61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Мелітополі

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Життя багатопланове й різноманітне, а тому часто підносить сюрпризи, і, на жаль, не завжди приємні. Бувають моменти, коли терміново потрібні гроші, але у родичів і друзів немає потрібної суми, або ситуація не дозволяє звернутися до них за допомогою.

Банки теж не завжди можуть надати «екстрену фінансову допомогу» — збір і оформлення документів триває не один день та й оформити кредит на місяць, тут, власне, не можна. Однак вихід із положення може виявитися простішим, ніж здається. Достатньо звернутися у нашу мікрофінансову організацію.

Що пропонує «Кредит Ферма»?

Коли потрібно терміново взяти гроші в борг у Мелітополі, не доведеться довго шукати тих, хто зможе допомогти — компанія CREDIT FERMA готова надати грошову позику на комфортних умовах:

  • не потрібно довго збирати пакет різних документів;
  • не потрібні поручителі та застави;
  • кредит у Мелітополі надається без довідки про доходи;
  • процедура оформлення триває мінімум часу.

Додатковою зручністю є відсутність потреби спеціально відвідувати офіс компанії — достатньо зайти на сайт, вірно і правдиво заповнити онлайн-заявку. На прийняття рішення про видачу кредиту в Мелітополі знадобиться кілька хвилин, зі спливом яких бажана сума надійде на карту позичальника.

Наша МФО надає свої послуги цілодобово, без вихідних і святкових днів. Позика видається вам на будь-які цілі і може становити до 20 тис. грн.

Видаємо в борг навіть боржникам

Трапляється так, що людина, яка взяла одного разу позику, через зміну обставин, що придбали раптовий негативний характер, не змогла вчасно розплатитися з банком. Це призвело до появи поганої кредитної історії, яка стає причиною відмови у видачі грошей в банківських організаціях. А неможливість отримання невеликої суми на короткий час до зарплати ще більше погіршує й без того не найкращий фінансовий стан боржника...

Компанія CREDIT FERMA максимально лояльна до своїх клієнтів, довіряє їм і розуміє складність таких ситуацій. Саме тому взяти кредит готівкою у місті Мелітополі можна навіть тим жителям, у кого зіпсована історія позичальника.

Відмова у видачі коштів може бути тільки в тому випадку, якщо під час заповнення онлайн-заявки випадково або свідомо допущені помилки, які спотворюють реальну інформацію про клієнта. Тому від вас потрібна максимальна пильність під час передачі відомостей про себе.

На яких умовах можна отримати гроші?

Звернувшись за миттєвими грошима до нас, клієнт відчує турботу і увагу до своїх проблем — компанія створює всі умови для вигідного отримання позики:

  • новим користувачам послуг компанія пропонує безвідсотковий кредит за паспортом у сумі від 1000 до 7000 гривень;
  • при своєчасному погашенні ставка на другу позику знижується на 50% від стандартної — до 0,9% на день;
  • для постійних клієнтів встановлена кредитна ставка 1,8% на день;
  • сумлінним постійним позичальникам сума, що видається в борг, доступна до 20000 гривень.

Гроші видаються на період від 5 до 90 днів. У які терміни зручніше віддавати кредит, вирішує сам клієнт, маючи вибір з трьох доступних варіантів погашення: через термінал, касу банку або Особистий кабінет на сайті. Є можливість пролонгації позики.

МФО CREDITFERMA — надійний друг і помічник, куди, в разі термінової потреби в позиці, можна звернутися у будь-який час доби.

DMCA.com Protection Status