61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Рівному

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Фінансовий добробут — це запорука стабільності та впевненості в завтрашньому дні. Але не всі плани легко здійсненні. Трапляються ситуації, пов'язані з непередбаченими фінансовими витратами у найнезручніший момент. Запрошення на день народження або весілля, потреба термінової оплати комунальних рахунків, вимушені покупки чи просто бажання зробити собі подарунок більше не поставлять вас у глухий кут.

Мікрофінансова компанія «CreditFerma» завжди готова підтримати своїх клієнтів у скрутну хвилину. Оформити кредит у Рівному жителеві міста чи області простіше, ніж може здатися на перший погляд. Витративши півгодини свого часу, кожен позичальник може отримати мікропозику тільки за паспортом на карту в будь-який час дня і ночі — 24/7!

Чому варто звернутись саме до нас?

Наша МФО — це організація, що спеціалізується на видачі грошових експрес-позик фізичним особам за паспортом та ІПН, у розмірі до 10000 грн, на здійснення будь-яких цілей. Без застави, поручителів та інших зволікань.

Банки України пропонують кредити для населення на вигідних умовах, але висувають жорсткі вимоги, серед яких:

  • Збір довідок про зарплату, підтверджених бухгалтерією з місця роботи;
  • Пошук поручителів;
  • Потреба подання документів про наявність утриманців.

Далі відбувається ретельна перевірка анкетних даних, наданих документів і томливе очікування вердикту, що триватиме дуже довго. Але що робити, якщо гроші потрібні терміново? Звісно ж, звернутися в нашу МФО!

Для отримання моментального мікрокредиту до зарплати потрібно:

  1. Відвідати наш офіційний сайт.
  2. Правильно і достовірно внести в онлайн-форму персональні та контактні дані.
  3. Зазначити розмір необхідної суми та визначити терміни повернення.

Після схвалення заявки кошти будуть перераховані на особисту банківську карту. Від моменту прийняття позичальником рішення взяти кредит у Рівному до отримання грошей пройде не більше півгодини часу, що вигідно відрізняє «CreditFerma» від великих банківських структур.

Онлайн-кредит у місті Рівне — просто, як два на два!

Чи нададуть мені позику з зіпсованою кредитною історією?

Далеко не все в житті можна розрахувати та передбачити. І колись зіпсована кредитна історія може стати причиною для відмови в отриманні кредиту в майбутньому. Але тільки не у нас!

«КредитФерма» з розумінням і довірою ставиться до кожного свого позичальника. Якщо в минулому ви затримали виплату боргу фінансовій установі та потребуєте грошей знову, компанія завжди рада «протягнути руку допомоги» у важкий момент.

Знаючи, що є на кого покластися, життя наповнюється позитивними емоціями.

Що потрібно для того, щоб отримати позику?

Для отримання у нас кредиту (не готівкою) в Рівному Вам знадобиться:

  1. Будь-який пристрій з можливістю виходу в Інтернет.
  2. Паспорт та ІПН для внесення даних в онлайн-анкету.
  3. Іменна банківська карта.
  4. Мобільний телефон для зворотного зв'язку.

Ми не вимагаємо від позичальників надання численних документів, працюємо без довідок про доходи. Все, що нам потрібно — паспорт і віра у порядність клієнта.

Більш того, приємною несподіванкою для позичальників, які звертаються в нашу компанію вперше, стане можливість отримання першої мікропозики під 0%. Ви можете взяти гроші і повернути їх у визначений термін, не переплачуючи при цьому ні копійки! А під час повторних звернень у «CreditFerma» позичальники отримують миттєві схвалення і ставку 0,9%–1,8% від суми боргу за добу користування кредитом.

У нашій МФО демократичні терміни для погашення боргу — від 5 до 90 днів. Якщо вийде повернути гроші раніше, Ви оплачуєте тільки період користування коштами.

Більше не потрібно відчувати незручність, позичаючи у рідних і знайомих, та з хвилюванням чекати на щасливий момент отримання наступної зарплати. Сучасне вирішення вашого питання дозволить почуватися впевненіше.

DMCA.com Protection Status