61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит в Запоріжжі

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Життя іноді складається таким чином, що потрібні гроші на карту просто зараз. Чому на карту? Тому що інколи немає ні часу, ні можливості йти у банк або офіс якоїсь МФО, витрачати купу часу і нервів заради отримання потрібних коштів готівкою. Чому просто зараз? Тому що часом важлива кожна година. Так де ж простіше і вигідніше за все можна взяти кредит у Запоріжжі?

Обираємо тип кредитора

Допомога в отриманні кредиту в Запоріжжі починається з вибору типу фінансової організації, до якої клієнт у результаті звернеться. Основне протистояння в 2019 році за аудиторію позичальників — між банками та МФО. Але клієнтові у першу чергу слід визначитися з сумою. Якщо мова йде про шестизначну, мікрофінансові організації не підійдуть взагалі. Як зрозуміло уже з назви, отримати суму в такому обсязі тут не вийде.

Втім, думка про те, що МФО не пропонують навіть п'ятизначні суми, теж помилкова. Якщо правильно обрати організацію, можна приємно здивуватися. Наприклад, максимально доступна сума позики в CREDIT FERMA — 10 000 гривень. Для порівняння, велика частина прямих конкурентів цієї компанії не позичає більше 10, рідко — 15 тисяч. За першого звернення, щоправда, у нас доступно максимум 7000 грн., але й тут при порівнянні все добре, адже у конкурентів перший кредит обмежується двома-трьома тисячами...

Кредит готівкою в Запоріжжі тут не візьмеш, але й ніякої потреби в цьому зазвичай нема. Оформити позику на банківську картку в режимі онлайн набагато простіше й швидше, а якщо потрібна готівка — допоможе банкомат.

Про зручність, швидкість та вигідність

Почнемо з першого.

Головні критерії, за якими можна судити, чи просто взяти кредит в тій чи іншій компанії, —- це вимоги до самого клієнта і документів з його боку. В CREDIT FERMA готові співпрацювати з позичальниками, починаючи з 18 років. Зауважимо, що деякі МФО й банки вкрай неохоче укладають кредитні договори з людьми, які ледь досягли повноліття. Друга вимога — громадянство України. Воно прийнято за замовчуванням у практично всіх наявних сьогодні українських кредиторів. Необхідний перелік документів зводиться до паспорту та ідентифікаційного коду. Знадобляться також номер мобільного телефону та банківська карта, на яку буде здійснено переказ коштів.

На цьому перелік вимог закінчується. Як бачимо, кредит можна отримати і з поганою кредитною історією, і без довідки про доходи, і без застав, і без поручителів. Звісно, чим краща кредитна історія, чим більше доказів, що позичальник — відповідальна та сумлінна людина, тим вищі його шанси на схвалення заявки. Втім, і без того ймовірність схвалення досить висока, в рази вища, ніж у банках.

Що стосується швидкості, то онлайн-позику у Запоріжжі, Харкові, Миколаєві чи будь-якому іншому населеному пункті України — байдуже, отримати можна не те, що за годину, а лише за якихось 15–20 хвилин. Саме стільки буде потрібно для реєстрації на сайті, заповнення анкетної форми, очікування відповіді на запит і переказу в разі схвалення. Сюди ж входить і підписання кредитного договору, простіше кажучи — аналога кредиту під розписку, але в електронній формі, із зазначенням прав і обов'язків сторін угоди. Розуміючи, що гроші часом потрібні дуже терміново, компанія мінімізувала часові витрати для клієнтів.

І, зрештою, про вигідність, тобто про процентну ставку. Запорожці або жителі будь-якого іншого населеного пункту України, які звернулися до нас вперше, отримують гроші безкоштовно! Тобто процентна ставка становить 0% на день. За другого звернення вона вже дорівнюватиме 0,9%, при подальших — 1,8%.

Порівнявши всі ці умови з умовами в інших кредиторів, можна особисто пересвідчитись, що CREDIT FERMA — це і швидко, і вигідно. В одному флаконі.

__________

Якщо ви все ще в пошуку, де можна на максимально вигідних умовах взяти гроші в борг у Запоріжжі, то CREDIT FERMA — те, що вам потрібно. Втім, поширюється це не тільки на кредит саме в Запоріжжі, а й по всій країні загалом. Адже місто проживання або поточне ваше місцезнаходження нам абсолютно не важливе. Компанія працює і надає кошти в режимі 24/7, тобто отримати фінансову допомогу можна і в будь-якому місці, і в будь-який час. А головне — взагалі без переплати, якщо звертаєтеся вперше, або з мінімальною переплатою, якщо вже позичали тут раніше.

DMCA.com Protection Status