61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Як інваліду отримати кредит в банку?

Як інваліду отримати кредит в банку?

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Щодня ми витрачаємо певну суму грошей на придбання товарів, послуг чи оплату рахунків. Але, у деяких людей з'являється необхідність у додаткових коштах, котрих може не вистачити у самий непідходящий момент. Що вже говорити про інвалідів, які можуть не працювати та отримувати мізерну пенсію один раз на місяць? У зв'язку з погіршенням фінансового положення громадяни звертаються до банків щоб оформити кредит. Це допомагає у різних ситуаціях: оплата лікування, покупки товарів побуту чи закриття рахунків за комунальне обслуговування. На жаль, така категорія населення, як інваліди, не завжди мають підстави для отримання позики, бо відсутність роботи та постійного прибутку розцінюється банком, як неможливість погасити борг у майбутньому. У результаті, кредит інвалідам оформити досить важко.

Який банк дає кредит без відмови?

Звертаючись до будь-якої фінансової організації назріває питання: «Який банк дає кредит без відмови». На жаль, таких банків не існує, а в ситуації з інвалідами положення дещо погіршується і шанси покинути межу відділення з необхідною сумою на руках зводяться до мінімуму. Щоб не отримати відмову та взяти кошти для вирішення своїх фінансових проблем, краще звернути увагу на мікрофінансові організації, які надають пільговий кредит інвалідам на привабливих умовах.

Чому саме МФО:

 • схвалять позику на необхідну суму без відказу;
 • працюють у режимі онлайн, тому не потрібно нікуди їхати;
 • приймають рішення по кредиту протягом 10-15 хвилин;
 • дають змогу самому обрати термін погашення;
 • не перевіряють кредитну історію клієнта;
 • не потрібні довідки про доходи;
 • зарахування коштів на картку за лічені хвилини.

Важко не відмітити переваги співпраці з мікрокредитною організацією, тому що навіть інваліди без проблем можуть оформити позику на свою картку.

Особливості оформлення позики інвалідам

Насправді, ні один банк не може відмовити у кредиті інвалідові, який пред’явив відповідне посвідчення. Але, у кожної організації на першому плані стоїть платоспроможність клієнта. Не має значення, це перша чи друга група, бо усе залежить від того, у якому стані знаходиться людина та чи працює вона взагалі.  

Позика інвалідам має певні обмеження, які будуються на трьох категоріях:

 1. 1 група – це найтяжча категорія інвалідності, при якій працювати майже неможливо, тому банки, як правило, відмовляють у обслуговуванні таких клієнтів. Є навіть такі люди, котрі можуть з дня на день покинути цей світ, а кому такі проблеми потрібні?
 2. 2 група – це люди, які у порівнянні з першим варіантом можуть влаштовуватися на роботу з легкою працею. У будь-якому випадку, заявка на отримання позики розглядається індивідуально.
 3. Кредит інвалідам 3 групи видається майже без обмежень, тому що практично не мають протипоказань до влаштування на роботу. Деякі банки виставляють ліміт тільки тому, що у громадян є посвідчення інваліда і стан їх здоров’я може погіршитись у будь-який момент з переходом на 2 групу.

Якщо річ йде про мікрофінансові організації, то проблем з оформленням позики не буде ні в якому разі, навіть з 3 групою інвалідності.

Головне відповідати мінімальним вимогам та мати наступне:

 • ідентифікаційний код;
 • паспорт громадянина України;
 • банківський рахунок (картка);
 • мобільний телефон українського оператора зв'язку;
 • пенсійне посвідчення;
 • робочу електронну пошту.

Щоб не витрачати додатковий час, краще підготувати усе заздалегідь та зробити скани документів, які потрібно завантажити у власний кабінет МФО.

Як поводити себе при оформлені кредиту, якщо ви інвалід?

Незважаючи на те, що мікрофінансові організації лояльно відносяться до всіх позичальників, кредитування людей з обмеженими можливостями мають певні відмінності, які потрібно враховувати. По-перше, якщо у вас 1 група, не буде зайвим взяти медичну довідку, яка підтвердить стан здоров'я на момент оформлення кредиту. Це необхідно для того, щоб кредитор розумів, як поводити себе при розгляді заявки. Звісно, якщо у людини невиліковна хвороба, навряд чи йому дадуть велику суму. Найліпший варіант – це мінімальна сума на короткий термін. Розмір пенсійної виплати також має певну вагу, тому рекомендується це вказувати, як додаткову інформацію.

Як знайти МФО з найкращими умовами?

Враховуючи велику кількість організацій, перелік банків які дають кредити інвалідам 2 групи дуже різноманітний. Але, знайшовши банк чи МФО, ви не знаєте, чи безпечно мати справу саме з цими кредиторами. Існує багато недобросовісних компаній, які обманюють клієнтів та пропонують нереальні умови кредитування. Щоб уберегти вас від неприємностей, сервіс підбору «КРЕДІТФЕРМА» пропонує список перевірених МФО. Ми прискіпливо відбираємо кожного кредитора та перевіряємо його на наявність документів та дозволів. Також спеціалісти звертають увагу на реальні відгуки клієнтів, які вже користувались його послугами. Таким чином, оформлюючи позику через наш сервіс, ви гарантуєте собі безпеку.

Як виглядає процес оформлення кредиту у МФО?

Якщо ви обираєте житло в кредит для інвалідів та звертаєтесь до відділення банку, вас завалять умовами та витребують цілу гору документів. З МФО усе набагато простіше, і від моменту подачі заявки-анкети до отримання коштів ви повинні пройти лише декілька етапів.

Що саме вам потрібно робити:

 1. Заповнюємо анкету на сайті «КРЕДІТФЕРМА» та відправляємо запит. Через декілька хвилин вам запропонують одразу декілька варіантів кредитування від різних МФО.
 2. Як тільки ви обрали позику, зайдіть на сайт мікрофінансової організації та зареєструйтесь. У створеному власному кабінеті вкажіть свої дані та завантажте паспорт.
 3. Закріпіть за своїм кабінетом банківську картку, яка буде платіжним інструментом у момент отримання та погашення кредиту.
 4. Подайте запит на певну суму грошей та очікуйте на рішення кредитора. Як правило, цей етап не займає більше 15 хвилин.
 5. Після схвалення отримайте банківський переказ на суму, Яка обговорена у кредитному договорі. До речі, для підписання угоди з МФО вам не потрібно їхати у офіс, достатньо здійснити підтвердження по телефону.

На виконання кожного пункту клієнт не витрачає більше декількох хвилин. У кінці кінців, від МФО ви отримуєте швидкі гроші на будь-які потреби.

Як погасити борг?

Існує багато способів, як можна повернути гроші кредитній організації, і кожен із них по-своєму зручний. Ви можете погасити борг у МФО наступними способами:

 • здійснити транзакцію у особистому кабінеті МФО;
 • сплатити по реквізитам у касі банку;
 • скористатися сервісами електронних платежів;
 • розрахуватись готівкою через будь-який термінал;
 • нанести особистий візит до офісу мікрокредитної організації.

Немає значення, як саме ви погасите борг, головне, щоб платіж був здійснений своєчасно. Варто відмітити, що банківські перекази на вихідних затримуються та можуть не дійти до отримувача. Наприклад, якщо у вас останній день у суботу, краще сплатити борг у п’ятницю, або попередити про це свого кредитора напередодні.

До всіх матеріалів Отримати гроші
Кредит з чорним спискомДе взяти кредит на весілля та весільні витрати?

Читайте також

 • Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Детальніше
 • Як отримати кредит без відмови на картку?

  Як отримати кредит без відмови на картку?

  Детальніше
 • Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Детальніше
DMCA.com Protection Status