61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Маріуполі

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Ринок кредитування в Україні в наш час переповнений пропозиціями. З великим розмаїттям послуг від різних кредиторів стикаються й маріупольці. Так, частина з них віддає перевагу звернутися в банк і взяти кредит готівкою в Маріуполі, інші ж обирають МФО і кредит онлайн на карту Віза, Мастеркард чи будь-яку іншу. Саме другий варіант, у разі позики до зарплати відносно невеликої (чотирьох- або п'ятизначної) суми, буде найбільш виправданим рішенням. Але й тут потрібно бути максимально уважним у виборі кредитора.

Компанія CREDIT FERMA готова запропонувати максимально вигідний кредитний договір. Чимало жителів прагнуть взяти кредит у Маріуполі саме тут з наступних причин.

Простий і зрозумілий сервіс

Отримати гроші у нас досить просто. Для цього слід увійти в особистий кабінет на сайті організації, заповнити відповідну анкетну форму і чекати на відповідь. Щоб заявка була розглянута, знадобляться паспорт повнолітнього громадянина України та ідентифікаційний код. Ця МФО дозволяє оформити кредит без довідки про доходи з місця роботи, без застав і поручителів. Відсутність зайвої бюрократії — одна з головних наших переваг.

Онлайн-режим і оперативність

Робота в режимі онлайн дозволяє нам давати гроші в борг у Маріуполі так само просто, як і у будь-якому іншому населеному пункті України. Адже клієнтові не доводиться йти в офіс чи виходити з дому взагалі. Все, що знадобиться для отримання коштів на карту — це доступ в Інтернет, а місто проживання чи поточне місцезнаходження значення не мають.

Але навіть якщо кредит оформляється через Мережу, виникає питання про швидкість обробки заявки, переказу грошей у разі схвалення тощо. У CREDITFERMA розуміють: коли фінансове питання постає особливо гостро, грошова допомога потрібна максимально терміново. Саме тому час, який знадобиться для проходження всіх етапів, від переходу на сайт компанії до переказу коштів на картку, часто не перевищує 20 хвилин. Тобто період, за який можна встигнути хіба що зварити чашечку кави.

Приємним бонусом є цілодобовий режим роботи МФО. Оскільки форс-мажорні ситуації відбуваються інколи серед ночі, це може реально допомогти позичальникові, який потрапив у настільки важку ситуацію.

Відсоткова ставка

Остання (але не за значенням) перевага CREDIT FERMA. Адже для того, щоб остаточно зрозуміти, чи є умови, на яких пропонується позика грошей в Маріуполі, вигідними, треба знати процентну ставку.

Наша МФО пропонує 0% переплати за першого звернення, 0,9% — під час другого, і 1,8% — при наступних. Порівнявши ці пропозиції з пропозиціями від конкурентів, можна дійти до однозначного висновку — в CREDITFERMA позичати дійсно вигідно. Особливо клієнтам-новачкам і тим, хто оформляє позику вдруге. Втім, постійним клієнтам також доступні знижки під час проведення акцій.

Крім того, діапазон доступних до отримання сум виставляє нас у ще більш вигідному світлі. Отже, мінімальна сума становить 1000 грн, максимальна — 20 000 гривень. Під час першого звернення доступно до 7000 грн., в подальшому верхня межа зростатиме до 10К. Термін, на який можна позичити, становить від 5 до 90 днів.

Для порівняння: більшість МФО не пропонує понад 10 000 гривень взагалі і 2500–3000 грн. за першого звернення. Також вони рідко готові позичати гроші на довше, ніж на місяць.

___________

Неможливість впоратися з фінансовими проблемами самотужки змушує людей позичати гроші. Ті, хто шукає кредит у Маріуполі, винятком не є. Якщо ви відноситеся до цих людей і вам потрібен дійсно вигідний, швидкий і простий кредит, мікрофінансова організація CREDIT FERMA готова запропонувати його. Втім, ця ж пропозиція поширюється і на жителів інших населених пунктів України загалом.

DMCA.com Protection Status