61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредити в Ужгороді

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Жителі Ужгорода, як і будь-якого іншого міста України, часом зазнають короткочасних фінансових проблем. Часто це закінчується тим, що вони беруть позику на місяць або на інший невеликий термін. Зазвичай до зарплати. Сума позики, завдяки якій можна вирішити побутове фінансове питання, рідко потрібна велика. А якщо розмір потрібного кредиту й термін, на який його було взято, відносно невеликі — доцільно звертатися не в банк, а в МФО. Одним з найкращих варіантів буде компанія CREDIT FERMA, адже цей кредитор має низку цікавих переваг.

Відсоткова ставка та доступні суми

Перед тим, як оформити кредит, слід уважно вивчити умови, на яких його буде видано. Найважливіша умова — це розмір переплати, тобто скільки своїх грошей вам доведеться віддати задля того, щоб погасити заборгованість перед кредитором. Отже, якщо взяти, наприклад, кредит готівкою в Ужгороді в офісі якоїсь МФО, є велика ймовірність наразитися на значну переплату. Тоді як у CREDITFERMA переплата може бути відсутня взагалі.

  • За першого звернення процентна ставка дорівнює 0%, тобто після закінчення терміну кредитного договору клієнт повинен буде повернути рівно ту ж суму, яку позичав.
  • Під час другого звернення з'являється мінімальна переплата — 0,9% на день.
  • Третя й наступні позики видаватимуться вже під стандартну процентну ставку в 1,8%. Втім, постійним клієнтам не слід забувати про акції та розіграші, що дозволить взяти дійсно вигідний кредит незалежно від кількості звернень.

Що стосується допустимих сум і термінів, на які вони видаються, то «Кредит Ферма» в цьому питанні просунулася значно дальше за більшість своїх конкурентів. Таким чином, мінімальна й максимальна суми становлять 1000 і 20 000 грн. відповідно (7000 гривень для клієнтів-новачків). Мінімальний термін складає 1 день, максимальний — 90 днів.

Швидка й зручна процедура оформлення

Часом трапляється так, що позика потрібна якомога  терміновіше. Звісно, в такому випадку більш розумним варіантом було б отримати його онлайн, наприклад, на карту. Не виходячи з дому і навіть не встаючи з-за комп'ютера чи не відриваючись від екрану гаджета. Моментальний кредит може врятувати людину, котра потрапила у важку ситуацію, без зайвих зволікань.

Саме такий варіант і пропонує CREDIT FERMA. З її допомогою можна отримати швидкий кредит онлайн в Ужгороді так само просто, як і в Одесі, Первомайську, Львові чи будь-якому іншому населеному пункті України. Місто проживання та навіть поточне місцезнаходження позичальника не мають ніякого значення. Все, що йому потрібно — мати доступ в Інтернет і відповідати деяким вимогам. Які, втім, зведені до мінімуму.

Компанія надає гроші в борг за паспортом, вимагаючи також наявності ідентифікаційного коду. Що стосується особи клієнта, то йому потрібно лише бути повнолітнім громадянином України. У CREDITFERMA реально отримати позику без довідки про доходи, застав і поручителів.

Заявка подається через сайт компанії, а її оформлення, відправка, обробка та переказ грошей на банківську карту клієнта в разі схвалення триватимуть не більше 20 хвилин.

Окремою гідністю нашої мікрофінансової організації є цілодобовий режим. Оскільки гроші можуть знадобитися навіть вночі, така особливість роботи може дійсно врятувати в будь-який час доби.

_________

Кредити в Ужгороді, як і в будь-якому іншому місті, бувають різними — готівкою й на карту, швидкими і з довгими узгодженнями, вигідними й не дуже. Звернувшись до нас, ви зможете швидко взяти кредит в Ужгороді, а якщо до цього не були клієнтом нашої МФО, то не просто вигідно, а й безкоштовно. Краще, аніж безкоштовно, придумати не можна.

DMCA.com Protection Status