає значення, можна отримати не за годину, а всього-на-всього за хвилин 20. Приблизно такий час потрібен на реєстрацію на сайті, внесення даних у заявку, очікування рішення за кредитом і переказ при позитивному рішенні. Туди ж відноситься й підписання електронного договору, подоби кредиту під розписку, однак у електронному варіанті. З огляду на те, що гроші іноді потрібні дуже терміново, фірма скоротила витрати часу для своїх позичальників.

І насамкінець про відсоткову ставку. Жителі Кропивницького чи іншого населеного пункту України, які звернулися вперше, можуть оформити гроші безкоштовно. Тобто процентна ставка за кредитом — 0% на день! Під час другої позики — 0,9%, надалі — 1,8%.

Провівши аналогію з умовами в інших мікро-фінансових організаціях України, ви можете переконатись особисто, що позика в CREDIT FERMA — і оперативна, і вигідна.

DMCA.com Protection Status