61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Хмельницькому

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Місто Хмельницький — промисловий і торговий центр Поділля. У зв'язку з швидким розвитком індустрії та технологій стрімко зростають і людські потреби, для яких потрібно чимало грошових вкладень. Звідси й випливає поява безлічі організацій, що пропонують свої послуги у сфері позик. Однак на перенасиченому ринку набагато важче обрати надійного кредитора. Тому компанія CREDIT FERMA пропонує жителям Хмельницького взяти короткостроковий кредит на особливих умовах.

Переваги мікрокредитів

Мікрокредитування — один із видів фінансування, що полягає у видачі в борг невеликої грошової суми особам, котрі часто не мають доступу до традиційного банківського кредитування. Однією з основних переваг є швидкий розгляд заявки. У таких умовах реальним стає оформлення термінової позики лише за 15 хвилин, тим паче що гроші надходять на рахунок клієнта майже одразу після схвалення. Більш того, моментальна позика не вимагає від вас застави чи поручителів.

У порівнянні з приватними особами, компанії, що спеціалізуються на мікрокредитах, готові забезпечити повністю прозору співпрацю. Багато хто побоюється зустрічі з шахраями, але Credit Ferma має офіційну реєстрацію та дозвіл на надання кредитних послуг. У нас взяти кредит у Хмельницькому не тільки легко, а й безпечно.

Наші мікропозики особливо стануть у нагоді:

  • малому бізнесу (сума до 10 000 грн дозволить збільшити стартовий капітал або здійснити закупівлю товару);
  • до зарплати (коли немає часу чекати на чергове нарахування);
  • відпускникам і хворим, котрі не розрахували власні фінансові можливості.

Ми оформляємо позику за паспортом навіть громадянам з поганою кредитною історією та без довідки про доходи. До речі, своєчасна виплата декількох невеликих боргів може допомогти виправити вашу кредитну історію. Деякі банки навіть знижують процентні ставки для тих фізичних осіб, котрі сумлінно сплачують численні кредити.

Чому варто обрати CREDIT FERMA?

Наша організація видасть позику будь-якій особі, яка досягла 18 років і має український паспорт, незалежно від її фінансової історії та статусу.

Для оформлення онлайн-кредиту в Хмельницькому потрібні:

  • паспорт та ІПН;
  • наявність будь-якого заробітку, хоча б мінімального (без документальних підтверджень), щоб мати можливість своєчасно сплатити кредит;
  • українське громадянство.

Вимоги максимально прості, і вам достатньо лише правильно заповнити заявку.

Під час першої позики процентна ставка складе 0%, адже компанія зацікавлена в першу чергу в оформленні угоди на вигідних для клієнта умовах. Максимальна сума в такому випадку — 7000 грн. Відсоткова ставка на другий кредит — 0,9%, а це на 50% менше, ніж стандартний тариф. У наступні рази — 1,8%. Максимальна позика — 20000 грн. Лише деякі банки готові видати такі гроші клієнтам з непідтвердженим доходом.

Можливе дострокове погашення, а також продовження строку дії кредитного договору. Термін виплати — від 1 до 90 днів.

До однієї з найважливіших переваг відноситься й можливість взяти гроші в борг у Хмельницькому, незалежно від місцезнаходження та наявності під рукою комп'ютера. Організація працює цілодобово, без перерв, без свят, і дозволяє оформити угоду за допомогою однієї SMS-ки. МФО пропонує отримати кошти на карту, видаючи кредит не готівкою жителям Хмельницького та багатьох інших українських міст.

Наша компанія створила кращі фінансові умови, порівняно з конкурентами на ринку, і гарантує чесність. Правильні рішення забезпечать вам матеріальне благополуччя.

DMCA.com Protection Status