61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Сумах

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Саме зараз Тобі потрібні гроші? Можливо, вони потрібні були ще вчора, а може кілька днів тому... Ти зробив все можливе, щоб дістати їх, проте не зміг. Але не все втрачено. Компанія CREDIT FERMA дійсно видасть Тобі кредит на банківську карту без відвідин банку. Уяви собі: лише через якихось півгодини Тобі видадуть кредит у Сумах, який дозволить закрити Твоє фінансове питання. Ти тримаєш у руках свої гроші. Лічиш. Вдихаєш їхній запах. І просто насолоджуєшся тим, як просто вони дістались.

Хто наші клієнти

Надання онлайн-позик до зарплати від нашої компанії доступне кожному. Моментальний кредит на банківську карту без відвідин банку — наш показник успішності в сфері мікрокредитування населення. Взяти кредит готівкою у місті Суми до 10 000 грн на банківські карти наші клієнти можуть лише за кілька хвилин. І це — абсолютна правда! Переконайся, якщо не віриш.

Ти станеш нашим потенційним клієнтом, якщо:

  • маєш паспорт;
  • Ти віком від 18-ти років;
  • маєш іменну банківську картку.

Ми не вимагаємо довідок про доходи та інших підтверджувальних документів, не вимагаємо надання застави та поручителів, у нашій МФО немає прихованих комісій. Ми не агенти спецслужб, і секретні справи на своїх клієнтів не ведемо.

Новачкам завжди везе

А якщо це Твій перший мікрокредит у нас, тобі неймовірно пощастило! Чому? Ти — наш новий клієнт, а тому наша компанія видасть тобі кредит у Сумах від 1000 до 7000 грн, і ці гроші в борг Ти отримаєш під 0%. Тобто, скільки взяв, стільки й віддав. Зручно? Без сумніву.

Умови твоїх і наших зобов'язань

Уважно вивчи наші умови. Вони прості й зручні. Наш досвід роботи у сфері мікрокредитування дозволив розробити успішну схему співпраці з українцями. Ми знаємо своїх клієнтів, їхні потреби і приблизне фінансове становище.

Ми надамо тобі можливість самостійно обрати вигідні умови кредитування за паспортом з найменшим ризиком переплати своїх коштів. Наша компанія видасть гроші в борг у Сумах на карту:

  • від 1000 до 7000 грн — за першого звернення;
  • до 10000 грн — під час повторних звернень.

Розроблена лояльна система процентних ставок:

  • 0% для наших нових клієнтів;
  • 0,9% на день — під час оформлення другої позики;
  • 1,8% на день — стандартна.

Термін кредитування становить від 1 до 90 днів. Ми надамо пролонгацію позики в разі виникнення проблем із внесенням платежів.

Чи бувають випадки відмов?

Бувають. Тільки в наступних випадках наша компанія може відхилити заявку і відмовити у видачі позики:

  • Ти неуважно заповнив заявку;
  • Ти надав недостовірну чи неповну інформацію про себе.

Наші бонуси

Твій перший бонус — нульова процентна ставка під час першого звернення.

Твій другий бонус — знижена до 0,9% щоденна процентна ставка під час другого звернення.

Твій третій бонус — оплата відсотків при достроковому погашенні відбувається тільки за фактично використані дні, і Ти на цьому зекономиш свої гроші!

Ми любимо видавати кредити!

Ми оформляємо кредитні угоди без вихідних та обіду, цілодобово, 24 години на добу, сім днів на тиждень. Житель Сум чи будь-якого іншого міста нашої країни завжди може на нас розраховувати. У будь-який час доби, де б Ти не знаходився, Ти зможеш отримати від нас гроші в борг у Сумах для розв'язання своїх термінових проблем.

Ти не певен, чи дамо ми кредит, якщо колись допускав прострочення при оплаті інших позик? Дамо, адже кожен має право на помилку. І це все для вас, наших дорогих співвітчизників.

Запам'ятай наш девіз: позики швидко, точно й певно ти одержиш в «КРЕДИТ ФЕРМА»!

DMCA.com Protection Status