61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит без відсотків

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

30 днів

5 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

30 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Можливість отримання кредиту без відсотків, тобто під нульовий відсоток, безперечно, приваблива. І якщо є попит, з'являються пропозиції. Хто готовий видати гроші українцеві безкоштовно, де правда, а де — брехня, і чи є приховані підводні камені в таких цікавих пропозиціях? Варто розібратись.

Суть кредитування і чому 0% — небезпечно?

Яка першочергова мета кредитування як послуги від фінансової установи? Вочевидь, зовсім не безоплатна допомога всім нужденним, оскільки українські банки не можна вважати благодійними фондами. Мета видачі коштів у борг на поворотній основі — вигідний заробіток на процентній ставці, тій самій переплаті, яка неминуче набіжить до моменту повернення повної суми заборгованості. Саме тому рекламні слогани на кшталт «кредит під 0 відсотків готівкою» — у більшості випадків звичайний виверт, що приховує за собою всякі інші платежі за відсутності традиційних %. Навіть якщо взяти кредит на карту, а не готівкою.

До речі, якби подібна реклама все ж містила в собі приклад реальної переплати (а вона цілком може сягати й більше 50%), навряд чи хтось купувався би на такі маркетингові ходи. Але якби відкритим текстом відображалася вся правда, люди б просто перестали вірити в те, що безвідсотковий кредит насправді можливий. А він таки можливий.

Компанія «КРЕДИТ ФЕРМА» підготувала для своїх нових клієнтів пропозицію взяти кредит без відсотків, маючи на увазі нарахування символічної ставки 0,01% щодня. Тобто якщо взяти 1000 гривень на 10 днів, ваша переплата складе рівно 1 грн. Розмір остаточної переплати за мікрокредитом ви завжди можете дізнатися на онлайн-калькуляторі, розміщеному на головній сторінці нашого сайту. Ніякі приховані переплати й платежі вас не чекають, в цьому можна пересвідчитися з відгуків реальних користувачів послуг нашої МФО.

Повернемося до головної мети кредитування. Адже щось не збігається — символічні гривні переплат якось розходяться з поняттям заробітку на кредитних послугах. Цьому є логічне пояснення. CreditFerma зацікавлена в розширенні своєї клієнтської бази, формуванні довірчих відносин з українцями. На ринку країні ми діємо відносно недовгий період часу, а тому:

  • всім тим, хто подає заявку вперше, наш сервіс надає 99,9% знижки на перший кредит (працюємо, так би мовити, на репутацію);
  • за повторного звернення нараховуємо ставку 0,9% на день, знижуючи фіксовану процентну ставку на 50% (за умовами програми лояльності для новачків);
  • тільки з третього звернення ставка набуває своєї стандартної форми — 1,8%, але водночас клієнтам вже дозволяється брати максимальну суму в борг — до 10 000 гривень на вибір.

Звісно, з часом ми не плануємо змінювати умови договору в бік погіршення для позичальників. Навпаки, скоро на вас чекає чимало різних акційних пропозицій, які дозволять брати гроші в борг без відсотків або зі знижкою на відсотки незалежно від наявності досвіду співпраці з CREDITFERMA.

Умови й нюанси безвідсоткового кредиту

Пропозиція нульової ставки актуальна за першого звернення клієнта в організацію, а також у разі розіграшу безпроцентної позики. Слід розуміти, що перша позика без відсотків обмежена максимальною сумою в 7000 гривень. Вже з третього звернення позичальникові доступно 10 000 гривень, тоді як у інших МФО України такі суми зазвичай не пропонуються, а максимальна сума кредитування доступна лише під час 7–8 звернення за грошима, за умови хорошого кредитного рейтингу.

Мінімальна сума, яку можна швидко (за 15 хвилин) взяти перший раз у «КредитФерма», дорівнює 1000 грн. Цих грошей цілком вистачить для нагальних, невідкладних задач: поїздки, купівлі квитків, сплати комунальних послуг, відвідування ресторану з дівчиною, придбання медикаментів, ремонту смартфона чи побутової техніки. До речі, повертати гроші можна трьома шляхами:

  • достроково (в банках за це можуть оштрафувати);
  • частинами, за кілька траншів;
  • пізніше закінчення терміну договору (за умови своєчасної оплати нарахованих відсотків-копійок :)

Документи

Щоб отримати позику без відсотків і без відмови в «Кредит Ферма», вам буде потрібно надати:

  • посвідчення особи — паспорт повнолітнього громадянина України (вік позичальника — від 18 років);
  • ідентифікаційний номер платника податків;
  • номер телефону й пластикової картки (інформація для переказу на карту кредитних коштів).

Як бачимо, ніяких доказів платоспроможності не потрібно. Головне — заповнити анкетні дані без будь-яких помилок і неточностей, а також мати впевненість у наявності доходів для своєчасного погашення боргу.

А що, якщо не повернути вчасно?

Так, люди, які беруть кредит онлайн без відсотків і не повертають, є, хоча, здавалося б, повертати гроші без переплат, під нуль відсотків, набагато легше, ніж традиційний кредит. Звісно, в разі прострочення переплата не залишиться нульовою, почнеться нарахування пені за кожен день затримки виплати у вигляді фіксованої процентної ставки. Втім, навіть для безпроцентних миттєвих мікропозик доступна опція пролонгації, так що в разі непередбачених проблем і змін завжди можна розраховувати на крок назустріч від Credit Ferma.

Отримати гроші