61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Приватний кредит

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Кожна людина може зазнавати фінансових проблем. Інколи їх можна розв'язати за рахунок родичів або друзів, готових простягнути руку допомоги. А в деяких ситуаціях на їхню підтримку складно розраховувати. Доводиться шукати інші шляхи вирішення фінансових труднощів. Один із поширених варіантів — приватна позика, що надається громадянам України на зворотних умовах і є альтернативою послугам мікрофінансових організацій, де можна взяти кредит онлайн.

Кредит від приватної особи отримав особливе поширення в нульові роки. Це можна пояснити численними перевагами. До їхнього списку належать:

  • відсутність потреби в наданні великого пакета документів для того, щоб отримати приватний кредит. Довідки, свідоцтва та інші ділові папери вимагають збирати банки, а приватні кредитори більш лояльні. Найчастіше їм, як і компанії CREDIT FERMA, достатньо посвідчення особи (паспорта громадянина країни);
  • висока швидкість оформлення, що особливо важливо для людей, чиї фінансові справи вимагають негайного вирішення. Якщо у вас немає часу чекати на відповідь банку, звертайтеся до приватних кредиторів, які діють набагато швидше. Приватну позику в Україні можна оформити терміново, буквально за один день, до того ж CREDITFERMA видає гроші протягом 15 хвилин, а послуги компанії доступні цілодобово;
  • лояльність. Навіть якщо ваша кредитна історія залишає бажати кращого, і ви отримали відмови від декількох банків, скористатися допомогою приватних осіб можна. Мікропозику від приватної особи отримати набагато простіше й легше, аніж у банку. За цим критерієм послуги МФО і «приватників» схожі;
  • зручні умови. Ви можете самі визначати потрібну суму й терміни угоди у рамках заданого діапазону. Взяти гроші в борг під відсотки від приватних осіб можна, наприклад, на 27 днів.

До недоліків варто віднести підвищену відсоткову ставку. Це особливо позначиться на вашому бюджеті, якщо віддавати борг ви будете кілька місяців або років. А в компанії CreditFerma максимальний термін угоди становить 90 днів, так що великі переплати не загрожують.

Умови надання приватних позик

Якщо ви хочете взяти гроші під відсотки у приватної особи без неприємних наслідків, слід грамотно скласти розписку. Це документ, який підтверджує факт проведення операції, тобто передачі грошових коштів однієї особи іншій. Деякі інвестори, що працюють у приватному порядку, вимагають, щоб угода була оформлена в присутності нотаріуса. У такій ситуації формують повноцінний реальний договір. У документі прописуються всі умови надання послуги. Фахівці радять передавати оплату за послуги нотаріуса тільки після того, як він виконав свою роботу, оскільки деякі непорядні громадяни просять гроші наперед і не доводять угоду до кінця.

Розписка забезпечить правовий захист і приватної особи, яка видала позику, і його клієнта. У цей документ повинні бути включені наступні пункти:

  • місце, де була укладена угода;
  • дані паспортів обох сторін: ПІБ (зазначаються повністю), місце постійної прописки, серія та номер посвідчення особи. Важливо позначити, хто є позикодавцем, а хто — позичальником;
  • процентна ставка у щомісячному еквіваленті;
  • період повного погашення заборгованості. Зазвичай встановлюється певна дата, до якої сума з відсотками повинна бути повернута.

В кінці документа ставляться підписи, розшифровки. Підпис має бути зроблений від руки. Рекомендується використовувати ручку з синім чорнилом. Інколи в розписці перераховуються додаткові умови, якщо вони наявні. Наприклад, наводяться штрафні санкції, які будуть накладені на боржника у разі несвоєчасного повернення боргу.

Аналогом такого документа у нас є електронний договір. Він укладається в онлайн-режимі, без відвідування і сплати послуг нотаріуса, за допомогою OTP-коду, висланого на номер телефону клієнта.

Послуги CREDIT FERMA

Компанія надає кредити без застави, пропонує швидку фінансову підтримку на вигідних умовах. З умовами, на яких працює організація, можна детально ознайомитися на головній сторінці.

Ми видаєм від 1 до 10 тис. грн. під щоденну процентну ставку, яка складає лише 1,8%. Водночас на першу позику діє 100% знижка, на другу — 50%. Надіслати заявку на отримання кредиту без переплат можна через Інтернет у режимі реального часу. Не важливо місце розташування позичальника — Харків, Одеса, Київ, Жмеринка, Галич або Пирятин — послуги надаються по всій Україні, за винятком окупованої АР Крим.

Отримати гроші