61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Умані

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Бюрократія — не проблема банків, бюрократія в банках — проблема для народу. Кредитна політика банків не стає м'якшою для клієнтів, та й миттєві кредити тут не видають. Чому? Відповідь проста: сучасна система кредитування не вийшла за рамки правил, що вимагають надання документальних підтверджень платоспроможності. Виснажливий процес збору документів, потім очікування рішення за банківською заявкою, і Ви стаєте заручником бюрократичних рамок. Все це не для вас. Вам потрібно тут і зараз. Вихід є!

Вибір жителів країни

Позбутися банківських процедур стало можливим з нашою компанією. У нас створена гнучка форма класичного банківського кредиту, що дозволило збільшити популярність невеликих позик серед населення України. Адже миттєві позики тільки за паспортом на карту — це дійсно зручно. В чому ж успіх компанії? Чому наша МФО вдало вписалася в життя уманчан, і стало легше оформити кредит в Умані, наприклад, до зарплати?

Стратегія мікрокредитування

Вид діяльності «КредитФерма» — видача невеликих за сумою позик. Система аналізу платоспроможності позичальників компанії дозволила застосувати спеціальне рішення — суму позики приватним особам можна порівняти з середньою заробітною платою для міста. Більш того, за постійної співпраці взяти кредит в Умані Ви зможете без довідки про доходи на суму до 20000 грн!

Як досвідчений стратег у сфері мікрофінансових організацій, CREDIT FERMA почала видавати безпроцентні позики до 7000 грн своїм першим позичальникам. І не прогадала. Така позиція примножила приплив нових клієнтів.

Доступність для кожного

Банки мають упереджений підхід до оцінки матеріального благополуччя позичальників. Відмова в одному банку через погану кредитну історію означатиме відмову в інших. А який підхід у нас до клієнтів з «поганим досьє»? Лояльний.

Ми співпрацюємо з клієнтами з поганою кредитною історією, з людьми, які не мають офіційного джерела доходів. Це дає можливість відновити або створити імідж сумлінного платника. Погодьтеся, не кожен банк буде ризикувати...

Програма дистанційного обслуговування з моментальною видачею позикових коштів на банківську карту забезпечує отримання послуг, не виходячи з дому. Гроші в кредит в Умані мешканці міста можуть отримати без особливих проблем і зайвих питань на сайті компанії. Після подачі онлайн-заявки та її схвалення баланс вашої карти практично відразу ж збільшиться на обумовлену суму позики.

У цьому й полягає перевага CREDIT FERMA перед бюрократичною системою банків. У цьому й причина, чому банки видають мало позик.

Чи можлива відмова?

Відмова у видачі позики можлива у випадках, якщо неправильно заповнена заявка або внесена недостовірна інформація про позичальника. У ваших інтересах надавати максимально повні та достовірні дані. Технічний прогрес високий — роботи відразу ж розпізнають відвертий обман.

Як це працює

Позичальниками стають громадяни України у віці від 18-ти років. Потрібна наявність паспорта, ІПН і особистої банківської карти. Не потрібні довідки про доходи та інші підтверджувальні документи.

Для успішного оформлення слід здійснити 3 кроки:

  • Увійти на сайт компанії, обрати суму й терміни, заповнити анкету. Форма анкети містить підказки, що скоротить процедуру оформлення до 5 хвилин.
  • Дочекатися рішення. Протягом 10–15 хвилин рішення про видачу кредиту або про відмову надійде в SMS-повідомленні.
  • Після введення коду з SMS отримати гроші.

Умови співпраці

Сума кредиту за першого звернення може скласти до 7000 грн, під час наступних — до 20000 грн. Процентна ставка для нових клієнтів нульова (0,01%), під час оформлення другої позики — акційна — 0,9% на день. Стандартна відсоткова ставка для всіх постійних позичальників — вигідні 1,8% на день.

За умови дострокового погашення позики оплата процентів здійснюється тільки за фактично використані дні. Ми працюємо без прихованих комісій, інформація про відсотки за позикою та суму переплати доступна на онлайн-калькуляторі.

Термін кредитування позичальник обирає самостійно — від 5 до 90 днів. У разі непередбачених обставин можлива пролонгація позики, тобто продовження терміну кредитування.

___________

Дорогі уманчані та жителі інших міст України! Дефіцит бюджету — явище непоодиноке. Усувайте свої фінансові проблеми швидко за допомогою безвідсоткового кредиту в Умані від CREDIT FERMA.

DMCA.com Protection Status