61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Де можна взяти позику без відмови?

Де можна взяти позику без відмови?

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Взяти позику без відмови ― приваблива перспектива і мрія кожного клієнта банку. Всі ми звертаємося за грошима в борг в період потреби, і хочеться, щоб кредитор відразу видавав потрібну суму без зайвих питань і стресу. Однак чи існує подібна послуга в реальності ― терміновий кредит зі 100% схваленням? Як показує практика,  взяти позику без відмови все ж таки можливо.

Позики зі 100% схваленням ― міф чи реальність?

Багато позичальників починають підбір кредитної організації саме з рівня відсотка схвалення. Їх можна зрозуміти ― навіщо оббивати пороги в купі різних банків, якщо можна відразу піти туди, де можна взяти позику без відмови? На жаль, на ділі не все так просто. Якби на світі існував банк, який давав 100% схвалення за кредитними картками або позиками, він би давно збанкрутів.

Причина досить зрозуміла ― всі хочуть взяти позику на вигідних умовах, але не всі можуть і/або хочуть її повернути. Навіть якби всі позичальники були сумлінними людьми, все одно втручаються надзвичайні життєві обставини: втрата роботи, раптова хвороба та інші фактори. Від цього не застрахований ніхто, і кредитори це чудово розуміють. Їх успішність і прибутковість безпосередньо залежить від уміння визначити, яка людина дійсно зможе повернути позикові кошти, а хто неминуче не здійснить в строк платіж і не зуміє погасити борг.

 взяти позику без відмови

Тому, коли ви бачите рекламу в дусі «Візьміть авто в кредит, 100% схвалення заявки», це не потрібно розуміти як «Ми даємо позику абсолютно всім без винятку». Це, скоріше, має на увазі «Ми даємо позику абсолютно всім, хто відповідає нашим вимогам». Але не варто впадати у відчай. Якщо застосувати правильну стратегію і звернутися в потрібне місце, можна взяти кредит зі 100 відсотків схвалення.

Кому стовідсотково дадуть позику?

Насамперед вивчіть вимоги, які кредитор пред'являє до своїх клієнтів.

Якщо ми говоримо про великі банки, то швидше за все, ви побачите приблизно такий список:

 • наявність громадянства і прописки;
 • вимоги за віком (старше 18-20 років і молодше 60-70 років);
 • вимоги до загального стажу і стажу на останньому місці ― наприклад, якщо ви щойно влаштувалися на нову роботу, то є ймовірність, що ви не спрацюєтесь з колективом або не впораєтеся з посадою, що призведе до звільнення;
 • нормальна кредитна історія;
 • хороший рівень доходу.

З приводу останнього пункту додамо уточнення ― ви повинні отримувати достатньо, щоб після всіх витрат на побутові потреби у вас залишилися вільні гроші на виплату щомісячного платежу по кредиту. При цьому банк враховує всіх дітей і утриманців на вашій опіці ― чим їх більше, тим вище повинен бути дохід.
Якщо ви відповідаєте цим вимогам, то вам нема про що турбуватися. Ймовірність взяти позику без відмови для вас і так дуже висока. Головне, не запитуйте занадто велику суму, і тоді ваша заявка точно буде схвалена.

Як підвищити ймовірність схвалення позики?

Тим, у кого фінансове становище не таке райдужне, доведеться постаратися. Але шанс отримати терміновий кредит зі 100% схваленням все одно є.
Найпростіший варіант ― це поручительство або застава. Так ви позбавляєте банк від ризиків. Якщо ви раптом перестанете платити, кредитор забере закладене майно або стягне гроші з вашого поручителя.

Якщо у вас немає такої можливості, і споживчу позику вам не видають, ви можете отримати 100% схвалення по кредитній картці. Там будуть вищі відсотки, а сама сума позики буде скромніше, але при розумному використанні це може виявитися навіть вигідним варіантом. Якщо гасити заборгованість в пільговий період, то взагалі не доведеться платити відсотки як за споживчим кредитом.

Нарешті, спробуйте вдачу в невеликих регіональних банках. Їм складно конкурувати з великими кредиторами, у яких офіси і банкомати на кожному розі. Тому вони більш лояльні до клієнтів і частіше закривають очі на такі речі, як зіпсована кредитна історія або невеликий дохід.

Де можна взяти позику без відмови?

Якщо перераховані вище способи не допомогли отримати позику, можна вдатися до мікропозик. 100% схвалення там зустрічається набагато частіше.

Звичайно, тут теж свої нюанси, до яких треба бути готовим:

 • високі процентні ставки;
 • невелика сума позики (у всякому разі, при першому зверненні багато точно не дадуть);
 • повернути гроші доведеться досить швидко (від тижня до кількох місяців);
 • великі штрафи за прострочення платежу і несвоєчасне повернення боргу.

Проте, набагато простіше знайти мікропозики зі 100% схваленням, ніж намагатися добитися позики або кредитки від банку.
Щоб взяти собі позику без відмови, скористайтеся вітриною кредитних продуктів «CREDITFERMA». Тут зібрані пропозиції від десятків різних МФО, які можна зручно відфільтрувати за розміром позики, процентної ставки, терміну позики і іншими параметрами.

Підібравши комфортні для вас умови, ви відразу зможете подати заявку і взяти кредит зі 100% відсотків схвалення. Через сервіс «КРЕДІТФЕРМА» це можна зробити в один клік, не виходячи з дому, і отримати гроші на картку.

До всіх матеріалів Отримати гроші
Де взяти кредит на весілля та весільні витрати?Де краще брати кредит на відпочинок?

Читайте також

 • Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Детальніше
 • Як отримати кредит без відмови на картку?

  Як отримати кредит без відмови на картку?

  Детальніше
 • Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Детальніше
DMCA.com Protection Status