61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Як користуватися кредитним калькулятором онлайн?

Як користуватися кредитним калькулятором онлайн?

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Формули розрахунку платежу по кредиту здаються простими тільки на перший погляд. На ділі в них є деякі тонкощі, які потрібно знати для правильного підрахунку суми боргу та переплати. На наш сайт «КРЕДІТФЕРМА» ми додали спеціальний кредитний калькулятор онлайн, щоб ви могли самостійно зрозуміти, скільки будете платити за позикою, і чи вигідна вона для вас.

Що таке кредитний калькулятор?

Калькулятор онлайн-кредиту ― програма, в яку занесені банківські формули розрахунків. Як розрахувати щомісячний платіж, якою буде остаточна переплата, коли ви будете платити більше основного боргу, а коли відсотків.

Щоб скористатися функцією розрахунку кредиту онлайн вам потрібно знати:

 • суму основного боргу;
 • відсотки;
 • термін.

Якщо це банківський кредит, то необхідно вказати вид нарахування відсотків. Ви вносите дані в поле програми, і вона вам видає суму відсотків, щомісячний платіж і остаточну переплату.

Як користуватися кредитним калькулятором?

Банки вказують процентні ставки, і ми звикли думати, що це важливий показник. 70% річних - велика сума, а 30% - маленька. Але якщо ми беремо в борг 1 000 гривень строком на рік, то щомісячний платіж буде відрізнятися на 40 гривень.

За допомогою калькулятора ви розраховуєте взятий кредит і бачите реальну переплату. Це допоможе краще зрозуміти, в чому різниця між двома пропозиціями, і так чи вигідно співпрацювати з тією чи іншою компанією.

При цьому, перша ставка - довгострокове кредитування в МФО. Друга - банківська. Мікрофінанс видає позику будь-кому, а кредитна організація тільки тим, хто потрапить під жорсткі вимоги контролю.

Щоб максимально ефективно користуватися програмою і розраховувати потенційний кредит, потрібно уважно вивчати пропозиції від банків і МФО. На сайті вказано розрив %. Мінімальний ―  для самих надійних клієнтів, максимальний ― для тих, хто потрапляє в групу ризику.
Рекомендується брати середню % ставку у випадку з МФО, і максимальну ― коли плануєте брати кредит в банку. Термін можна ставити будь-хто. У випадку з МФО завжди можна погасити позику достроково, так як відсотки нараховуються щодня.

Як розрахувати переплату по позиці?

Щоб розрахувати переплату по кредиту онлайн, вкажіть суму кредиту, термін і% в спеціальне поле. За допомогою повзунка ви можете зменшити або збільшити будь-який показник. Розрахунки відразу з'являються внизу.
Так ви зможете наочно побачити, скільки грошей ви платите за кожен місяць користування позикою. З урахуванням пропозицій, які роблять різні МФО, це допоможе визначитися з тим, наскільки довгострокова позика в кінці буде вигідніше.

Наприклад: ви можете отримати позику на 90 днів під 1% в день. Або на 60 під 1,5%. За різний час використання ви переплатите однаково.

Пам'ятайте, що в розрахунки не входить вартість страховки. Її потрібно враховувати окремо. При оформленні заявки в перший раз страхування обов'язково. Вдруге ви можете відключити цю функцію в особистому кабінеті.

Електронний калькулятор кредиту ― ваша можливість наочно побачити різницю і переплату за різними пропозиціями.

До всіх матеріалів Отримати гроші
Де можна взяти кредит?Позика військовим онлайн

Читайте також

 • Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Детальніше
 • Як отримати кредит без відмови на картку?

  Як отримати кредит без відмови на картку?

  Детальніше
 • Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Детальніше
DMCA.com Protection Status