61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Як взяти побутову техніку або електроніку в кредит?

Як взяти побутову техніку або електроніку в кредит?

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Обсяги споживчого кредитування в Україні зростають щорічно. Громадяни купують побутову техніку, оплачують покупки в магазинах і витрачають гроші на особисті потреби. Ми на сайті «КРЕДІТФЕРМА» вирішили зібрати все мікрофінансові організації, за допомогою яких ви можете взяти побутову техніку в розстрочку або кредит.

Як взяти техніку в кредит?

Кредит і розстрочка ― два різних поняття, і перед тим, як оформляти позику, потрібно зрозуміти, в чому різниця. Потім це буде важливо. Кредит ― передача грошей або покупка товарів за людини. За використання позикових коштів клієнт оплачує відсотки.

Розстрочка ― юридичний термін, який має на увазі безвідсоткову позику на певний товар. Оплачує покупку або сам магазин, або банк-партнер, з яким укладено спеціальну угоду. Платежі розбиваються на кілька місяців (частіше за все на 2 роки) і сплачуються рівними частинами.

Законодавчо розстрочка повинна бути безпроцентною. Без додаткових комісій і переплат. Але для того, щоб її оформити, потрібна страховка. А це додаткові гроші. Тому, оформляючи розстрочку на техніку, клієнт все одно буде платити гроші.

Розстрочка в інтернет-магазині

Розстрочка в інтернет-магазині ― такий же кредит. Тільки замість відсотків клієнт платить страховку. В іншому ― ніякої різниці. Єдиний плюс ― моментальне оформлення. Угода укладається з магазином, або фінансовою організацією, яка надає його інтереси.
Якщо у вас є можливість отримати розстрочку ― скористайтеся цим. Чи не буде потрібно збирати додаткові документи або оформляти позику на сайті.
Оформити товар в кредит онлайн можна в великих мережах. Відразу на сайті з'являється іконка оформлення позики, в якій користувача відправляють подавати заявки в інші банки.

Кредит у банку

Позика на будь-які потреби називається споживчою. Він може бути цільовим ― купити холодильник в кредит, або нецільовим ― витратити гроші на багато дрібних покупок. Банки видають гроші в борг клієнтам, але під великі відсотки.
В Україні середня ефективна ставка ― близько 70% річних. Банки пропонують номінальну ставку в 10-50% на рік, і з урахуванням фактичної переплати, додаткових комісій, страховок і інфляції виходить ця цифра.

Позика в МФО

Позики в МФО підходять для тих, хто цікавиться, як взяти техніку в кредит з поганою кредитною історією або без стабільного джерела доходу. Банки перевіряють інформацію, але мікрофінанс видає мікропозики будь-яким клієнтам. При тому, що мікрофінанс позиціонується як дорогий швидкий кредит, фактичні переплати не набагато перевищують банківські ставки. Пральні машини, мікрохвильові печі, духовки та інша техніка коштує в 1,5 рази дорожче.

Якщо ви оформлюєте перший займ, то зможете отримати знижку: гроші в борг під 0-0,1% в день. Це істотно дешевше, ніж послуги банківського сектора. Зараз МФО ― хороша можливість для оформлення споживчих позик. Вам не буде потрібно приносити пакети документів, довідки і чекати рішення протягом декількох днів. Достатньо подати заявку, і вже через 15 хвилин гроші будуть на картці.

Документи для оформлення позики на товари

При оформленні позики в банку надається довідка про доходи, паспорт і ІПН. Додатково можуть зажадати ще документ з місця роботи, але споживчу позику зазвичай дають без цього. Якщо у вас зараз немає роботи, то гроші в борг не дадуть.

Для оформлення позики достатньо двох документів: ІПН і паспорт. Онлайн-заявку можна подати в 4 етапи:

 1. Вибір 2-3 компаній і вивчення умов видачі позики.
 2. Визначення суми та строку. Стандартні умови: займ від 1 до 15 тисяч гривень на термін до 30 днів.
 3. Заповнення даних про себе і підтвердження мобільного телефону. Потрібно вказати паспортні дані та інформацію про місце проживання.
 4. Очікування рішення по заявці.

Якщо у вас немає джерела доходу або ви перебуваєте в чорному списку, вам можуть відмовити. В середньому необхідно 2-3 звернення до МФО, щоб гарантовано отримати гроші.

Плюси і мінуси покупки техніки в кредит

Купівля техніки в борг ― неоднозначне питання. Розглянемо плюси і мінуси. Спочатку позитивні сторони:

 • швидка покупка;
 • немає необхідності накопичувати кошти;
 • при оформленні в МФО немає необхідності збирати документи.

Якщо ситуація вимагає купити холодильник в кредит ― простіше відразу це зробити, а потім платити невеликі платежі. З урахуванням того, як швидко дорожчає хороша техніка, це можна вважати як економію.

Мінуси:

 • переплати;
 • ймовірність відмови;
 • довге очікування рішення по банківській позиці.

Кредит на побутову техніку поширений, але банки не збираються не брати до уваги процедури перевірки. Середній час очікування рішення по заявці ― доба. Додатково потрібно принести додаткові документи, поговорити з менеджером і розписати структуру доходів.

Переплата по позиці складає від 30 до 100%. Але тут потрібно брати до уваги інфляцію. Якщо купити мікрохвильовку в 2021 році за 5 000 гривень, то у 2022 вона може коштуватиме 8 000.
Перш ніж оформляти товар в кредит онлайн, заздалегідь прорахуйте, наскільки для вас це буде вигідно.

Як вибрати МФО для оформлення позики?

На сайті «СREDITFERMA» ви підібрали для вас найкращі МФО для оформлення споживчих позик. Мінімальна переплата, висока ймовірність схвалення і мінімальний пакет документів. Для подачі заявки потрібні тільки паспорт та ІПН. Якщо ви в майбутньому плануєте купувати техніку в кредит, то обирайте найвигідніші умови. На сайті вказані акційні умови, разом зі знижкою на першу позику. Переходьте по посиланнях і подивіться, під які % зазвичай видають мікропозики. Це дозволить зрозуміти, скільки вам доведеться переплачувати далі, і які вигоди несе довгострокове співробітництво.

Чим менше початковий відсоток, тим дешевше будуть подальші позики. Якщо клієнт повертає гроші два рази поспіль, він може розраховувати на збільшення лімітів і скорочення часу на рішення. Кредитний ліміт і термін теж з часом збільшаться. Якщо ви будете постійним клієнтом, пізніше у вас з'явиться можливість отримати великі суми на довгий термін. Відсоткова ставка в такому випадку зрівняється з банківською, але для отримання позики не буде потрібен той пакет документів, який попросить МФО.

До всіх матеріалів Отримати гроші
Де краще брати кредит на відпочинок?Де можна взяти кредит готівкою?

Читайте також

 • Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Кредит на ремонт авто онлайн на картку

  Детальніше
 • Як отримати кредит без відмови на картку?

  Як отримати кредит без відмови на картку?

  Детальніше
 • Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Кредит без дзвінків: пропозиції від сервісу Creditferma

  Детальніше
DMCA.com Protection Status