61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

10 головних психологічних прийомів для виклику інтересу до вашої персони

10 головних психологічних прийомів для виклику інтересу до вашої персони

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Дослідження довели, що впливати на ставлення оточуючих людей і викликати їхню симпатію досить легко. Для цього зверніть увагу на деякі прийоми, які дають змогу купатися в п'янких хвилях загальної любові й поваги.

1. Невимушено повторюйте привабливі жести й міміку співрозмовника

Під час знайомства чи першої бесіди з іншою людиною намагайтеся копіювати тон її мови, інтонацію, міміку, жести. Робіть все легко й природно, не акцентуючи на цьому увагу. Вчені довели, що така поведінка викликає симпатію і зацікавленість співрозмовника.

2. Приділяйте більше часу й уваги тому, чию симпатію хочете отримати

Після проведених експериментів психологи дійшли до висновку, що звичайним людям більше подобаються знайомі їм особистості, навіть якщо з ними було скороминущим спілкування. Якщо вам хочеться сподобатись якійсь конкретній людині, докладіть зусиль, щоб максимально часто опинятися в тих же місцях у невимушеній обстановці.

3. Говоріть приємні речі

Так виходить, що люди сприймають співрозмовника і будують своє ставлення до нього залежно від того, наскільки хороші речі він говорить. Якщо ви промовляєте приємні слова, то оточення сприймає вас як позитивно налаштовану особистість, яка всіх притягує, наче магніт. Якщо ваші промови сповнені негативу, невдоволення чи лайок, то вас  намагатимуться обходити стороною, як недоброзичливого громадянина.

4. Не соромтеся проявляти позитивні емоції

Ви, напевно, помічали, як настрій може змінюватись від спілкування з іншими людьми. Веселуни і оптимісти заражають всіх радістю й бадьорістю, до них тягнуться люди різного віку, вони завжди в центрі уваги. Не бійтеся демонструвати свої позитивні емоції та гарний настрій, і співрозмовники будуть захоплюватися вами.

5. Не бійтеся бути самим собою

Не хвилюйтесь, що якоюсь помилкою чи незручністю зруйнуєте ретельно створений ідеальний образ. Звичайних людей приваблюють харизматичні особистості, наділені деякими слабкостями. Випадково пролита кава чи загублений буклет додасть особливого шарму навіть переможцю інтелектуальної вікторини.

6. Знайдіть схожі риси та спільні інтереси

Психологи пояснили, чому нас приваблюють люди з манерами поведінки, поглядами, схожими з нашими. Це феномен тяжіння за подібністю, властивий абсолютно всім розумним істотам. Особливо тягне до людей зі схожими захопленнями, способами організації дозвілля.

7. Так сприймайте людину, як їй цього б хотілося

Люди відчувають себе впевненіше й комфортніше, коли співрозмовник приймає їх за тих, ким вони самі себе відчувають. Таке розуміння сприяє встановленню міцних відносин, сповнених поваги й довіри.

8. Знайдіть спільні особисті захоплення

Коли хочеться привернути більшу увагу симпатичної вам людини, спробуйте знайти тему розмови, цікаву для співрозмовника. Можна почати спілкування з опису вашої останньої подорожі, поцікавитися враженням про відпочинок у свого супутника. Описуючи один одному захоплюючі моменти відпустки, ви ділитеся особистою інформацією, дорогою вашому серцю. Саме в такі моменти закладається основа довіри та прихильності, що припускає подальші теплі відносини.

9. Дозвольте людині виговоритись

Вчені з Гарвардського університету після численних досліджень дійшли до висновку, що людина, яка розповідає про себе, отримує задоволення, схоже з радістю від улюбленої їжі, сексу чи грошей. Якщо ви співрозмовнику дасте можливість розповісти про себе все, що йому в цей момент захочеться, та ще й проявите щиру зацікавленість, то неодмінно викличете його симпатію.

10. Звертайтесь до співрозмовника так, ніби він вам уже подобається

За твердженням психологів, людина, яка переконана, що ви доброзичливо налаштовані, вже має до вас симпатію. Саме такий принцип спілкування, який отримав назву відповідної симпатії, слід закласти в основу успішної побудови відносин.

Якщо ви не знаєте напевно, які почуття переживає співрозмовник, спілкуйтеся так, ніби він вам дуже подобається, проявляйте зацікавленість у подальшому розвитку приязних, дружніх чи партнерських відносин.

До всіх матеріалів Отримати гроші
Як змінити стереотип фінансової поведінкиНаскільки вигідна позичальнику реструктуризація кредиту

Читайте також

 • Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Детальніше
 • Як отримати кредит без відмови на картку?

  Як отримати кредит без відмови на картку?

  Детальніше
 • Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Детальніше
DMCA.com Protection Status