61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит без поручителів

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Життя непередбачуване, як і матеріальні труднощі, що виникають раптово. Їх можна усунути коштом спеціалізованих організацій, готових надати гроші на зворотній основі. Один з реальних виходів — звернення в кредитуючу банківську установу. Але проблема в тому, що вони дуже відповідально ставляться до підбору клієнтів, а тому можуть відмовитися дати гроші в борг без поручителів або інших гарантій.

Втім, окрім банківських сервісів є й альтернативні кредитори. Наприклад, у МФО (мікрофінансова організація) можна взяти кредит онлайн на банківську карту в Україні. Ця послуга має велику популярність у 2019-му році серед людей, які потребують коштів екстрено, просто зараз. Ознайомтеся з основними властивостями кредиту без поручителів, щоб бути готовим до можливих складнощів і не помилитися з остаточним рішенням.

Особливості кредиту на карту (не готівкою) без поручителів

Якщо ніхто не готовий поручитися за вас при зверненні за кредитом, отже, слід знайти пропозицію, яка не містить такої вимоги. Наприклад, в нашій компанії, де до найбільш важливих властивостей позик без поручителів відносяться:

  • відсутність потреби внесення застави, тобто надання майна. Якщо у вас немає цінностей, які можна надати для забезпечення позики, обирайте мікрокредитування;
  • відносно невеликі суми, що надаються на поворотній основі. Наприклад, у CREDIT FERMA мінімальна величина становить 1 тисячу гривень, максимальна — 10 тисяч у національній валюті. Водночас у кожній мікрофінансовій організації свої діапазони, найчастіше від 100 до 10000 гривень;
  • висока швидкість оформлення. Достатньо почекати кілька хвилин, щоб отримати потрібну суму. Якщо вам потрібно терміново виправити своє фінансове становище, куди розумніше звернутися в мікрофінансову організацію, а не в банк, де обробка заявки може тривати кілька днів. Коли справа не терпить зволікань, краще обрати МФО, готову переказати кошти на картку максимально швидко. Тим більше що у нас заповнити і надіслати заявку можна з дому, через Інтернет;
  • відсутність паперової тяганини, що дозволяє заощадити час і нерви. Банківські установи не нададуть грошей без довідок з роботи, які можуть підтвердити платоспроможність клієнта. МФО набагато більш лояльні в цьому плані — багато таких фірм надають допомогу без довідки про доходи. Якщо у вас немає офіційного працевлаштування і ви не можете підтвердити свою надійність, звертайтеся в CreditFerma. Звісно, взагалі без документів скористатися послугою не вийде, але потрібен лише паспорт громадянина України та номер ідентифікаційного коду;
  • відносно короткий термін погашення заборгованості. CREDIT FERMA пропонує кредитний період від 5 до 90 днів;
  • відсутність потреби зазначати й підтверджувати мету, на яку було витрачено отримані кошти. Швидкий кредит — нецільовий, а отже, ви можете використовувати гроші так, як вважатимете за потрібне, не звітуючи.

Не можна не відзначити можливість взяти кошти в борг з 18–20 років. Більшість банків відмовляє студентам, навіть якщо їм вже виповнилося 18 років. Зате МФО готові надати мікрокредит практично всім повнолітнім позичальникам. Що стосується тих же банків, то відсоток там може бути набагато вищий, аніж за умови надання послуги з поручительством. У нас же перша позика — безпроцентна, а на постійній основі кредит онлайн на карту без поручителів видається під 1,8%. Просто порівняйте ці ставки з умовами наших конкурентів, щоб зрозуміти, наскільки це вигідна пропозиція.

Як оформити заявку через Інтернет?

Щоб отримати фінансову допомогу без поручителів, вам більше не потрібно шукати компанію, що займається кредитуванням, адже ви вже її знайшли — CREDIT FERMA працює на повністю прозорих умовах і дає можливість оформити угоду онлайн за кілька хвилин. Відвідавши офіційний сайт компанії, заповніть заявку, безпомилково зазначивши достовірні дані. Надішліть її на розгляд і будьте певні — вона буде оброблена в найкоротші терміни. Після прийняття остаточного рішення гроші буде оперативно переведено на картку, випущену будь-яким українським банком, але належну особисто вам.

DMCA.com Protection Status