61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Де можна взяти кредит?

Де можна взяти кредит?

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Де взяти кредит? Це питання задає собі кожен, хто по тій чи іншій причині має потребу в грошах. Звісно, це може бути лише 1000 грн., а, може і 1000000 грн., в залежності від конкретної цілі. Як би там не було, а тема вибору фінансової організації завжди стоїть гостро, враховуючи велику кількість пропозицій з різними умовами. Нерідко при зверненні в банк клієнтам пропонують відкрито невигідні контракти з високими процентними ставками, які змушують громадян України витрачати багато часу на пошуки фінансових компаній. В якому банку краще взяти кредит готівкою? Можливо, краще звернутися в мікрофінансову організацію, де позику надають без відмови та з мінімальним пакетом документів? Для отримання відповіді на ці питання, порівняємо актуальні кредитні пропозиції від різних банків та МФО.

Кредит на карточку в банку

Традиційно майже всі кредити громадяни оформлюють саме в банку, враховуючи стабільність компаній та захист від уряду, особливо якщо мова йде про Державні програми. Але, є у цьому один великий недолік – позику можуть отримати далеко не всі кандидати. Наприклад, для оформлення навіть невеликої суми, потрібно зібрати купу папірців та знайти поручителів, якщо кредитна історія клієнта не вселяє довіру. Прострочки платежів, відкриті кредитні договори, нестабільний прибуток та інші факторі заважають звичайним людям отримати найвигідніші кредити готівкою під невеликий процент. У зв'язку з цим, більшість громадян намагаються скористатись послугами швидких позик онлайн.

Класичні умови для отримання кредиту готівкою у банку:

 • вік від 21 до 65 років;
 • громадянство України з постійною пропискою;
 • офіційне працевлаштування зі стажем від 6 місяців;
 • відсоткова ставка від 8,5%;
 • термін кредитування до 5 років;
 • відсутність поганої кредитної історії.

Де вигідно взяти кредит готівкою та у якому банку найменша відсоткова ставка? На це питання ви знайдете відповідь на сайті сервісу «КРЕДІТФЕРМА», який займається пошуком фінансових компаній та порівнює умови на фоні високої конкуренції.

Недоліки банківських кредитів:

 • потрібна хороша кредитна історія;
 • рівень прибутку повинен бути достатнім;
 • обов'язкове офіційне працевлаштування;
 • необхідність залучення поручителів;
 • велика кількість документів;
 • розглядання заявки від 1 до 30 днів.

Звертаючи увагу на ці недоліки, відразу відбиває усіляке бажання звертатися у банк. Але, навіть у таких компаніях можна скористатися сучасними послугами онлайн позик на вигідних умовах. Наприклад, швидкий кредит у ПриватБанку дає змогу взяти гроші на карточку за 20 хвилин без довідки про доходи. Середня відсоткова ставка складатиме 20-40% річних, а термін від 10 до 20 місяців. Заявку можна подати онлайн через офіційний сайт.

Кредит на картку з прострочкою

Найбільший відсоток клієнтів у банку мають погану кредитну історію або ще не виплачені позики. Звісно, мало хто з фінансових компаній погодиться зв’язуватись з такими громадянами, які вчасно не виконують обов'язки по кредитному договору. Але, де взяти кредит з прострочкою та чи можливо це взагалі? На щастя, в Україні функціонують мікрофінансові організації, які спеціалізуються на швидких кредитах та пропонують досить м'які умови.

Таким чином, оформити швидкі гроші можна навіть з наступними недоліками:

 • погана кредитна історія;
 • прострочка по декільком кредитам;
 • відсутність поручителів;
 • відсутність довідки про доходи;
 • немає ніякої застави.

Чи все так добре, як описано вище? Звісно, у мікропозиках є свої нюанси, і вони полягають у тому, що взяти кредит на карточку можна тільки на умовах підвищеної відсоткової ставки у якості перекриття ризиків. Середній процент за обслуговування складає 1% в день (або 365% річних).

Незважаючи на це, у мікрокредитів є свої суттєві переваги:

 1. Швидке оформлення за 15-20 хвилин (в залежності від якості роботи інтернет з’єднання) без черги та з індивідуальним працівником МФО.
 2. Без відказу. Дійсно, майже кожен громадянин може скористатися швидким кредитуванням без обмежень.
 3. Прийом заявок онлайн. Усі операції, пов'язані з реєстрацією, подачею документів та отримання грошей здійснюються дистанційно, тому вам не потрібно кудись їхати.
 4. Мінімальний пакет документів та папірців, на оформлення яких може витрачатись від однієї до кількох діб.
 5. Цілодобовий прийом анкет та постійна підтримка на сайті МФО.

Де взяти кредит онлайн на таких умовах? Звісно, тільки мікрофінансові організації дають змогу вирішити фінансові проблеми у короткі терміни та без зайвої головної болі.

Як оформити кредит онлайн на картку?

Якщо ви не знаєте, де взяти кредит без відмови, тоді зайдіть на головну сторінку сервісу підбору «CREDITFERMA» та розпочніть оформлення позики вже зараз. У кредитному калькуляторі вкажіть суму і термін, після чого активуйте кнопку «підібрати».

Далі притримуйтесь наступної інструкції:

 1. Серед списку знайдених компаній оберіть одну з них та перейдіть на офіційну сторінку веб-сайту для оформлення позики.
 2. Почніть реєстрацію: ПІБ, номер мобільного телефону, електронна пошта, паспортні дані та інша додаткова інформація про вас.
 3. Прикріпіть банківську картку (можна використовувати будь-яку) з позитивним балансом. Декілька гривень на рахунку потрібні для тестового платежу і підтвердження картки.
 4. Подайте заявку на кредит і чекайте, поки працівники МФО її розглянуть. Якщо вам прийде позитивне рішення, у власному кабінеті ви знайдете кредитний договір.
 5. Після підтвердження умов договору на прикріплену картку зарахуються гроші.

Щоб у вас не виникало питання «де взяти гроші щоб погасити кредит», уважно читайте пункти договору і вчасно повертайте борг. При багатоденній прострочці нараховуються досить великі штрафи, для погашення яких може знадобитися нова позика.

Де взяти гроші без кредиту?

Якщо у вас надто погана кредитна історія і вам відмовляють навіть у МФО, тоді у вас є одразу декілька варіантів, як взяти кошти без оформлення кредиту:

 • родичі та друзі;
 • приватні кредитори;
 • ломбарди (під заставу).

Звісно, найвигідніший варіант, де взяти гроші без кредиту можна без відсотків, це позичити їх у знайомих або друзів. Але, досить часто при подібних зверненнях у кишені близьких людей немає вільного депозиту. Щоб не турбувати своє оточення, можна скористатись послугами ломбарду, де вам без відмови нададуть необхідну суму під заставу. Чим цінніша принесена річ, тим більше грошей отримає клієнт. На жаль, ломбарди досить низько оцінюють майно і віднімають від його реальної ціни на ринку мінімум 30-40%. Таким чином, якщо вам потрібні кошти терміново і ви готові їх повернути за декілька днів або тижнів, тоді такий спосіб вирішення фінансових проблем буде вигідним. Але, якщо ви вирішили оформити позику саме у мікрофінансовій організації, звертайтесь до брокеру «CREDITFERMA» та отримайте список перевірених компаній для безпечного кредитування.

До всіх матеріалів Отримати гроші
Де взяти кредит з 20 років?Як користуватися кредитним калькулятором онлайн?

Читайте також

 • Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Детальніше
 • Як отримати кредит без відмови на картку?

  Як отримати кредит без відмови на картку?

  Детальніше
 • Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Детальніше
DMCA.com Protection Status