61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Гроші до зарплати

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Зарплатня має неприємну звичку швидко й безвісти зникати, а нове поповнення гаманця відбувається не так швидко, як хотілося б більшості українців. У зв'язку з цим особливим попитом користуються сервіси видачі мікропозик — гроші до зарплати тут можна отримати дуже швидко завдяки оформленню в режимі онлайн. Серед численних мікрофінансових організацій, які рекламують свої послуги в Інтернеті, по телебаченню і на вулицях міст та селищ, складно знайти насправді вигідні пропозиції. Проте взяти гроші в борг до зарплати на карту цілком реально з мінімальними фінансовими втратами.

Позичайте більше, платіть менше

У зв'язку з цим на особливу увагу заслуговує компанія CREDIT FERMA, що пропонує кредит на карту в Україні за низькою відсотковою ставкою і чим кардинально відрізняється від більшості МФО. Оскільки компанія працює виключно в онлайн-режимі, її послугами можуть скористатися жителі:

  • Києва;
  • Полтави;
  • Житомира;
  • Харкова;
  • Одеси;
  • інших великих / маленьких міст і сіл.

Практично з будь-якого куточка України лише за 20 хвилин можна стати власником суми, що дозволить вам легко протриматись до зарплати. Оформлення заявки не супроводжується подачею різних документів, знадобляться тільки паспортні дані та ідентифікаційний код.

Терміновий кредит до зарплати видається на банківську карту (кредит готівкою відсутній), після чого отримані гроші можна перевести в готівку в найближчому банкоматі або оплатити ними придбання в Інтернет-магазинах. Швидку мікропозику в цій компанії можна взяти в сумі до 10000 грн на термін до 90 днів, водночас перша позика видається в розмірі до 7000 гривень без відсотків, а на другу діє знижка 50% без обмежень кредитного ліміту. Наступні експрес-кредити можна оформити за ставкою 1,8%, що набагато нижче, ніж у конкуруючих організаціях.

Оскільки вся процедура оформлення грошей до зарплати на карту виконується через Інтернет, брати гроші в борг можна в будь-який час доби. Це особливо важливо у нічний час, у святкові та вихідні дні, коли МФО та банки, що працюють у звичному режимі, не можуть надати вам свої послуги. Отже що якщо Ви потребуєте швидкої фінансової підтримки і шукаєте, де позичити необхідну суму до зарплати, компанія «КРЕДИТ ФЕРМА» видасть її вам, не вимагаючи довідок про розмір вашого окладу, відгуків роботодавця та інших непотрібних підтверджень вашої платоспроможності. Єдина умова кредитора — позичальник повинен бути повнолітнім і мати українське громадянство.

Переваги онлайн-кредитування

Позика до зарплатні завжди врятує у важку хвилину. На жаль, нинішній рівень заробітної плати не дозволяє українцям здійснювати накопичення на «чорний день», і навіть власники високих окладів не завжди можуть вкластися у свій бюджет. І часто буває так, що в найпотрібніший момент зарплата раптово закінчується, і тоді доводиться шукати можливості для отримання вигідної позики до з/п.

Невеликий заробіток або далеко не ідеальна кредитна історія не завадять вам скористатися послугами нашого сервісу, хоча й слід визнати, що певна перевірка відомостей про клієнтів все ж здійснюється. Для цього використовується спеціальна скорингова система, що дозволяє за кілька хвилин отримати основну інформацію про позичальника. Таким чином відсіваються особи, які вказали неправдиві чи помилкові дані.

На підставі скорингової перевірки приймається рішення про видачу грошей, тому в заповненні заявки слід бути уважним і правдивим, щоб випадкова помилка або неправильно зазначена інформація не завадила скористатися вигідними пропозиціями. Цілодобова робота сайту, досить велика сума мікрокредиту, зручна процедура оформлення допоможуть вам отримати «гроші» до зарплати, щоб без проблем дожити до наступної виплати.

Працівники компанії розуміють, що людям з мінімальною зарплатнею може бути складно своєчасно виплатити борг, саме тому тут передбачена послуга пролонгації кредитного договору, завдяки якій можна продовжити термін кредитування, не ризикуючи отримати штрафні нарахування.

Видаючи кошти до зарплатні, CREDITFERMA допомагає вирішити головну проблему своїх клієнтів, вимушених жити від зарплати до зарплати, а саме — зберегти звичний рівень життя в умовах нестачі готівки і допомогти легко пережити тимчасові фінансові труднощі.

Правильно використовуючи можливості мікропозик, набагато простіше планувати життя, досягати цілей, приймати життєво важливі рішення. Тому «зарпла́тні» позики продовжують залишатись одним із найважливіших напрямків кредитного ринку країни.

DMCA.com Protection Status