61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит без відсотків

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Можливість отримання кредиту без відсотків, тобто під нульовий відсоток, безперечно, приваблива. І якщо є попит, з'являються пропозиції. Хто готовий видати гроші українцеві безкоштовно, де правда, а де — брехня, і чи є приховані підводні камені в таких цікавих пропозиціях? Варто розібратись.

Суть кредитування і чому 0% — небезпечно?

Яка першочергова мета кредитування як послуги від фінансової установи? Вочевидь, зовсім не безоплатна допомога всім нужденним, оскільки українські банки не можна вважати благодійними фондами. Мета видачі коштів у борг на поворотній основі — вигідний заробіток на процентній ставці, тій самій переплаті, яка неминуче набіжить до моменту повернення повної суми заборгованості. Саме тому рекламні слогани на кшталт «кредит під 0 відсотків готівкою» — у більшості випадків звичайний виверт, що приховує за собою всякі інші платежі за відсутності традиційних %. Навіть якщо взяти кредит на карту, а не готівкою.

До речі, якби подібна реклама все ж містила в собі приклад реальної переплати (а вона цілком може сягати й більше 50%), навряд чи хтось купувався би на такі маркетингові ходи. Але якби відкритим текстом відображалася вся правда, люди б просто перестали вірити в те, що безвідсотковий кредит насправді можливий. А він таки можливий.

Компанія «КРЕДИТ ФЕРМА» підготувала для своїх нових клієнтів пропозицію взяти кредит без відсотків, маючи на увазі нарахування символічної ставки 0,01% щодня. Тобто якщо взяти 1000 гривень на 10 днів, ваша переплата складе рівно 1 грн. Розмір остаточної переплати за мікрокредитом ви завжди можете дізнатися на онлайн-калькуляторі, розміщеному на головній сторінці нашого сайту. Ніякі приховані переплати й платежі вас не чекають, в цьому можна пересвідчитися з відгуків реальних користувачів послуг нашої МФО.

Повернемося до головної мети кредитування. Адже щось не збігається — символічні гривні переплат якось розходяться з поняттям заробітку на кредитних послугах. Цьому є логічне пояснення. CreditFerma зацікавлена в розширенні своєї клієнтської бази, формуванні довірчих відносин з українцями. На ринку країні ми діємо відносно недовгий період часу, а тому:

  • всім тим, хто подає заявку вперше, наш сервіс надає 99,9% знижки на перший кредит (працюємо, так би мовити, на репутацію);
  • за повторного звернення нараховуємо ставку 0,9% на день, знижуючи фіксовану процентну ставку на 50% (за умовами програми лояльності для новачків);
  • тільки з третього звернення ставка набуває своєї стандартної форми — 1,8%, але водночас клієнтам вже дозволяється брати максимальну суму в борг — до 10 000 гривень на вибір.

Звісно, з часом ми не плануємо змінювати умови договору в бік погіршення для позичальників. Навпаки, скоро на вас чекає чимало різних акційних пропозицій, які дозволять брати гроші в борг без відсотків або зі знижкою на відсотки незалежно від наявності досвіду співпраці з CREDITFERMA.

Умови й нюанси безвідсоткового кредиту

Пропозиція нульової ставки актуальна за першого звернення клієнта в організацію, а також у разі розіграшу безпроцентної позики. Слід розуміти, що перша позика без відсотків обмежена максимальною сумою в 7000 гривень. Вже з третього звернення позичальникові доступно 10 000 гривень, тоді як у інших МФО України такі суми зазвичай не пропонуються, а максимальна сума кредитування доступна лише під час 7–8 звернення за грошима, за умови хорошого кредитного рейтингу.

Мінімальна сума, яку можна швидко (за 15 хвилин) взяти перший раз у «КредитФерма», дорівнює 1000 грн. Цих грошей цілком вистачить для нагальних, невідкладних задач: поїздки, купівлі квитків, сплати комунальних послуг, відвідування ресторану з дівчиною, придбання медикаментів, ремонту смартфона чи побутової техніки. До речі, повертати гроші можна трьома шляхами:

  • достроково (в банках за це можуть оштрафувати);
  • частинами, за кілька траншів;
  • пізніше закінчення терміну договору (за умови своєчасної оплати нарахованих відсотків-копійок :)

Документи

Щоб отримати позику без відсотків і без відмови в «Кредит Ферма», вам буде потрібно надати:

  • посвідчення особи — паспорт повнолітнього громадянина України (вік позичальника — від 18 років);
  • ідентифікаційний номер платника податків;
  • номер телефону й пластикової картки (інформація для переказу на карту кредитних коштів).

Як бачимо, ніяких доказів платоспроможності не потрібно. Головне — заповнити анкетні дані без будь-яких помилок і неточностей, а також мати впевненість у наявності доходів для своєчасного погашення боргу.

А що, якщо не повернути вчасно?

Так, люди, які беруть кредит онлайн без відсотків і не повертають, є, хоча, здавалося б, повертати гроші без переплат, під нуль відсотків, набагато легше, ніж традиційний кредит. Звісно, в разі прострочення переплата не залишиться нульовою, почнеться нарахування пені за кожен день затримки виплати у вигляді фіксованої процентної ставки. Втім, навіть для безпроцентних миттєвих мікропозик доступна опція пролонгації, так що в разі непередбачених проблем і змін завжди можна розраховувати на крок назустріч від Credit Ferma.

DMCA.com Protection Status