61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Умані

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Бюрократія — не проблема банків, бюрократія в банках — проблема для народу. Кредитна політика банків не стає м'якшою для клієнтів, та й миттєві кредити тут не видають. Чому? Відповідь проста: сучасна система кредитування не вийшла за рамки правил, що вимагають надання документальних підтверджень платоспроможності. Виснажливий процес збору документів, потім очікування рішення за банківською заявкою, і Ви стаєте заручником бюрократичних рамок. Все це не для вас. Вам потрібно тут і зараз. Вихід є!

Вибір жителів країни

Позбутися банківських процедур стало можливим з нашою компанією. У нас створена гнучка форма класичного банківського кредиту, що дозволило збільшити популярність невеликих позик серед населення України. Адже миттєві позики тільки за паспортом на карту — це дійсно зручно. В чому ж успіх компанії? Чому наша МФО вдало вписалася в життя уманчан, і стало легше оформити кредит в Умані, наприклад, до зарплати?

Стратегія мікрокредитування

Вид діяльності «КредитФерма» — видача невеликих за сумою позик. Система аналізу платоспроможності позичальників компанії дозволила застосувати спеціальне рішення — суму позики приватним особам можна порівняти з середньою заробітною платою для міста. Більш того, за постійної співпраці взяти кредит в Умані Ви зможете без довідки про доходи на суму до 20000 грн!

Як досвідчений стратег у сфері мікрофінансових організацій, CREDIT FERMA почала видавати безпроцентні позики до 7000 грн своїм першим позичальникам. І не прогадала. Така позиція примножила приплив нових клієнтів.

Доступність для кожного

Банки мають упереджений підхід до оцінки матеріального благополуччя позичальників. Відмова в одному банку через погану кредитну історію означатиме відмову в інших. А який підхід у нас до клієнтів з «поганим досьє»? Лояльний.

Ми співпрацюємо з клієнтами з поганою кредитною історією, з людьми, які не мають офіційного джерела доходів. Це дає можливість відновити або створити імідж сумлінного платника. Погодьтеся, не кожен банк буде ризикувати...

Програма дистанційного обслуговування з моментальною видачею позикових коштів на банківську карту забезпечує отримання послуг, не виходячи з дому. Гроші в кредит в Умані мешканці міста можуть отримати без особливих проблем і зайвих питань на сайті компанії. Після подачі онлайн-заявки та її схвалення баланс вашої карти практично відразу ж збільшиться на обумовлену суму позики.

У цьому й полягає перевага CREDIT FERMA перед бюрократичною системою банків. У цьому й причина, чому банки видають мало позик.

Чи можлива відмова?

Відмова у видачі позики можлива у випадках, якщо неправильно заповнена заявка або внесена недостовірна інформація про позичальника. У ваших інтересах надавати максимально повні та достовірні дані. Технічний прогрес високий — роботи відразу ж розпізнають відвертий обман.

Як це працює

Позичальниками стають громадяни України у віці від 18-ти років. Потрібна наявність паспорта, ІПН і особистої банківської карти. Не потрібні довідки про доходи та інші підтверджувальні документи.

Для успішного оформлення слід здійснити 3 кроки:

  • Увійти на сайт компанії, обрати суму й терміни, заповнити анкету. Форма анкети містить підказки, що скоротить процедуру оформлення до 5 хвилин.
  • Дочекатися рішення. Протягом 10–15 хвилин рішення про видачу кредиту або про відмову надійде в SMS-повідомленні.
  • Після введення коду з SMS отримати гроші.

Умови співпраці

Сума кредиту за першого звернення може скласти до 7000 грн, під час наступних — до 20000 грн. Процентна ставка для нових клієнтів нульова (0,01%), під час оформлення другої позики — акційна — 0,9% на день. Стандартна відсоткова ставка для всіх постійних позичальників — вигідні 1,8% на день.

За умови дострокового погашення позики оплата процентів здійснюється тільки за фактично використані дні. Ми працюємо без прихованих комісій, інформація про відсотки за позикою та суму переплати доступна на онлайн-калькуляторі.

Термін кредитування позичальник обирає самостійно — від 5 до 90 днів. У разі непередбачених обставин можлива пролонгація позики, тобто продовження терміну кредитування.

___________

Дорогі уманчані та жителі інших міст України! Дефіцит бюджету — явище непоодиноке. Усувайте свої фінансові проблеми швидко за допомогою безвідсоткового кредиту в Умані від CREDIT FERMA.