61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит без офіційного працевлаштування

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Проблеми з трудовою зайнятістю в Україні призвели до того, що чимало громадян вимушені працювати без офіційного працевлаштування. Але причина полягає не тільки у відсутності вакансій, а й у небажанні деяких роботодавців забезпечити своїм співробітникам офіційне влаштування на роботу. І поки забезпечення роботою йде на спад, кількість таких людей зростає, а отже, для широкого кругу осіб відсутня можливість отримання банківської позики.

І справді — кредит без офіційного працевлаштування в банках не дають, навіть якщо позичальник має досить високий дохід, оскільки він не може надати кредитору ніякого документального підтвердження своєї платоспроможності. Водночас існують різні варіанти розв'язання цієї проблеми, що дозволяють отримати кредит без працевлаштування, як готівкою, так і у вигляді позики на карту.

Де можна отримати гроші в борг без довідки про доходи

Для неофіційно працюючих осіб є чимало можливостей з отримання кредитних коштів. Наприклад, можна звернутися до приватних осіб, які видають громадянам позики під заставу майна. Таких кредиторів зовсім не хвилює розмір доходу позичальника, адже в разі несплати боргу вони завжди зможуть реалізувати заставний об'єкт і повернути свої гроші. Звісно, для позичальника такий варіант не дуже вигідний — йому доведеться витратити чимало часу на оформлення застави плюс виплатити величезні відсотки. Тому цей спосіб краще відкласти на крайній випадок.

В принципі, і в банку можна взяти кредит без офіційного працевлаштування під заставу нерухомості чи автомобіля. Для працюючих неофіційно це найпростіший і найнадійніший спосіб зацікавити банківські структури в співпраці й отримати звичайну споживчу позику готівкою без довідки про доходи. Деякі банки не відмовляються видавати гроші в борг клієнтам без працевлаштування, але пропонують їм надати надійного поручителя, який зможе забезпечити повернення коштів у разі прострочення.

Ще одна можливість отримати позику в банку — оформити кредитну карту. Такі послуги доступні для осіб без працевлаштування або з поганою кредитною історією, але варто бути готовим до обмежень щодо суми кредиту і способів його використання. Наприклад, з кредитки не завжди можливий переказ коштів на іншу карту, а зняття готівки супроводжується нарахуванням підвищеної комісії.

Мікропозики — надійний спосіб отримання грошей для тих, хто працює неофіційно

Кредит для тих, хто неофіційно працює, найпростіше отримати в мікрофінансових організаціях, у яких вимоги до позичальника набагато м'якші, ніж у банках. Отже, клієнтам МФО не потрібно:

  • надавати довідки з місця роботи;
  • шукати поручителів;
  • оформляти заставне майно.

Та й сам процес отримання грошей в режимі онлайн триває лише кілька хвилин, що особливо важливо в екстрених ситуаціях. Але слід розуміти, що мікропозики доступні саме для тих осіб, хто працює неофіційно, і має регулярний дохід, а ось безробітним отримати послугу буде складніше.

На фінансовому ринку України представлені сотні компаній, тому кожен позичальник здатен легко знайти найприйнятніші для себе умови. Наприклад, компанія CREDIT FERMA підготувала для своїх нових клієнтів неймовірно привабливу пропозицію — мікропозику в розмірі до 7000 гривень під 0% на термін до 90 днів. До того ж ця програма поширюється як на клієнтів, які офіційно працюють, так і на позичальників без офіційного працевлаштування.

За повторного звернення можна взяти гроші за ставкою 0,9% на день, а вже з третьої позики кредитний ліміт зростає до максимально можливої суми — 10000 грн. Тоді ж процентна ставка досягає стандартного розміру — 1,8% на день. Погодьтеся, більш вигідні умови отримання кредиту для неофіційно працюючих клієнтів знайти складно. Але компанія готова запропонувати вам і інші переваги.

Щоб отримати гроші в кредит, не потрібно шукати відділення компанії і витрачати час на очікування в черзі — в будь-який час, зокрема нічний час і вихідні дні, ви можете оформити заявку на сайті і протягом 15–20 хвилин отримати нарахування потрібної суми на карту. Така форма обслуговування особливо зручна для невеликих населених пунктів, в яких, на відміну від Києва та інших великих міст, нема можливості вибору кредитора. Онлайн-кредитування з компанією CREDIT FERMA — зручний і вигідний спосіб виходу з будь-яких фінансових труднощів, навіть у тих випадках, коли доступ до кредитних продуктів банку з якихось причин ускладнений.

DMCA.com Protection Status