61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Де взяти кредит на весілля та весільні витрати?

Де взяти кредит на весілля та весільні витрати?

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Коли мова йде про найурочистішу подію у житті, не зовсім хочеться економити на організації свята. Красиве вбрання, яскраві обручки, гори шампанського та велика кількість рідних людей – цей день повинні запам'ятати усі присутні. Дівчата з самого дитинства мріють про білу сукню і уявляють, як вони будуть стояти біля вівтаря зі своїм молодим чоловіком, створюючи нову сім'ю та відкриваючи нову сторінку свого життя. Але, будувати майбутні відносини важко, якщо не вистачає коштів навіть для забезпечення святкування весілля. Дивлячись на ціни, починаєш задумуватись, а чи варте воно того?
Щоб ваше свято не руйнувалось і ви могли відсвяткувати головну подію року на повну, можна взяти кредит на весілля та здійснити всі мрії. Термінова позика дозволить зробити шлюбну церемонію незабутньою, яка залишиться надовго у пам’яті кожного гостя. Не потрібно різати бюджет та турбувати друзів – просто зверніться до фінансової організації та отримайте бажану суму на ті чи інші потреби.

Де можна взяти кредит на весілля?

Гортаючи сторінку за сторінкою, в Інтернеті можна знайти багато цікавих пропозицій. Позика на весілля, як окрема послуга, входить у програму кредитування майже усіх банків. Та чи легко оформити усі бумаги та отримати кошти вже сьогодні?

Як і будь-яка інша кредитна послуга, на святкування весілля вам дадуть гроші у відділенні банку тільки після того, як ви пред'явите наступні документи:

 • внутрішній паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • довідка про доходи;
 • бумаги на володіння майном та цінними предметами;
 • інші документі до витребування.

Зібрати довідки – це ще половина біди, бо є інші нюанси, які не дозволяють позичальнику оформити кредит. Наприклад, наявність відкритих позик у інших банках або погана кредитна історія одразу заносить вас до категорії ризику, з якою банки працюють неохоче.

Напередодні весілля не хочеться витрачати час на пошуки кредитора та бігати по усім інстанціям для оформлення документів, тому для швидкого кредиту краще звернутись у МФО. Позика на весілля онлайн на картку являється ідеальним рішенням, якщо мова йде про таку урочисту подію. Буквально за пів години та з мінімальним пакетом документів ви отримаєте бажані кошти, причому вам не потрібно навіть виходити з дому.

Як знайти МФО?

Враховуючи велику кількість пропозицій на фінансовому ринку, звичайному позичальнику важко знайти чесного кредитора, який не обманить та оформить юридично чисті документи на позику. Як не натрапити на шахраїв та бути спокійним за свої гроші? Сервіс підбору «КРЕДІТФЕРМА» - це ідеальне рішення для тих, хто вперше зіштовхується з подібними операціями. У нас на сторінці ви знайдете найліпші пропозиції від перевірених мікрофінансових організацій, які готові співпрацювати з клієнтом у будь-яку мить. Розумний алгоритм підбирає МФО, спираючись на бажану суму та термін погашення. Ви можете самостійно регулювати ці параметри на стадії оформлення.

Як взяти позику на весілля?

Щоб без проблем отримати онлайн кредит на весілля, вам не потрібно витрачати час на збір документів. Краще займатися своїми справами, а сервіс підбору «CREDITFERMA» підбере для вас кредитора та допоможе у оформлені.

Як проходить процес оформлення:

 1. На сайті «КРЕДІТФЕРМА» заповнюєте дані у кредитному калькуляторі (сума, термін, відсоткова ставка). Остання розраховується автоматично, в залежності від суми, терміну та вашого кредитного рейтингу.
 2. Коли система зробить аналіз даних, вам відкриються актуальні пропозиції від МФО, та під кожною організацією будуть вказані одразу відсоткові ставки та максимальна сума, яку ви можете зайняти.
 3. Якщо вас все влаштовує, обираєте конкретну компанію та переходите на офіційний сайт, де ви повинні зареєструватися. Сама реєстрація займає приблизно 5 хвилин.
 4. Далі потрібно підтвердити обліковий запис та прикріпити банківську карту для зарахування коштів.
 5. Якщо вашу заявку кредитор роздивиться та прийме позитивне рішення, вам доведеться прочитати умови договору та підтвердити позику через SMS.
 6. Кінцева стадія – отримання грошей на картку.

Якщо існує вірогідність затримання виплати боргу, краще уточнити, чи є послуга пролонгації кредиту. Це необхідно для того, щоб отримати додаткові дні без нарахування пені.

Переваги мікрокредиту на весілля

Онлайн кредит на весілля оформлюється онлайн, що дозволяє скористатися послугою з будь-якої точки України. Ви не прив'язані до конкретного місця і годин роботи банківських відділень і маєте нагоду отримати гроші навіть уночі вихідного дня. Це ще не усі переваги, які дозволяють зайняти кошти швидко та без ризику.

У чому переваги мікрокредиту:

 1. Доступність. Майже кожен громадянин має шанс на отримання позики, при цьому не враховується кредитна історія.
 2. Швидкість. Реєстрація на сайті МФО, заповнення анкети та підписання договору займає приблизно 20-30 хвилин, що дуже важливо при гострій фінансовій необхідності.
 3. Безпека. Оформлюючи кредит через сервіс «CREDITFERMA» ви натрапляєте тільки на перевірених кредиторів, які мають необхідні документи та пропонують найкращі умови для своїх клієнтів.
 4. Легкість. Вам знадобиться лише паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон з інтернетом під рукою.
 5. Широкий вибір. Спираючись на свій фінансовий стан ви можете взяти гроші на власних умовах, та віддати кошти тоді, коли у вас буде така нагода. Умови прописуються заздалегідь на стадії підписання договору.

Особливий момент у будь-яких мікропозиках – це дотримання умов договору. Якщо ви їх порушуєте за тих чи інших причин, є вірогідність отримання штрафу та занесення до списку боржників, що негативно відобразиться на кредитній історії. Подальші позики для таких клієнтів майже неможливі.

Як погасити позику онлайн?

Як тільки ви відгуляєте весілля, прийде час розплати по кредиту у встановлений термін. Щоб не вирішувати це питання у останній день, краще заздалегідь обрати спосіб повернення коштів та підготувати необхідну суму.

Якими способами можна розрахуватись з МФО:

 • оплатити готівкою по реквізитам МФО через термінал самообслуговування або через касу банку;
 • виповнити онлайн переведення коштів зі своєї картки, яка закріплена у особистому кабінеті;
 • скористатися електронними сервісами (webmoney, omany та інші);
 • погасити через мобільний додаток вашого банку.

Навіть якщо ви у відпустці або вас відправили у відрядження за кордон, погашення боргу по кредиту не буде проблемою. Головне, щоб у вас під рукою завжди був Інтернет на достатній швидкості.

Поради клієнтам МФО

Якщо ви знайшли, де взяти гроші на весілля, але вам відказали у позиці, не потрібно хвилюватись. Можна звернутися до іншої організації або спробувати зменшити суму кредиту. У більшості випадків саме велика сума у заявці не дає змогу взяти гроші, особливо якщо клієнт звернувся до МФО вперше. Скорочення терміну також позитивно відображається на кінцевому результаті розгляду вашої анкети. Чим менше ви позичите та швидше повернете, тим більше рівень довіри до вас, як позичальника. При виникненні додаткових питань, звертайтесь до спеціалістів «CREDITFERMA».

До всіх матеріалів Отримати гроші
Як інваліду отримати кредит в банку?Де можна взяти позику без відмови?

Читайте також

 • Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Детальніше
 • Як отримати кредит без відмови на картку?

  Як отримати кредит без відмови на картку?

  Детальніше
 • Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Детальніше
DMCA.com Protection Status