61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Онлайн кредит на карту без відмови в Україні

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

На ринку мікрокредитування України постійно з'являються нові компанії, що пропонують взяти кредит онлайн на карту без відмови. Така послуга має підвищений попит серед населення, тому, незважаючи на величезну конкуренцію, кількість мікрофінансових організацій продовжує зростати. Ця обставина тільки на руку клієнтам, бо кожна компанія змушена пропонувати більш вигідні умови і задовольняти запити позичальника.

Кредит безвідмовний (водночас варто розуміти, що гарантій повної безвідмовності ніхто не дасть), що видається через Інтернет, став популярним кредитним продуктом, оскільки дозволяє отримувати гроші в кредит на картку (рідше — готівкою) цілодобово, не підлаштовуючи свій ритм життя під графік роботи відділень. Але послуги від компанії CREDIT FERMA володіють й іншими перевагами, про які слід знати потенційним клієнтам.

Кому потрібні безвідмовні мікрокредити

Не секрет, що отримання кредитних послуг в банку пов'язано з великими втратами часу на збір численних документів. Однак аж ніяк не всі клієнти банків здатні надати довідки з місця роботи, документально підтвердити свій дохід або похвалитися ідеальною кредитною історією. Зате в компанії «КРЕДИТ ФЕРМА» можна оформити практично безвідмовний кредит на карту без довідок, застави та поручителів. І навіть невисокий кредитний рейтинг навряд чи стане підставою для відхилення заявки.

Звісно, без перевірок отримати позику без відмови неможливо, але у мікрофінансових організаціях перевірка триває лише кілька хвилин, оскільки для цієї цілі використовуються спеціальні скорингові системи, що дозволяють швидко оцінити платоспроможність позичальника. Тому казати, що безвідмовний кредит онлайн дають дійсно всім, не варто, адже автоматична система перевірки може легко визначити клієнтів, які подали неправдиву інформацію, чи осіб, в чиїх діях може ховатися шахрайство.

І все ж тільки в МФО найбільш високий шанс взяти позику без відмови, що особливо актуально в тих випадках, коли співпраця з банком неможлива. Крім того, тільки онлайн-кредитування дозволяє отримувати гроші в борг миттєво в найпотрібніший момент — ця обставина робить кредит без відмови не тільки доступним, а й вельми зручним. До речі, зовсім не важливо, де Ви живете — в Києві, обласному центрі чи в невеликому селищі, якщо терміново потрібна фінансова підтримка, вона буде надана практично всім бажаючим і на вигідних умовах.

Чому клієнти обирають нас

У чому полягає вигідність? На відміну від банківських кредитів, мікропозики дозволяють взяти більш скромні суми, яких, втім, цілком вистачить для вирішення більшості життєвих проблем. Отже, у компанії CREDIT FERMA можна взяти кредит онлайн у розмірі від 1000 до 10000 гривень на термін до 90 днів за ставкою 1,8% на день. Але для нових клієнтів пропонуються пільгові умови — перша безвідмовна позика видається під 0%, а друга зі знижкою 50%, що в підсумку становить 0,9% на день. Щоправда, для новачків діють деякі обмеження — безвідсоткова позика на карту терміново і без відмови не може перевищувати 7 тисяч гривень. Проте надалі будь-який позичальник, який своєчасно погасив борг, зможе розраховувати на отримання максимальної суми.

Зазвичай гроші в борг потрібні клієнтові якомога швидше, тому оформлення через Інтернет не займає багато часу — слід лише заповнити всі графи невеликої анкети і, після отримання позитивного рішення та підписання електронного договору, гроші будуть нараховані на вашу банківську карту. Крім того, моментальні мікропозики без відмови доступні в будь-який час доби, адже, на відміну від банківських відділень, сайт компанії працює цілодобово, без перерв і вихідних. Тому за виникнення будь-якої екстреної ситуації можна бути впевненим в надійності кредитора, який надасть своєчасну підтримку, не відмовляючи у грошах через відсутність якоїсь довідки.

Звісно, деякі вимоги до клієнтів все-таки є. Зокрема, клієнт на момент оформлення заявки повинен:

  • досягти 18-річного віку;
  • мати паспорт громадянина України;
  • мати фактичний ідентифікаційний код.

Крім того, позичальникові слід уважно поставитися до заповнення анкети, адже будь-яка неточність, випадкове чи навмисне спотворення інформації буде виявлено під час скорингової повірки, що знизить ваші шанси на отримання грошей.

Не менш відповідально слід підійти до питання повернення боргу, оскільки прострочення призведе до нарахування штрафних відсотків. Така вимушена міра не завжди застосовується до боржників, оскільки компанія дає можливість продовжити термін дії договору за умови сплати нарахованих відсотків. Скористатися пролонгацією набагато краще, ніж назавжди втратити довіру кредитора чи зазнати збитків через нараховану пеню.

DMCA.com Protection Status