61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Гроші в борг

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Інколи поточне фінансове становище не дозволяє подолати раптові грошові проблеми власними силами. Залишається позичати в друзів чи брати кредит, або ж популярний зараз в Україні мікрокредит (невеликий кредит онлайн на карту). Причини актуальності такого рішення розберемо на прикладі нашої МФО «CreditFerma».

Простота, зручність та швидкість

Можливість отримати потрібні гроші в борг максимально швидко — одна з головних особливостей МФО, які працюють онлайн, для їхніх клієнтів. Кошти надходять на особисту банківську карту українця. Процедура отримання позики через Інтернет в CREDIT FERMA триває максимум 15–20 хвилин, і за цей час проходяться декілька стадій:

1)      реєстрація на сайті, створення особистого кабінету;

2)      створення й подача заявки;

3)      очікування підтвердження та безпосередньо переказу на картку.

Вимоги до того, хто позичає, максимально прості:

  • вік від 18 років (деякі кредитори відмовляються давати позики тим, хто досяг 19 років і навіть 20-ти, але в «КРЕДИТФЕРМІ» готові йти назустріч усім, хто досяг повноліття);
  • паспорт громадянина України;
  • ІПН;
  • наявність доступу до Мережі, мобільного телефону й карти будь-якого українського банку.

Не складно помітити, що спосіб отримання грошей в борг на карту, коли вони дуже потрібні, значно швидший і простіший, ніж кредит готівкою, що пропонується в банках. Водночас компанія гарантує переказ грошей практично моментально. Відсутність потреби кудись іти, стояти в чергах, збирати купу документів, шукати поручителів (і так далі) помітно економить ваш час.

Умови

Грошове зобов'язання перед банком і перед мікрофінансовою організацією має однакову природу, але його тяжкість істотно відрізняється. Так, зобов'язання перед CREDIT FERMA для боржника, який звернувся вперше, зведено до того, що йому доведеться віддати ту ж суму, яку він і позичав. Жоден відсоток для клієнта-новачка не нараховується. Процентна ставка для першого кредиту 0% — унікальна пропозиція, якою не може похвалитися більшість МФО, але тільки не «КРЕДИТ ФЕРМА».

Стандартна відсоткова ставка становить 1,8% на день, проте для того, хто звернувся вдруге, також діють спеціальні умови — знижка в розмірі 50% від базової ставки. Тобто друга позика видається під 0,9% на добу.

Інші переваги

Чесність та прозорість політики компанії підтверджується онлайн-калькулятором, що знаходиться на головній сторінці сайту. З його допомогою, коли ви зважитеся взяти гроші в борг, зможете точно розрахувати, скільки доведеться віддавати. Залежати це буде від двох показників — суми заборгованості та її терміну. Водночас не варто забувати й про процедуру пролонгації — пропозицію, за якої для продовження терміну кредитного періоду слід сплатити тільки нараховані на поточний момент відсотки.

Мінімальний розмір позики в CREDIT FERMA дорівнює 1000 гривень, максимальний — 10 000 грн. Перший кредитний договір можна оформити на суму до 7000 гривень. Погашення можливе одним з багатьох способів, представлених на сайті. Обирайте найзручніший для себе.

Висновок

Якщо вам дійсно терміново знадобилися гроші в борг, і ви хочете взяти їх на максимально вигідних умовах, не виходячи з дому — CREDIT FERMA готова допомогти вам у цьому. «Позичаємо правильно, беручи гроші в борг на карту безкоштовно» — ось що може запропонувати наша організація. Якщо оцінювати об'єктивно, то такі умови є чи не найкращими на українському ринку кредитування загалом і мікрокредитування зокрема.

DMCA.com Protection Status