61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредити в Одесі

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

У кожного з нас може виникнути ситуація, коли гроші знадобляться максимально терміново. Зарплата нескоро і взяти в борг нема у кого? Не варто засмучуватись, адже в такому випадку готова прийти на допомогу МФО Credit Ferma. У нас практично будь-яка людина може отримати кредит готівкою на карту лише за півгодини без зайвих «допитів» та виснажливої бюрократії.

Стати клієнтом нашої компанії і отримати гроші в борг можна починаючи з 18 років. Від вас вимагається лише доступ до Інтернету, активна банківська карта і надання правдивої інформації про себе. Оформлення заявки триває не більше 15 хвилин, після чого буде прийнято рішення. За умови позитивної відповіді від компанії запитана сума буде зарахована миттєво.

Для нас не має значення місце вашого знаходження, місто та прописка. Наш сервіс доступний в будь-якій точці України, оскільки ми працюємо онлайн. Взяти кредит в Одесі може офісний робочий і студент, спортсмен та інвалід, пенсіонер і домогосподарка…

Умови позики

Компанія CreditFerma видає кредити в Одесі дійсно на найбільш вигідніших умовах (чого ж соромитись?), що виділяє нас серед конкурентів. Щоб стати клієнтом нашої організації та оформити позику, вам потрібно:

 • бути віком від 18-ти років;
 • мати український паспорт;
 • знайти свій ідентифікаційний код.

Таким чином, навіщо брати гроші під заставу в банку або в борг від приватної особи під скажені відсотки з ризиком шахрайства, якщо отримати їх у нашій організації набагато простіше? Адже ми вимагаємо мінімум документів і довідок. Взяти кредит онлайн на карту в Одесі у нас можуть навіть одесити з поганою кредитною історією.

Якщо докладніше говорити про умови, то брати термінову позику в нашій компанії постійні клієнти можуть на таких умовах:

 • відсоткова ставка — 1,8% на день;
 • сума — від 1000 до 10 000 грн;
 • термін: 5–90 днів.

Важливо уточнити, що перша позика видається під 0% відсотків і до 7000грн, а повторні, починаючи з третьої, до 10 000грн. Відсоток за другим кредитом становитиме лише 0,9% (50% знижка за умовами програми лояльності).

CREDITFERMA працює і видає позики цілодобово та без вихідних. Тому, якщо вам терміново потрібні гроші, ми із задоволенням допоможемо у будь-який час доби. Для зручності наших клієнтів, зокрема, жителів «Перлини біля моря», у нас передбачено дострокове погашення та пролонгація на випадок виникнення складних фінансових ситуацій.

Схема співпраці

Взяти гроші в борг у Одесі без застави у нашій компанії неймовірно просто, оскільки процес оформлення й отримання позики до зарплати повністю прозорий і максимально автоматизований. Для цього треба заповнити спеціальну анкету позичальника на нашому сайті, вказавши виключно достовірні дані. Тоді лише кілька кроків відділятимуть вас від отримання заповітної суми на карту (не готівкою):

 1. Відправляємо заявку.
 2. Підтверджуємо належність зазначеної карти персонально вам.
 3. Очікуємо на рішення. Ваша заявка буде автоматично опрацьована через декілька хвилин.
 4. Вказуємо код із SMS. Таким чином підписується електронний (повноцінний) договір.
 5. Отримуємо зарахування. Гроші під відсотки без застави та поручителів будуть миттєві переведені на зазначену карту.

Як бачимо, отримати кредит в Одесі без довідки про доходи в Credit Ferma набагато легше, ніж у банку, від приватної особи під розписку чи в ломбарді з заставою. Ми не вимагаємо великої кількості документів і довідок, заставного забезпечення, нас не цікавить мета позики. Для нас важливо, щоб у будь-який час клієнт міг отримати швидкі гроші та оперативно закрити свої фінансові питання. Без прихованих комісій і платежів.

DMCA.com Protection Status