61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит у Львові

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Жителі Львова — одного з найкрасивіших міст країни із захоплюючою історією та приголомшливою архітектурою — завжди радо зустрічають гостей. Невеликі магазинчики унікальних сувенірів і просторі торгові центри пропонують безліч речей, здатних прикрасити побут, подарувати радість та полегшити життя своєму власнику. Численні кафе ваблять ароматами свіжозвареної кави та рум'яної випічки, перед якими просто не можна встояти.

Чимало мікрофінансових компаній готові допомогти людям у скрутних обставинах, запропонувавши кредит онлайн у Львові. Проста й швидка фінансова операція зможе моментально позитивно змінити ситуацію. Але не варто занадто поспішати і звертатися в першу-ліпшу МФО. Дійсно вигідні умови пропонує CREDIT FERMA, адже саме тут львів'яни та гості «міста Лева» можуть взяти гроші за паспортом на досить довгий термін.

Переваги оформлення кредиту на карту

Всі охочі можуть, звісно, отримати кредит готівкою у Львові, але для цього доведеться особисто відвідувати офіс і касу банку. Такі візити зазвичай забирають надто багато часу й сил. Значно простіше, швидше й вигідніше оформити позику в мікрофінансовій організації.

Ми пропонуємо особливо привабливі умови співпраці для своїх постійних і нових клієнтів. Взяти кредит у Львові можливо буквально за лічені хвилини навіть у вихідні та святкові дні, без довідки про доходи. Для цього потрібно лише правильно заповнити заявку на офіційному сайті компанії у віддаленому режимі, перебуваючи в комфортних умовах будинку, офісу чи кафе, де є підключення до Інтернету.

Повна відсутність прихованих платежів і додаткових внесків не спричиняє непотрібних витрат для позичальника. Щоб планувати власний бюджет, МФО пропонує у вільному доступі онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна самостійно розрахувати підсумкову суму платежу та період погашення боргу. Стандартний термін погашення позики становить від 5 до 90 днів, але, з огляду на гнучкі умови кредитування, його може бути змінено за бажанням клієнта. Клієнту пропонується самому збільшувати або зменшувати термін погашення позики, що впливає на розмір переплати.

Прозора робота системи та відсутність можливих прорахунків дає вам повне уявлення про підсумкову заборгованість. Ніяких додаткових рахунків, на відміну від інших компаній!

Вигідні пропозиції від МФО

Усі наші нові клієнти гарантовано можуть розраховувати на унікальну пропозицію — перша позика за паспортом на суму до 7000 грн без відсотків. Компанія знайшла можливість зробити приємний подарунок позичальникам на честь початку співпраці на взаємовигідних умовах.

Клієнти, які гідно оцінили відмінну роботу CREDIT FERMA і вирішили взяти кредит у Львові вдруге, отримують приємну знижку на процентну ставку, що складає 50%. Постійні позичальники, котрі регулярно користуються послугами нашої МФО, можуть розраховувати на нарахування 1,8% на день на суму кредиту. Така процентна ставка — одна з найнижчих у країні серед компаній, що спеціалізуються на видачі термінових кредитів до зарплати.

Не мучте себе безгрошів'ям, не псуйте життя обмеженнями. Візьміть гроші в кредит у Львові вже сьогодні, а повертати їх зможете декілька місяців.

DMCA.com Protection Status