61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит з чорним списком

Кредит з чорним списком

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Чи можливо взяти кредит, якщо ви в чорному списку? Із впевненістю відповімо ― так. Сервіс з підбору кредитів «CREDITFERMA» допоможе отримати позику на картку тим людям, які раніше були занесені в ЧС. Однак є деякі підводні камені, які і розберемо докладно.

Що таке «чорний список»?

ЧС ― це реєстр, куди вносяться ненадійні позичальники, які порушили свої зобов'язання по виплатам. При внесенні користувачеві буде важко отримати позику, а в деяких випадках неможливо взяти навіть невелику суму в борг. Сервіс «КРЕДІТФЕРМА» допоможе вирішити цю проблему і знайти найбільш вигідну пропозицію.
Спеціальний калькулятор на сайті допоможе розрахувати кредит з чорним списком в Україні за кілька хвилин. Ви побачите доступні терміни позики, відсоткову ставку та іншу важливу інформацію.

За що можуть внести в ЧС?

До реєстру небажаних клієнтів можуть потрапити як колишні, так і поточні позичальники. В основному, вносять туди за те, що вони не хочуть сплачувати борг, не йдуть на контакт з кредитором і відмовляються оформити реструктуризацію. Також гроші в борг у Києві не зможуть отримати аферисти, які роблять це за чужими документами або користуються будь-якою прогалиною в системі МФО.

кредит в чорному списку

Не варто побоюватися, що через незначне прострочення вас внесуть до цього реєстру. Такому клієнту просто знизять скоринговий бал, через що максимальна сума позики може бути знижена, але питання, як взяти кредит, якщо в чорному списку в Україні цього позичальника цікавити не буде.

Де отримати позикові кошти, якщо ви небажаний клієнт?

Взяти гроші в борг у такому випадку буде проблематично, проте шанси є. У позичальника три варіанти:

 • банки;
 • ломбарди;
 • мікрофінансові установи.

Розберемо кожен варіант більш детально, щоб дізнатися, як взяти мікрокредит, якщо я в чорному списку з високою ймовірністю.

Банківські організації

Пробувати взяти кредит з чорним списком в банку ― не найкраща ідея. У 99% випадків клієнт отримує відмову, так як установи зацікавлені в перевіреному позичальнику з хорошою репутацією в фінансовому плані.

Ломбарди

Тут позику на картку з чорним списком або готівкою отримати не складе труднощів. Головний мінус такого способу ― потрібно залишити заставу (смартфон, ноутбук, ювелирні прикраси та інше).

МФО

Не кожна мікрофінансових організація видасть кредит з чорним списком в Києві і інших містах клієнтам з поганою репутацією. Сервіс допоможе знайти лояльні установи. Досить скористатися калькулятором, встановити необхідну суму і вибрати з доступних пропозицій. Потім залишиться заповнити анкету і чекати рішення. Відзначимо, що через наш сервіс отримати позикові кошти в Україні більш імовірно.

Як «CREDITFERMA» допоможе взяти кредит, якщо ви в ЧС?

«КРЕДІТФЕРМА» ― надійний сервіс по підбору швидких мікрокредитів на території України. Ми знайдемо оптимальну пропозицію навіть для тих, хто потрапив до реєстру боржників з тих чи інших причин. Наша база містить десятки компаній. Вам не потрібно самостійно шукати організації, подавати заявки в кожну з них або відвідувати в офіс. Скористалися калькулятором і вибрали підходящу пропозицію.
З «CREDITFERMA» питання, де взяти кредит, якщо в чорному списку, в Україні більше не стане вас хвилювати.

Три головні переваги, якщо вирішите отримати гроші в борг за допомогою нашого сервісу:

 • не будемо брати оплату за підбір варіантів;
 • підберемо контори, грунтуючись на вашій кредитній історії ― ви не будете витрачати час на ті організації, де 100% отримаєте відмову, а зможете направити заявку туди, де з високою ймовірністю позика буде схвалена;
 • працюємо цілодобово і надаємо швидку допомогу для отримання позикових коштів.

Як вийти з ЧС?

Взяти кредит в Україні, якщо в чорному списку, можливо, але краще вийти з нього і користуватися ще більш вигідними пропозиціями разом з «CREDITFERMA». Вихід з «блек листу» займе чимало часу. Спочатку позичальникові потрібно отримати позику на невелику суму і вчасно її погасити, після чого поступово збільшувати запит. Згодом кредитна історія стане краще і наш сайт зможе запропонувати вам більш вигідні пропозиції в перевірених мікрофінансових організаціях.

Поширені запитання

Щоб відразу відповісти на найпоширеніші питання, представляємо короткий FAQ:

 1. Чи можу я отримати позику в МФО, якщо я в ЧС у банку? Так, отримати кредит з чорним списком в Україні в МФО можливо. Система організації проаналізує вашу анкету та видасть рішення найближчим часом.
 2. На які цілі можна взяти кредит на картку з чорним списком? Взяти гроші в борг можна на будь-які потреби. Ось деякі з них: одяг і взуття, проведення заходів, навчання, ліки, ремонт, життєві потреби, купівля необхідного обладнання і інше.
 3. Що буде, якщо не повернути борг? У разі неповернення коштів у встановлені терміни організація має право почати судовий розгляд або передати ваші дані в колекторські фірми для стягнення заборгованості, а також ви можете потрапити в ЧС, якщо раніше не перебували в ньому.

«CREDITFERMA» ― ваш надійний помічник у підборі вигідних мікрокредитів!

До всіх матеріалів Отримати гроші
Споживчий кредит онлайн в УкраїніЯк інваліду отримати кредит в банку?

Читайте також

 • Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Детальніше
 • Як отримати кредит без відмови на картку?

  Як отримати кредит без відмови на картку?

  Детальніше
 • Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Детальніше
DMCA.com Protection Status