61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Тернополі

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Інколи трапляється так, що раптове фінансове питання вимагає відносно невеликої суми, заради якої немає особливого сенсу звертатися в банк. Тому багато хто воліє звертатися в МФО, що пропонують позику день у день. Правда, часом умови кредитування в таких організаціях залишають бажати кращого. Одним з небагатьох винятків є компанія CREDIT FERMA — тут дійсно вигідний кредит до зарплати і низка інших переваг для позичальника.

Низька процентна ставка

Головний критерій, за яким можна назвати ту чи іншу позику вигідною — це процентна ставка. Якщо вона надмірно висока, інші умови втрачають свою значущість.

У CREDITFERMA це розуміють, тож взяти кредит у Тернополі, звернувшись туди, ви можете безкоштовно. Тобто переплата буде повністю відсутня. Ця пропозиція поширюється на всіх клієнтів-новачків. Під час другого звернення ставка дорівнює 0,9%, за наступних — 1,8%. Крім того, компанія регулярно проводить різноманітні акції, під час яких оформити позику можна ще вигідніше.

Простий і зручний сервіс

Другою чеснотою нашої МФО є проста й швидка процедура отримання позики. Працює компанія в режимі онлайн, так що необхідні гроші можна отримати через Інтернет. А отже, кредит у Тернополі доступний так само легко, як і у будь-якому іншому населеному пункті України. Місто проживання позичальника не має значення, головне — мати доступ до Мережі та бути повнолітнім громадянином України.

Оскільки часто буває так, що гроші потрібні терміново, можливість взяти позику швидко і не виходячи з дому виглядає привабливою. Тим більше що швидкість отримання вас приголомшить — вся процедура, починаючи від першого заходу на сайт компанії і закінчуючи переказом грошей на карту (якщо заявку буде схвалено), триватиме не більше 20 хвилин.

Збирати велику кількість документів і довідок вам не доведеться. Кредитний договір укладається за паспортом, крім нього знадобиться хіба що ідентифікаційний код. У «Кредит Ферма» готові допомагати людям без довідки про доходи або місця роботи. Мету отримання фінансової допомоги також зазначати не обов'язково.

Інші переваги

Крім зазначених вище переваг, цей кредитор може приємно здивувати клієнта наступним:

  • великим «розгоном» від мінімальної суми до максимальної, так само як і від найкоротшого до найдовшого терміну кредитного договору. Отже, у першому випадку мінімальний розмір позики становить 1000 грн., максимальний — 10 000 гривень. Під час першого звернення ліміт становить 7000 грн. Для порівняння, більшість МФО не позичає більше 10 000 грн взагалі і 3000 гривень новачкам. Кошти можна позичити мінімум на 5 днів, максимум — на 90 днів. Левова частка конкурентів компанії не дає гроші на період, що перевищує один місяць;
  • чесністю й прозорістю. Кредитор гарантує відсутність прихованих комісій та будь-яких інших «підводних каменів». На головній сторінці сайту є онлайн-калькулятор, що дозволяє розрахувати підсумкову суму до погашення. Ні копійки понад зазначеного числа заплатити не доведеться.

Кредит готівкою у Тернополі, так само як і в інших містах, втрачає свою актуальність. Адже якщо можна отримати дійсно вигідний моментальний кредит на банківську картку, не проходячи всі кола бюрократичного пекла і взагалі не виходячи з дому, то чому не використати таку можливість? Це пояснює, чому жителі не тільки Тернополя, а й безлічі інших міст України надають перевагу МФО CREDIT FERMA.

DMCA.com Protection Status