61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Як взяти кредит в декреті на картку онлайн?

Як взяти кредит в декреті на картку онлайн?

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Декретна відпустка – це особливий час для усіх жінок, коли вони майже увесь свій час посвячують маленькій дитині та родині у цілому. Щоденний догляд за дитиною та усілякі побутові проблеми не дають змоги вести трудову діяльність, у зв'язку з чим, дана категорія громадян є тимчасово непрацездатною. Звісно, у декреті мами отримують грошову підтримку від держави, але цього у більшості випадків не вистачає, тому сім’ї з маленькими дітьми відчувають на собі фінансову кризу.  Щоб компенсувати відсутність коштів, громадяни звертаються до фінансових організацій та беруть кредит в декреті. Існує багато спеціалізованих програм, які дають змогу отримати гроші, навіть якщо людина не працює та знаходиться у декретній відпустці.

Де можна взяти позику в декреті?

Перше, що приходить на думку при грошовому дефіциті, це взяття кредиту у банку. Ми усі колись брали гроші у борг на різноманітні потреби. Придбання телефону, оплата відпустки, купівля майна – усе це нам до болі знайоме. Але, якщо мова йде про грошову допомогу мамам у декреті, то чи легко отримати кредит, перебуваючи у статусі непрацевлаштованого громадянина? Дійсно, взяти позику в декреті можуть не всі люди, бо тут є багато нюансів, пов'язаних з попередніми роботодавцями та інформацією, яка зберігається у бюро кредитних історій. Таким чином, зостається відкритим питання про те, де можна оформити позику, щоб вам не відказали?

Мікрофінансові організації – це саме те, що вам потрібно. Кредит для тих, хто в декреті ще не був таким доступним. Для оформлення позики вам потрібно лише заповнити заявку онлайн та дочекатись результату розглядання.

Чому у декреті краще брати швидкогроші:

 • рішення по кредиту приймається за 10-15 хвилин;
 • не потрібна довідка про доходи та поручителі;
 • не обов'язково йти до офісу МФО;
 • кошти зараховуються на банківську картку;
 • борг можна погасити у будь-яку мить;
 • гнучкі умови для постійних клієнтів.

Усі ми розуміємо, що у декретній відпустці немає зайвого часу, бо всі свої сили матір витрачає на малечу. Саме тому, кредит на картку онлайн в декреті ідеально підходить для кожної жінки. Ви можете оформити позику у ту мить, коли дитина спить, причому не обов'язково телефонувати оператору, бо всі операції проводяться на сайті МФО без дзвінків.

Умови надання позики у декреті

Оскільки мами у період догляду за маленькою дитиною не працюють, для них встановлений мінімальний пакет документів, який дозволяє оформити позику онлайн.
 

Що саме вам знадобиться:

 • паспорт громадянина України;
 • код платника податків;
 • банківська картка Visa, Mastercard;
 • електронна пошта;
 • мобільний телефон;
 • доступ до інтернету.

Ви не побачили у переліку ні одного слова про поручителів, довідок про доходи та володіння майном, бо МФО це не цікавить. Деякі мікрофінансові організації можуть витребувати фотографію вашого обличчя з паспортом у руках для підтвердження особистості.

Порядок дій для отримання позики

Кредит в декретній відпустці оформити легко і для цього вам не потрібні особливі знання або допомога сторонніх людей. Стандартна процедура отримання позики у МФО виглядає так:

 1. Обираєте найбільш підходящий варіант кредитування на головній сторінці сервісу «КРЕДІТФЕРМА», спираючись на суму та термін.
 2. Переходите на сайт кредитора і заповнюєте форму реєстрації особистого кабінету. Вказується не тільки ФІО, але й інформація про місце проживання та інше.
 3. На основі вашої заявки МФО буде приймати рішення по кредиту протягом 15 хвилин та у разі позитивного результату на електронну пошту прийде лист з договором.
 4. Для завершення оформлення кредиту необхідно уважно прочитати усі пункті договору та дати згоду шляхом підтвердження SMS.
 5. Щоб отримати кошти, необхідно прикріпити банківську картку і виконати тестовий платіж згідно інструкції автоматичного помічника.

По завершенню усіх операцій ви отримаєте кошти на власну банківську картку та зможете їх витрачати на свій розгляд. Щоб не зіпсувати кредитний рейтинг та не попасти у список боржників, необхідно своєчасно повернути борг у МФО, після чого вам відкриються нові суми позики на більш вигідних умовах.

Як розрахувати мікрокредит самостійно?

На сайті «CREDITFERMA» є вбудований онлайн калькулятор, який допомагає знайти найкращу пропозицію по кредиту у режимі онлайн. Заповнивши усі графи (сума, термін), ви отримаєте приблизний розрахунок по відсоткам. Кредит онлайн для мам в декреті також можна розрахувати самостійно.

Розберемо приклад на наступних умовах:

 1. Заявлена сума 11 000 гривень на термін 13 днів.
 2. Ви знайшли МФО, яка готова надати кредит під 1,7% на день.
 3. Кожну добу ваш борг буде збільшуватись на 187 гривень, а по закінченню останнього дня – 2431 гривень (187 х 13 днів).
 4. Таким чином, загальна сума кредиту складатиме 13 431 грн.

Погодьтесь, це не найкращі умови по відсотковій ставці, якщо термін великий. Але, ви маєте змогу погасити позику раніше та зекономити гроші. Наприклад, якщо погашення буде виконано через 6 днів, то сума складатиме лише 12 122 грн. Різниця велика, чи не так?

Як погасити кредит?

Якщо була оформлена позика в декреті, у клієнта одразу виникає логічне запитання «Як швидко та з мінімально комісією погасити борг?».

Існує одразу декілька способів як онлайн, так і офлайн:

 1. Онлайн – погашення через особистий кабінет МФО, через електронні сервіси, мобільний додаток (Приват24 та інші).
 2. Офлайн. Мається на увазі, що у вас на руках готівка та не має можливості перевести її на картку. Щоб оплатити позику готівкою, ви можете скористатися терміналами самообслуговування або касою банку, де оператор оформить переказ по реквізитам.

Якщо ви не вмієте користуватися онлайн сервісами, або не знаєте, як правильно вносити готівку, зверніться до спеціалістів МФО.

Поради мамам у декреті, які хочуть взяти мікрокредит

Незважаючи на лояльне ставлення МФО до жінок у декретній відпустці, у оформленні займу може бути відмовлено за різних причин. Як правило, у цьому винуваті самі клієнти, які не уважно заповнюють анкету і роблять помилки.

Найчастіші причини відказу по кредиту:

 • у анкеті вказана помилкова або неіснуюча інформація;
 • вказані дані не співпадають з фотографіями паспорту;
 • жахлива кредитна історія по БКІ;
 • багато відкритих кредитів у інших МФО;
 • занадто велика сума у заявці.

Із представленого списку видно, що більшість ситуацій можна вирішити без допомоги спеціалістів. Головне вказувати правдиву інформацію та не мати глобальних проблем з кредитами у минулому. Щоб підвищити шанси на схвалення заявки, спробуйте зменшити суму кредиту, перевірте достовірність вказаних даних та згадайте, де ви брали позики раніше та чому вас занесли у чорний список боржників України.

Як ви вже зрозуміли, позика онлайн якщо в декреті допоможе вирішити поточні фінансові проблеми у сім'ї, причому швидко та без зайвих турбот. Щоб отримати додаткову інформацію про мікрофінансові організації або розпочати заповнення заявки на кредит, зверніться до сервісу підбору «CREDITFERMA» та отримайте допомогу від спеціалістів.

До всіх матеріалів Отримати гроші
Швидка позика на картку онлайнЯк отримати кредит з пільговим періодом?

Читайте також

 • Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Детальніше
 • Як отримати кредит без відмови на картку?

  Як отримати кредит без відмови на картку?

  Детальніше
 • Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Детальніше
DMCA.com Protection Status