61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

В якому банку можна взяти кредит з поганою кредитною історією

В якому банку можна взяти кредит з поганою кредитною історією

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Позичальник з минулим боржника — небезпека для банку. А вони зазвичай не люблять ризикувати. Це консерватори у стосунках з клієнтами. Для них головну цінність співпраці становить досьє доброчесного клієнта. Тому, не покладаючись на банкірів, багато позичальників з поганою кредитною історією активно користуються послугами мікрофінансових організацій, отримуючи термінові мікропозики онлайн на карту. Вигода традиційного банківського кредиту очевидна, хоча складно вибудовувати між ними паралель, коли прості мікропозики часом стають єдиним способом закрити свої фінансові проблеми.

Здавалося б, все доволі ясно — погана КІ не призведе до схвалення в розгляді банківської заявки. Проте питання «які банки дають кредит з поганою кредитною історією» переходить до розряду одвічних, на які люди ніколи не перестануть шукати відповіді.

Бережи честь замолоду, а кредитну історію — з першої позики

Кредитна історія — це профіль позичальника, у якому відображається вся інформація про виконання зобов'язань за кожним договором. Важливо з самого початку сформувати статус надійного, сумлінного клієнта та зберігати його протягом усього часу кредитування. Бездоганне досьє полегшує своєму власнику доступ до нових кредитів, з ним охоче починають співпрацювати банки, його кандидатура матиме перевагу над іншими.

Але іноді обставини виявляються сильнішими — як не старайся, починаєш допускати прострочення. Кредитна історія фіксує кожен такий факт, і ти стаєш боржником. Відомості з КІ не викинути і не сховати, це своєрідний вогнетривкий сейф, з якого ніщо ніколи не зникає. Подальша співпраця з банківськими установами стає складною, на отримання нової позики розраховувати не доводиться, зокрема й на перекредитування.

Банки й погана кредитна історія

Насправді поліпшити КІ і знову довести свою платоспроможність можна. Для цього, як не дивно, можна отримати знову позику і своєчасно її погасити, не допускаючи прострочень. Але як отримати її, якщо для будь-якого банку важлива незаплямована репутація? Для фізичних осіб з ненадійною КІ та активними простроченням знайти в Україні банки, що дають кредит з поганою кредитною історією, буде не простіше, ніж, грубо кажучи, україномовну людину в Донецьку.

Але відмовлятися від походів у відділення не варто. Слід морально бути готовим до складного й затяжного процесу розгляду заявок, за якими, швидше за все, Ви отримаєте відмови.

Як взяти кредит із зіпсованою історією

У якому банку можна взяти кредит з поганою кредитною історією, хто видає гроші з наявною заборгованістю? Той банк, через який нараховується ваша зарплата. Це ідеальний спосіб. Список банків, які точно дадуть гроші у такому разі, очолює саме свій банк клієнта, оскільки він має можливість забезпечити неустойку коштами, що надійшли на ваш банківський рахунок.

Ще один спосіб — рефінансування одного чи декількох кредитів. Установа запропонує закрити активну заборгованість шляхом створення нової. Втім, позитивне рішення щодо видачі нової позики також буде непросто отримати.

Наступний варіант — реструктуризація, за умови зменшення доходу, втрати роботи, інших матеріальних проблем. У цьому разі кредитор надає відстрочку, зменшує суму щомісячних платежів шляхом збільшення терміну кредитування. Співробітники мають право вимагати  забезпечувальних заходів: надання в заставу майна, поручительство третіх осіб, надання документів, що підтверджують наявність доходу, додаткового заробітку тощо.

Мікрокредитування

Останній спосіб як взяти кредит із зіпсованою історією — звернутися в мікрофінансову кредитну організацію (компанію), де дають гроші без ретельної перевірки кандидатури. Для більшості проблемних клієнтів вони готові надати фінансову допомогу в отриманні позики за наявності безнадійної КІ та активних банківських заборгованостей.

Залишаючись лояльними до своїх потенційних позичальників, МФО (МФК) все ж ризикують у плані неповернення позикових коштів. Звідси й випливає високий відсоток кредитної ставки, невеликі термін та сума кредитування.

Висновок

У якому банку взяти кредит з поганою КІ? Які банки схвалюють такі заявки? Питання, на які не можна дати однозначну відповідь із зазначенням конкретної установи. Вони готові розглядати звернення фізичних осіб з негативною КІ, але в кожному разі — індивідуально, з ретельним дослідженням поточної платоспроможності клієнта, з вимогою додаткових забезпечувальних документів і заходів. Навіть наявність повного пакету паперів не гарантує прийняття рішення на користь клієнта. Відсоток схвалення таких заявок набагато нижчий у порівнянні з МФО.

Наприклад, МФО CREDIT FERMA готова співпрацювати з українцями, які мають деякі «гріхи» в минулому. Причому перша термінова онлайн-позика (до 7000 грн) за умовами програми лояльності — безпроцентна. А максимальний термін кредитування — 90 днів.

До всіх матеріалів Отримати гроші
Наскільки вигідна позичальнику реструктуризація кредитуТрюки продавців, щоб ви купили більше, ніж хочете

Читайте також

 • Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Детальніше
 • Як отримати кредит без відмови на картку?

  Як отримати кредит без відмови на картку?

  Детальніше
 • Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Детальніше
DMCA.com Protection Status