61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Експрес кредит

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Серед численних видів кредитування, наявних на фінансовому ринку України, найбільше запитань викликає експрес-кредит, який, з одного боку, є найпростішим і найшвидшим, а з іншого, вирізняється високою процентною ставкою.

Головною перевагою цього варіанту отримання додаткових грошей є оперативність —за якихось декілька хвилин і з мінімальним пакетом документів можна отримати потрібну суму без будь-яких питань і практично без відмови. Проте експрес-кредит в Україні беруть тільки у разі гострої потреби — причиною цього є немалі відсотки, що сягають кількох сотень відсотків річних. Щоправда, такі позики зазвичай видаються на короткий термін — кілька днів або кілька місяців, тому переплата за виплатою боргу не досягає високих значень.

Навіщо потрібні експрес-позики

Швидкісна видача кредитів, більш відома під назвою «онлайн-позика», все ж користується неймовірною популярністю серед населення, особливо у деяких категорій громадян, яким недоступні банківські послуги. Оскільки експрес-кредит не вимагає всіляких довідок, ним можуть скористатися навіть особи, котрі не мають офіційного працевлаштування, наприклад, студенти чи пенсіонери.

Крім того, така позика доступна людям з далеко не ідеальною кредитною історією, більш того — саме завдяки експрес-кредитуванню у них з'являється можливість для підвищення кредитного рейтингу.

Навіть якщо Ви живете не в Києві чи іншому великому мегаполісі, завжди можете вдатися до послуг численних мікрофінансових організацій, послуги яких дозволяють оформити позику експрес в режимі онлайн. Використання Інтернету для видачі експрес-грошей розв’язує відразу декілька задач:

  • підвищує доступність мікрокредитування для жителів віддалених населених пунктів;
  • надає можливість миттєвого отримання коштів на карту;
  • забезпечує цілодобове виконання заявок.

Таким чином, будь-який охочий може лише за паспортом отримати фінансову підтримку, не покидаючи затишного будинку і не підлаштовуючись під графік роботи кредитних установ.

Крім того, експрес-позика на банківську карту має важливу перевагу — вона дозволяє швидко взяти гроші, що дуже важливо в екстрених ситуаціях. Дійсно, трапляються обставини, за яких гроші потрібні негайно — найчастіше це раптова хвороба, що потребує придбання ліків, або інша малоприємна подія, котра не дозволяє витрачати багато часу на пошук кредитора серед своїх знайомих. А за допомогою мікропозик будь-яку термінову проблему можна розв’язати протягом кількох хвилин.

Вірний вибір кредитора. Економне кредитування

Обираючи, де взяти гроші — у МФО чи у банку, слід враховувати кілька факторів. Банківський споживчий кредит вимагатиме безлічі документів, але навіть наявність всіх довідок не є гарантією схвалення вашої заявки. Крім того, в банку неможливо взяти невелику суму до зарплати, тому вам доведеться платити за кредит упродовж тривалого терміну.

Водночас, звернувшись у компанію CREDITFERMA, Ви отримаєте досить вигідні умови кредитування. Наприклад, зможете розраховувати на значну суму позики — до 10000 гривень на термін до 90 днів. Оплата за кредитом становить 1,8% на день, що дещо вище, ніж у банку, але в цьому випадку Ви станете власником грошей без довідки про доходи, без заставного майна та без поручителів.

Компанія подбала про створення пільгових умов для нових клієнтів — перша послуга в розмірі до 7000 грн надається за нульовою процентною ставкою. А друга позика дозволить заощадити рівно половину оплати — процентна ставка за повторного звернення становить 0,9% на день.

Багатьом клієнтам потрібна готівка для здійснення покупок або інших платежів, а експрес-позика видається тільки в безготівковій формі — на карту. Однак ця проблема легко вирішується — треба лише знайти найближчий банкомат і зняти потрібну суму з картки. Але, з іншого боку, онлайн-технології дозволяють використовувати картковий рахунок для сплати товарів чи послуг через Інтернет, тому отримання грошей на карту майже завжди більш вигідне й зручне.

Наскільки б складна ситуація не виникла у вашому житті, сервіс CREDIT FERMA завжди готовий надати вам цілодобову допомогу, оперативно переказавши потрібну суму. Вам треба тільки заповнити невелику анкету, і впродовж 15–20 хвилин фінансові проблеми отримають реальне вирішення.

DMCA.com Protection Status