61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Позика військовим онлайн

Позика військовим онлайн

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Військові – це окрема категорія громадян, які працюють в армії по контракту або приймають участь у бойових діях, що досить актуально для України за останні роки. З іншої сторони, солдати такі ж звичайні люди зі своїми обов'язками та потребами. Більшість військовослужбовців оформили кредитні рахунки, але у зв'язку з призовом на службу не всі вони мають фінансову можливість виконувати умови договору, укладеного з банком. Саме тому, позика військовим онлайн завжди актуальна та займає перше місце серед послуг першої необхідності. Чи є пільги для солдат та як швидко взяти кредит на картку в Україні, щоб зекономити на відсотковій ставці та не отримати відмову?

Пільги для військових в Україні

Нажаль, кредит для військовослужбовців на житло та інші блага цивілізації видається тільки на загальних умовах без надання пільгової ставки. Виключенням являються інваліди війни 1 та 2 груп. Чому так склалося? Справа у тому, що саме військові входять до групи ризику і мало хто з кредиторів погодиться брати такого клієнта в роботу. Звісно, разом з кредитом оформлюється страховка на випадок смерті позичальника, але тільки поодинокі банки готові надати кредит солдатові, основуючись на багаторічному досвіді. Трохи інше відношення у банків до воєнних, які приймають безпосередню участь у бойових діях в зоні АТО, де кожен день може бути останнім та змінити усе життя людини.

Які пільги передбачені для учасників АТО:

 1. Замороження тіла кредиту та списання відсотків, які були нараховані з 2014 року і до сьогоднішнього дня.
 2. Відміна штрафів та пені за прострочку до моменту розрішення ситуації у зоні АТО.
 3. Списання усіляких кредитних зобов'язань у разі смерті солдата.

Списання кредитів учасникам АТО не передбачене Законом України, але вони можуть отримати грошову допомогу на придбання квартири у двох випадках: загибель або інвалідність 1 та 2 груп, яка була отримана у результаті воєнних дій в зоні АТО. Допомога фінансується за рахунок місцевого та Федерального бюджету. Людина сама обирає, яку квартиру їй купити та приймає безпосередню участь на всіх етапах.

Чи варто військовим звертатись у банк за кредитом?

Як ви вже зрозуміли, дочекатись особливих пільг для солдат в плані оформлення банківських кредитів буде важко. Навіть кредит для військовослужбовців у ПриватБанку немає програм для воєнних, не говорячи вже про іпотеки та інші привілеї. Так, людина може отримати канікули та не платити відсотки, але це не те, чого очікують військові.

На яких умовах можна отримати займ готівкою у банку:

 • відсоткова ставка від 15 до 35% річних;
 • максимальна сума до 500 000 гривень;
 • потрібна довідка про доходи;
 • бажано мати виписку по банківським операціям за останні 6 місяців;
 • термін кредитування від 1 до 5 років.

Якщо мова йде про великі суми, потрібно додатково залучити поручителів для забезпечення гарантії повернення боргу.

Де взяти кредит військовим без відмови?

Якщо у банку пільги військовослужбовцям по кредитам не дуже розвинуті, то у мікрофінансових організаціях справи трохи ліпші. Наприклад, при першому зверненні за позикою в МФО солдат отримує її без відсотків. Правда, термін кредитування та сума будуть мінімальними. Як би там не було, а це реальний шанс вирішити фінансові негаразди у сім'ї за короткий термін.

Позика військовим без відмови має певні особливості:

 1. Відсоткова ставка складає у середньому від 0,01% до 2,5%, в залежності від стану кредитної історії та інших факторів.
 2. Термін позики не перевищує 30 днів, що було спеціально встановлено для мінімізації ризиків зі сторони кредитора.
 3. Сума кредиту – від 100 до 20 000 гривень (у кожній МФО розмір виплати по кредиту та ліміти встановлюються індивідуально).
 4. Висока пеня за прострочку у вигляді разового стягнення або щоденного нарахування штрафних відсотків.
 5. Щоб не доводити до стягнення кредиту з військовослужбовця та вчасно повернути борг, можна скористатися послугою подовження терміну. Перед замовленням пролонгації усі відсотки повинні бути погашені на момент звернення.

Якщо ви не знаєте, де знайти мікрофінансову організацію та яку компанію краще обрати, зверніться за допомогою до сервісу підбору «CREDITFERMA». Ми займаємося пошуком МФО, які надають швидкі кредити без відмови військовослужбовцям.

Як взяти позику військовим?

Якщо вас цікавить безвідсотковий кредит для військовослужбовців, тоді наш сервіс підкаже, де саме ви можете оформити подібну позику. Вже багато років ми працюємо на фінансовому ринку та допомагаємо солдатам отримувати фінансову допомогу у будь-якій життєвій ситуації. Щоб розпочати оформлення займу, зазначте для себе конкретну суму та термін, за який ви зможете віддати борг та не допустити прострочку.

Як оформлюється позика:

 1. Переходите на головну сторінку «CREDITFERMA» і використовуєте кредитний калькулятор, у якому вказуєте суму і термін позики.
 2. Як тільки система отримає інформацію, вона розпочне пошук серед доступних кредиторів України і знайде для вас вигідні пропозиції.
 3. Вивчіть кожну МФО та оберіть для себе будь-яку організацію, на сайті якої необхідно зареєструватися. Під кожною компанією прописаний розмір відсоткової ставки і термін.
 4. Створивши власний кабінет, прикріпіть банківську картку та пройдіть процедуру аутентифікації, щоб мати можливість отримати кредит онлайн.
 5. Заповніть анкету на кредит вже на сайті МФО і почекайте буквально 2-3 хвилини, поки працівники перевірять вашу особистість.
 6. Отримайте договір, уважно його прочитайте і чекайте на швидке зарахування грошей (на телефон прийде відповідне повідомлення).

На жаль, при оформлені позики у мікрофінансовій компанії кредитні канікули військовослужбовцям не передбачені. Але, враховуючи невеликі суми та зжаті терміни, можна без проблем повернути борг у встановлений строк.

Як погасити онлайн кредит?

Враховуючи напружений графік служби солдата та постійні відрядження, погашення позики у МФО не викликає ніяких проблем. Достатньо зайти до власного кабінету та здійснити платіж прямо з прикріпленої картки. На сайті МФО можна знайти банківські реквізити для здійснення платежу через термінал або мобільний додаток. Про інші способи повернення займу можна запитати у вашого кредитора.

Що робити, коли нічим платити за кредит?

При наявності непогашеної іпотеки та інших фінансових зобов'язань нерідко трапляються ситуації, коли людина не має змоги дістати гроші на щомісячний платіж. У такому разі вам також допоможе сервіс підбору «CREDITFERMA», який швидко знайде мікрофінансову компанію для оформлення позики онлайн. Але, якщо вам нічим оплатити борг у МФО, то це вже зовсім інша ситуація. Справа у тому, що мікрофінансові організації виписують значні штрафи за прострочку навіть військовослужбовцям, тому краще не затягувати та звернутися до кредитора і попросити подовження терміну кредитування. При виникненні додаткових питань або для вирішення проблемної ситуації обов'язково звертайтесь до спеціалістів нашого сервісу. Ми завжди онлайн.

До всіх матеріалів Отримати гроші
Як користуватися кредитним калькулятором онлайн?Як взяти кредит на картку онлайн?

Читайте також

 • Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Детальніше
 • Як отримати кредит без відмови на картку?

  Як отримати кредит без відмови на картку?

  Детальніше
 • Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Детальніше
DMCA.com Protection Status