61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Де краще брати кредит на відпочинок?

Де краще брати кредит на відпочинок?

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Відпочивати в кредит або не відпочивати? У кожної людини буде своя відповідь на це питання, адже це палиця з двома кінцями. Хтось женеться за яскравими враженнями тут і зараз, інші вважають за краще накопичувати кошти для подорожей. Однак одне зрозуміло напевно ― якщо знати, де пропонують кращі умови, то кредит на відпочинок виявляється раціональним вкладенням і зовсім не б'є по гаманцю.

Чи варто брати кредит на відпочинок?

Думки людей з приводу відпочинку в кредит розходяться. Є й прихильники, і затяті противники, причому і у тих, і у інших знаходяться гідні аргументи. Для початку поговоримо про те, чому позика на відпочинок заслуговує розгляду. Враження того варті. Багато людей цінують новий досвід понад усе, і якщо позика дозволяє відкрити для себе нові горизонти, то це безперечно гарна ідея. Погасити кредит простіше, ніж накопичити потрібну суму. Деяким людям не вистачає самодисципліни, щоб кілька місяців ретельно відкладати на відпустку. Їм простіше оформити відпочинок на морі в кредит, а потім погасити зобов'язання перед банком, від яких все ж нікуди не дінешся.

Іноді потрібно ловити момент. Наприклад, ви знаєте, що скоро отримаєте зарплату/премію/відпускні, але вигідну пропозицію вже знайшли саме зараз. У вас немає потрібної суми, а потім, коли прийдуть гроші, буде вже пізно. З цієї точки зору кредит на путівку виглядає абсолютно виправданим рішенням. Але не будемо забувати про мінуси.

Відпустка закінчиться, борг залишиться. Чисто психологічно це навіть може відчуватися як покарання: пару тижнів ви добре проводили час, а потім кілька місяців розраховуєтесь.

позика на відпустку

Поїздка може зірватися через хворобу або інших надзвичайних обставин. І якщо путівку не вийде здати, повернувши за неї гроші, то доведеться кілька місяців гасити борг за невдалий відпочинок. У передчутті бажаного відпочинку дуже легко переборщити і витратити більше грошей, ніж планувалося ― особливо якщо ви берете їх в борг у банку. А потім, після повернення, ви подивіться тверезим поглядом і пошкодуєте про спонтанні витрати.

Але незважаючи на всі ці аргументи, є одна ситуація, в якій отримати кредит на відпочинок можна і потрібно, коли ви розумієте, що дуже сильно втомилися, і лежачи на дивані або гуляючи по місту, просто не можете відновити сили в повному обсязі. Потрібна зміна обстановки і яскраві враження.

Де краще взяти гроші на відпочинок?

Щоб отримати кращі умови по кредиту на відпочинок, необхідно вивчити всі варіанти.

Умовно їх можна згрупувати в п'ять пунктів:

 • кредит через турфірму;
 • спеціалізована позика на відпочинок в банку;
 • споживча позика без уточнення мети;
 • кредитна карта;
 • мікропозика на відпустку.

Позика в турагентстві

Кредит через турфірму дуже зручний в оформленні. Ви приходите в агентство, обираєте путівку, і фахівець відразу пропонує вам оформити позику від банку-партнера. Набагато менше біганини для вас, все робиться на місці.

Але тут у вас немає вибору, де кредитуватися. Наприклад, вам би запропонували хороші умови в банку А, тому що ви вже оформляли там позику, і у вас є їх зарплатна картка. Однак турагентство співпрацює з банком Б, і тому всі кредити на їх путівки оформляються там.

Позика на відпустку в банку

В кредитних організаціях є спеціальні позики на відпустку, але там можна зіткнутися з дзеркальним повторенням ситуації, яка описана вище. Тобто, банк пропонує кредит на відпочинок, але тільки за туристичними путівками кількох турагентств-партнерів. Таке обмеження є не скрізь, але майте на увазі, що ви можете зіткнутися з подібним.

Споживчий кредит

Позики без зазначення мети, здавалося б, вирішують всі проблеми. Ви самі обираєте і банк, і путівку. Ви можете навіть самостійно спланувати відпочинок, окремо оплачуючи квитки, готель та інше. Але тут чекає інший підводний камінь.

Зазвичай споживчий кредит беруть на нейтральні цілі ― скажімо, придбання побутової техніки або якась інша дорога покупка. Весь цей час людина живе звичайним життям і ходить на роботу. Відпустка - це зовсім інша історія. Там люди дозволяють собі розслабитися, може, випити зайвого, і роблять ризиковані вчинки, що призводить до нещасних випадків, лікарняних, тимчасової втрати працездатності та доходу. Тому якщо ви скажете банку, що берете його споживчий кредит для відпустки, цілком ймовірно, що вам запропонують меншу суму під більш високий відсоток, нав'яжуть дорогу страховку або зовсім відмовлять.

Кредитка

Кредитна карта ― непогана альтернатива позиці. Їй можна оплачувати і тури в кредит, і якісь покупки відпочинку. Ліміт по картці буде менше обсягу споживчої позики, відсоток трохи вище, але в цілому умови прийнятні.

Головне ― стежити за своїми витратами і не перевищувати схвалений вам ліміт. Також заздалегідь подумайте про валюту картки. Наприклад, ви їдете за кордон, а кредитка у вас гривнева. В такому випадку ви не контролюєте те, за яким курсом буде конвертуватися валюта. І пам'ятайте, що за зняття готівки з кредитної картки нараховуються великі відсотки (або це взагалі заборонено). Якщо ви їдете в місце, де вам знадобиться готівка, про це надо подбати заздалегідь.
Нарешті, залишається найшвидший і простий варіант ― мікропозика на відпустку.

Кращі короткострокові кредити на відпочинок

Мікропозика ― це оптимальне рішення для відпустки відразу в декількох випадках:

 • ви знаєте, що у вас скоро з'являться гроші, але оплачувати щось потрібно прямо зараз;
 • у вас є майже вся сума, але трохи не вистачає;
 • у вас зіпсована кредитна історія і/або вже є поточні позики.

У всіх цих ситуаціях найпростіше кредитуватися в МФО і не морочитися тривалим збором документів для банку. Кому хочеться возитися з папірцями, коли на носі відпустка?

Щоб обрати оптимальну пропозицію, заходьте на наш сервіс «КРЕДІТФЕРМА». Тут вже зібрані кращі позики від десятків мікрокредітних організацій, і вам не доведеться довго серфити в гуглі. Всі пропозиції легко виводяться на одному екрані для порівняння. Вам залишається лише задати параметри (розмір позики, строк, процентна ставка), і вітрина кредитних пропозицій «CREDITFERMA» покаже вам доступні пропозиції. Прямо з нашого сервісу ви можете подати заявку на цікаві для вас мікрокредити і отримати гроші на картку.

До всіх матеріалів Отримати гроші
Де можна взяти позику без відмови?Як взяти побутову техніку або електроніку в кредит?

Читайте також

 • Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Детальніше
 • Як отримати кредит без відмови на картку?

  Як отримати кредит без відмови на картку?

  Детальніше
 • Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Детальніше
DMCA.com Protection Status