61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит на ремонт авто онлайн на картку

Кредит на ремонт авто онлайн на картку

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

У наш час автомобіль є майже у кожної сім'ї, бо його ціна стала доступною, а потреба пересуватися на великі відстані зросла в декілька разів. Найнеприємніше, що може статися з вашим «металевим улюбленцем», це поломка з необхідністю проведення ремонтних робіт. Не страшно, якщо у вас є запасний транспортний засіб або ви не використовуєте машину у щоденній роботі. Але, що робити, коли авто потрібно у робочому стані кожен день, а сьогодні ви сіли за кермо, а воно не заводиться? Звичайно, вам потрібна кваліфікована допомога автосервісу, де можуть відремонтувати транспортний засіб досить швидко. Якщо пошук автосервісу не є проблемою, то пошук грошей на ремонт відноситься до завдань особливої складності. Можна звертатися до рідних та друзів, але вони такі ж люди, як ви, і можуть мати фінансові труднощі за різних причин. Саме тому кредит на ремонт авто є єдиним шансом на отримання допомоги та вирішення проблеми у найближчий час.

Коли потрібен кредит на ремонт авто?

Є дві категорії людей автовласників. Перша – це володарі відносно нових авто, які мають невеликий пробіг та майже не виходять з ладу при нормальній експлуатації. У другу категорію відносяться старі автомобілі з великим пробігом та типовими неполадками. Коли ви приходите до банку та хочете узяти кредит на ремонт автомобіля, у вас можуть поцікавитися, якого року транспортний засіб та що саме потрібно ремонтувати. Як правило, позика видається на основі кошторису після попередньої діагностики.

Коли потрібен кредит на ремонт авто:

 • попадання у дорожньо-транспортну пригоду;
 • раптова поломка будь-якої частини ТЗ;
 • планові роботи по технічному обслуговуванню;
 • раптова необхідність передпродажної підготовки;
 • поломка у результаті дії природних сил на основі відсутності КАСКО.

кредит на ремонт авто

Як бачите, зовсім не потрібно потрапляти у ДТП для того, щоб знадобилися гроші на ремонт машини. Є багато інших ситуацій, які потребують негайної фінансової допомоги.

Хто видає кредити на ремонт автомобіля?

Позика на ремонт авто – це особлива послуга від банківських організацій, яка надається при наявності документа, де описаний перелік робіт та остаточна ціна обслуговування у автосервісі. Щоб оформити позику, вам необхідно підготувати не тільки паспорт, але й інші документи: довідку про доходи, ПТС та інші. В залежності від того, скільки вам потрібно коштів, банк може витребувати одного або декілька поручителів. Найнеприємніше те, що на отримання всіх довідок та проходження перевірок може знадобитися мінімум декілька днів. Але, що робити, коли гроші потрібні терміново та немає можливості очікувати довго?

Мікрокредитні організації – це ваш рятівник у ситуації з поломкою транспортного засобу. Вам не знадобляться довідки про доходи та довге очікування своєї черги серед списку заявників. Перевірка клієнтів проводиться онлайн, без черги та у рекордні терміни.

У яку МФО краще звернутися?

Великий попит на швидкі гроші став причиною з'явлення на ринку великої кількості шахраїв. Якщо вам пропонують взяти позику на ремонт авто онлайн на дуже привабливих умовах, потрібно для початку перевірити організацію і після цього вже прийняти рішення. Сервіс підбору «CREDITFERMA» розуміє, що володарі авто не будуть займатися пошуком надійного кредитора та виберуть першого, який попадеться на очі. Саме такі ситуації призводять до того, що у недалекому майбутньому людина опиняється у неприємній ситуації, коли вона тоне у боргах і не знає, як звідти звільнитись.  

Наш сервіс підбору економить ваш час та дозволяє зосередитися на головному. У нашому списку ви знайдете оптимального по умовам кредитора, який був перевірений по наступним параметрам:

 • скільки компанія працює на фінансовому ринку;
 • чи є переваги серед конкурентів;
 • коли були отримані та які саме документи має МФО;
 • наявність судових процесів та їх історія у минулому;
 • відгуки постійних та нових клієнтів.

Позика на ремонт автомобіля через «CREDITFERMA» ― це не тільки безпечно, але й зручно. На головній сторінці є спеціальна форма розрахунку по кредиту, якою потрібно скористатися для пошуку МФО згідно ваших фінансових можливостей.

Що знадобиться для оформлення позики?

У мікрофінансових організаціях отримання кредиту має спрощену схему, завдяки якій навіть непрацюючі офіційно люди можуть без проблем оформити займи, маючи на руках наступні документи та інструменти:

 • український паспорт громадянина;
 • код платника податків (ІПН);
 • банківська картка (будь-який банк);
 • мобільний телефон з активною SIM картою;
 • електронна пошта;
 • доступ до мережі Інтернет.

У деяких МФО при заявці на велику суму можуть попросити взяти довідку про доходи для підтвердження платоспроможності. Але це являється виключенням із загальних правил.

Переваги оформлення мікрокредиту на ремонт авто

Звертаючись за позикою до мікрофінансових організацій, ви отримуєте можливість вирішити свої фінансові проблеми швидко та зручно. Які переваги мікрокредитування:

 • отримання позики протягом 30 хвилин під «ключ»;
 • прийняття рішення у режимі онлайн;
 • не потрібно виходити з дому, щоб забрати гроші;
 • мінімальна кількість документів від позичальника;
 • оформлення у будь-якому місці на території України;
 • різноманітні пропозиції та зручність повернення кредиту.

Не потрібно багато говорити про те, наскільки позика на ремонт авто на картку онлайн зручна та вигідна, бо це й так видно неозброєним оком.

Як розраховується позика?

Вбудований калькулятор значно спрощує процес підрахунку по кредиту та дає змогу уникнути помилок, які частіше всього виникають саме на даному етапі.

Щоб проконтролювати підрахунки автоматичної системи «КРЕДІТФЕРМА», розберемо алгоритм на такому прикладі:

 1. Ви взяли 14 000 гривень під 1,6% в день на термін 30 днів.
 2. За кожен день користування вам будуть нараховувати по 224 гривні (14 000 + 1,6% = 224).
 3. По закінченню терміну ви віддаєте 6 720 гривень (224 х 30 = 6720).
 4. Загальна сума боргу складатиме 20 720 гривень.

кредит на ремонт авто

Цей підрахунок був лише наглядним прикладом, бо у кожного клієнта свої персональні пропозиції та різний кредитний рейтинг. Чим більше у вас звернень, тим менша відсоткова ставка та більший термін до погашення.

Як підвищити шанс на схвалення позики?

Навіть у мікрофінансовій організації кредит на картку онлайн на ремонт машини можуть не видати, якщо ви не відповідаєте мінімальним вимогам. У якому випадку вам 100% відмовлять:

 • погана кредитна історія протягом багатьох років;
 • хибні дані, вказані при реєстрації;
 • спроба взяти позику на іншу людину;
 • ви запросили досить велику суму.

Щоб підвищити шанс та беззаперечно взяти позику на ремонт авто онлайн на картку, ніколи не вказуйте велику суму на перший раз. Завжди уважно читайте умови договору та заповнюйте анкету без помилок. Якщо ремонтні роботи досить дорогі і у вас немає полісу страхування КАСКО, можна запропонувати кредитору довідку про доходи, яка підтвердить вашу платоспроможність. При виникненні додаткових труднощыв у вас є можливість задати питання на сайті «CREDITFERMA».

До всіх матеріалів Отримати гроші
Безвідсотковий кредит: де взяти позику під 0%Що таке кредитна історія і чому вона важлива

Читайте також

 • Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Детальніше
 • Як отримати кредит без відмови на картку?

  Як отримати кредит без відмови на картку?

  Детальніше
 • Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Детальніше
DMCA.com Protection Status