61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Гроші під розписку

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Одним з видів швидкого кредитування є приватна позика під розписку, яка дозволяє отримати гроші тільки за паспортом. Водночас умови видачі формуються за індивідуальною домовленістю між кредитором і позичальником. Взяти гроші під розписку в приватної особи нескладно як у Києві, так і в будь-якому іншому населеному пункті, адже оголошення про такі послуги рясніють і в Інтернеті, і в місцевих ЗМІ.

Але якщо звичайний кредит онлайн на картку видається спеціалізованими компаніями, що працюють у законодавчому полі України, то кредит під розписку береться позичальником на власний страх і ризик, оскільки в цій сфері можна реалізувати досить багато шахрайських схем, чим і користуються злочинці.

Як не стати жертвою шахраїв

Якщо Ви не знайшли іншого виходу і змушені взяти гроші під відсотки з розпискою, постарайтеся дотримуватись наступних рекомендацій, які допоможуть знизити ризик фінансових втрат.

  • Ні в якому разі не вносіть передоплату — вимога внести певну суму на рахунок кредитора до моменту отримання кредитних коштів є першою і головною ознакою шахрайства.
  • Перед підписанням розписки переконайтеся, що у ній докладно й недвозначно прописані всі умови — це допоможе вам довести свою правоту, якщо справа дійде до судового розгляду.
  • Остаточне підписання документа має відбуватися після передачі грошей. Якщо кредитор пропонує оформити документ зараз, а кошти збирається передати пізніше, слід відмовитися від укладення такої угоди.

Правильне складання розписки

Позика під розписку зазвичай передається з рук у руки, що передбачає особисту зустріч кредитора й позичальника. Вона пишеться від руки — це важлива умова, що знижує ризик підробки документа, оскільки у спірній ситуації завжди можна провести графологічну експертизу. Фінанси можна позичати в присутності свідків або ж завірити документ у нотаріуса — це особливо важливо, якщо кредит готівкою становить значну суму.

Навіть якщо фінансова допомога вам потрібна терміново, не слід поспішати — при складанні документа обов'язково зазначте у ньому такі відомості:

  • паспортні дані, причому не тільки свої, а й кредитора, а також свідків, якщо передача грошей відбувається в їхній присутності;
  • реальну суму боргу, цифрове написання продублюйте прописом;
  • умови, на яких Ви берете позику, зокрема розмір процентної ставки, форма й термін повернення (частинами або повністю), штрафні нарахування за появи прострочення тощо.

Переваги та недоліки отримання позик у приватних осіб

Не варто вважати, що гроші під розписку завжди пов'язані з криміналом. Така форма отримання фінансових коштів має чимало переваг, а у деяких випадках вона є єдино можливим способом. До переваг можна віднести те, що гроші в борг під розписку можна отримати на досить гнучких умовах, обговоривши з кредитором розмір відсотків або можливість відстрочки платежу.

Відсутність офіційного місця роботи або зіпсована кредитна історія теж не викличуть питань у кредитора, а сам кредит під розписку не супроводжується збором великої кількості документів і не вимагає багато часу на оформлення, навіть з урахуванням нотаріального засвідчення.

З іншого боку, з розпискою угода зазвичай оформляється за вищою ставкою, ніж у банку чи МФО, але це не найбільший недолік. Набагато важливіша велика ймовірність потрапити в сферу уваги шахраїв, тому до пошуку кредитора та оформлення договорів слід підійти максимально відповідально.

Мікропозика — найкраща альтернатива

Обираючи, де вигідніше й безпечніше взяти позику — у приватника чи в мікрофінансовій організації, краще зупинитися на другому варіанті. Адже в такій компанії як CREDIT FERMA можна отримати гроші без передоплат і застави, незважаючи на відсутність офіційного доходу або невисокий кредитний рейтинг. Тут можна оформити мікропозику на термін до 3 місяців у розмірі від однієї до двадцяти тисяч гривень, але за першого разу він не може перевищувати 7000 грн. Стандартна відсоткова ставка становить 1,8% на день, що за рік могло б скласти 657% (але не складе), водночас першу мікропозику Ви отримаєте за нульовою ставкою, а другу — лише під 0,9% на день, тобто з 50% знижкою.

Відсутність застави, високий кредитний ліміт, можливість цілодобового оформлення — все це дозволяє клієнтам компанії отримувати вигоду з онлайн-кредитування. І якщо угода під розписку загрожує можливістю шахрайства, то з CREDIT FERMA таких проблем не виникне — компанія має всі реєстраційні та дозвільні документи, працює в чіткій відповідності до законодавства України.

Отримати гроші