61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Як отримати кредит з пільговим періодом?

Як отримати кредит з пільговим періодом?

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Щоб взяти кредит з пільговим періодом, не потрібно бути якимось особливим клієнтом. Деякі банки і мікрофінансові організації періодично пропонують такі умови, звичайно щоб прорекламувати власні послуги і залучити багато нових клієнтів. Однак знайти такі пропозиції може бути непросто. Розглянемо докладніше, що являє собою пільговий період кредиту, а також, як за допомогою сервісу «КРЕДІТФЕРМА» відшукати організацію, яка пропонує настільки вигідні умови.

Особливості кредитних карток з пільговим періодом

Варто відразу зазначити, що в традиційних банківських організаціях саме кредит з пільговим періодом пропонують дуже рідко. Однак взяти там гроші в борг на таких умовах все одно можна. Для цього існують найвигідніші кредитні картки з пільговим періодом. Вони дозволяють витрачати гроші, а потім повертати їх без відсотків, якщо не було допущено прострочень.

Такі картки мають ряд суттєвих недоліків:

 1. Довге оформлення. Спочатку потрібно заповнити заявку на сайті банківської організації. Потім надати їй доступ до додаткової інформації, наприклад, до довідки про доходи. Після цього доведеться почекати розгляду заявки. А потім  ще й узгодити час, в який кур'єр привезе картку. У більшості випадків на всі ці процедури йде не один день. А часом і зовсім потрібно самостійно їхати в офіс банку. Такі умови підходять не всім, адже гроші можуть знадобитися терміново.
 2. Неможливість зняти готівку. Один з найважливіших мінусів навіть найвигідніших кредитних карт з пільговим періодом. Не можна просто взяти і зняти гроші, щоб банк не бачив, на що ви їх витрачаєте. Вірніше отримати їх готівкою в банкоматі зазвичай можна, проте в цьому випадку пільгового періоду кредиту не буде, і відразу починають нараховуватися відсотки.
 3. Обмеження на типи витрат. Також кредитні карти не дають можливості розплатитися за що завгодно. Так, для покупок в магазинах і оплати послуг вони підходять. Однак для того, щоб відправити гроші родичу або погасити інший кредит пільгових умов немає. У цих випадках, також як і при знятті готівки, відразу починають нараховуватися досить високі відсотки. Тому доводиться уважно вивчати список допустимих витрат, щоб випадково не порушити пільгові умови.

Проте, для банків видача таких карт все одно вигідна. Багато людей, коли раптово потрібні гроші, знімають з них готівку, або вирішують користуватися коштами довше  безвідсоткового терміну. Це дозволяє банку успішно заробляти на кредитних картах, навіть якщо на них є пільговий період.

Де ще можна взяти кредит з пільговим періодом?

Важливо розглянути можливість отримання позики в МФО. Ці організації часто пропонують кредити з пільговим періодом.

Для них це вигідно з кількох причин:

 1. Не всі повертають борг вчасно. Часто позичальники продовжують термін виплат, і повертають гроші не протягом пільгового періоду, а пізніше, переплачуючи при цьому відсотки.
 2. Реклама компанії. Настільки вигідна пропозиція привертає багато нових клієнтів. Так, в перший раз мікрофінансова організація зазвичай не отримує з них прибуток. Однак в майбутньому, вже маючі досвід роботи з нею позичальники, звертаються повторно, тому на тривалому періоді МФО все одно залишається в плюсі.
 3. Переманювання клієнтів. Пільговий період кредиту ― один із засобів боротьби з конкурентами. Адже багато людей із задоволенням почнуть користуватися послугами нової МФО, якщо вона запропонує більш вигідні умови, ніж звична для них організація.

Однак причини, за якими МФО пропонують настільки вигідні умови, не так важливі для позичальника. Набагато цікавіше той факт, що можна дійсно взяти гроші в борг, і повернути їх, не переплативши ні гривні. Але для цього потрібно зуміти знайти МФО, в якій прямо зараз діє подібна акція. Тому тепер розберемося, як це зробити за допомогою сайту «CREDITFERMA».

Як знайти вигідну МФО?

Сервіс «КРЕДІТФЕРМА» розроблений саме для вирішення цієї задачі. Він являє собою агрегатор кредитних пропозицій. В нашій базі даних зібрано безліч мікрофінансових організацій. Після того, як ви вкажете ввідні дані, система в автоматичному режимі швидко знайде компанію, яка пропонує необхідні вам умови.

Спробуйте ― це дуже зручно. Достатньо лише ввести в фільтр суму кредиту і термін. Після цього відобразиться список МФО з подробицями про умови в кожній з них. І якщо прямо зараз одна з компаній пропонує кредит з пільговим періодом, ця інформація теж буде виведена на екран. На жаль, найчастіше такі умови доступні тільки новим клієнтам на першу позику. Однак це не робить їх менш вигідними, і скористатися пропозицією все одно варто.

Всі мікрофінансові організації, інформація про які розміщена на сайті «CREDITFERMA», мають такі переваги:

 • високий відсоток схвалення ― відмови трапляються вкрай рідко;
 • лояльність до нових клієнтів ― вимоги для отримання першої позики мінімальні;
 • багато позитивних відгуків, що підтверджує надійність компанії.

Тому, якщо хочете дізнатися, в якій МФО прямо зараз доступний пільговий період кредиту, внесіть дані в наш фільтр, і сервіс «КРЕДІТФЕРМА» сформує актуальний рейтинг пропозицій на екрані. Залишиться тільки подати заявку в цікаву для вас компанію, дочекатися схвалення, після чого отримати гроші на карту - зазвичай на це йде буквально годину.

До всіх матеріалів Отримати гроші
Як взяти кредит в декреті на картку онлайн?Де взяти кредит з 20 років?

Читайте також

 • Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Детальніше
 • Як отримати кредит без відмови на картку?

  Як отримати кредит без відмови на картку?

  Детальніше
 • Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Детальніше
DMCA.com Protection Status