61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Виправленні кредитної історії

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Іноді через нездоланні обставини позичальник не має можливості точно в строк внести в банк платіж за кредитом. Причиною цього може бути різко погіршена фінансова ситуація, яка "підкосила" сімейний бюджет. Часом банальна зайнятість чи довгостроковий від'їзд не дозволяють фізично відвідати банківську установу для оплати кредиту. Всілякі неприємні ситуації можуть ставатися в житті несподівано і тим самим перешкоджати здійсненню своєчасного внеску. Однак працівники банку навряд чи будуть розбиратися у кожному випадку, тому таких клієнтів зазвичай заносять у список ненадійних людей з поганою КІ.

Виправлення кредитної історії — досить складна процедура, під час якої треба наочно продемонструвати свою платоспроможність та організованість. Однак банки не дають такої можливості клієнтам, які потрапили в обмежені обставини. Надати допомогу в такій непростій ситуації можуть мікрофінансові організації. Найкращим виходом буде рішення оформити позику для виправлення кредитної історії, взявши кредит у день звернення. Своєчасно погашаючи мікропозики в МФО, клієнт проявляє своє відповідальне ставлення до фінансових зобов'язань, чим відновлює свою репутацію.

Чому варто обирати мікрофінансові організації

Продемонструвати серйозність своїх намірів клієнтам з поганою кредитною історією банківські установи навряд чи дозволять. Яким же чином вам потрібно доводити фінансовим структурам свою надійність і платоспроможність, якщо ви весь час отримуєте відмову у видачі кредиту?

Єдиним рішенням у такій ситуації є регулярне звернення до мікрофінансових організацій, яким не потрібно нічого доводити. Ці компанії пропонують взаємовигідні умови співпраці всім повнолітнім громадянам країни, не ображаючи їх підозрами й недовірою. Однак важливо не розгубитися від досить великої кількості привабливих пропозицій від різних МФО. Варто витратити трохи свого часу і розібратися в умовах мікрокредитування або прислухатись до думки досвідчених позичальників. CREDITFERMA має багато постійних клієнтів, задоволених оперативною роботою компанії та лояльним ставленням. Тут завжди можна взяти позику для виправлення кредитної історії навіть без довідки про доходи.

Яким чином ми допоможемо виправити КІ

Ми допоможемо домогтися виправлення кредитної історії за гроші, взяті в кредит. Наша МФО дає можливість отримувати мікропозики на особисті цілі практично всім громадянам, навіть тим, хто має поганий досвід співпраці з банками. Таким чином, позичальники отримують не тільки кредит на вигідних умовах, але й можливість виправити свою КІ. Своєчасні погашення мікропозик в CREDIT FERMA не залишаться не поміченими банківськими установами, які пильно стежать за кредитною діяльністю своїх потенційних клієнтів.

Після погашення декількох невеликих грошових сум, взятих в борг у мікрофінансової організації, банки, ймовірно, змінять свою думку щодо репутації клієнта. Після цього можна навіть отримувати з банківських установ запрошення до співпраці на особливих умовах. Приймати такі пропозиції чи ні — кожна людина вже вирішує сама...

Очевидна вигода від співпраці

Клієнти з «підмоченою» репутацією, які запланували виправлення кредитної історії мікропозиками онлайн на карту, в будь-який час можуть звернутися в нашу МФО, використовуючи мережу Інтернет. Для оформлення мікрокредиту не потрібно надавати величезну кількість документів, довідок і поручителів. Цілком достатньо правильно заповнити стандартну форму заявки і відправити її на розгляд. Через декілька хвилин замовлені гроші будуть перераховані на банківську карту позичальника.

Користувачі, які звертаються у «КредитФерму» вперше, будуть приємно здивовані безвідсотковим кредитом до 7000 гривень, повернути який необхідно в термін до 90 днів. Якщо життєві обставини складаються таким чином, що немає ніякої можливості своєчасно погасити борг, компанія готова піти на поступки та здійснити коригування термінів виплати позики. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє знайти оптимальні умови співпраці, а не навішувати на отримувача кредиту ярлики про погану КІ. Наша МФО пропонує унікальний спосіб відновити свою репутацію та добре ім'я, отримуючи й погашаючи мікрокредити.

Отримати гроші