61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит без прописки

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Можливість отримати кредит онлайн на карту без прописки часто цікавить громадян, у яких з тих чи інших причин у паспорті відсутній штамп про місце постійного проживання. Найчастіше його тимчасова відсутність пояснюється зміною місця проживання, через що людина просто не встигає оформити потрібні документи. Однак будь-який кредитор має право знати, де можна знайти позичальника у разі виникнення складнощів із поверненням боргу, а тому взяти кредит без прописки в банку неможливо або вкрай важко.

І все ж узяти кредит без прописки в паспорті можна — для цього найпростіше звертатися в мікрофінансові організації, хоча при бажанні та наполегливості можна отримати позику без реєстрації навіть у банку.

Як підвищити шанси на схвалення банківського кредиту за відсутності прописки

У деяких випадках банки йдуть на поступки клієнтам, які не мають реєстрації. Такі звернення розглядаються в індивідуальному порядку, а на прийняття позитивного рішення впливають наступні чинники:

 • бездоганна кредитна історія;
 • наявність нерухомості або автотранспортного засобу, який позичальник може оформити в заставу;
 • офіційне працевлаштування;
 • підтвердження високого стабільного доходу або наявність досить великої суми на депозиті банку-кредитора;
 • надання надійних платоспроможних поручителів.

Але навіть якщо Ви виконаєте всі запропоновані пункти, банк навряд чи дасть схвалення на видачу великої суми особам за відсутності прописки, роблячи виключення хіба що для постійних клієнтів, які вже брали позику в цьому банку і своєчасно її повернули. Звісно, якщо Ви проживаєте в таких великих містах, як Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Харків або Кривий Ріг, вам набагато легше буде знайти банківську структуру, яка погодиться ризикнути й видати невеликий кредит без прописки та реєстрації на короткий термін. Але для жителів невеликих населених пунктів України зручнішими залишаються саме мікрофінансові організації, котрі завжди готові виручити клієнтів необхідною грошовою сумою.

Особливості кредитування осіб без прописки в МФО

В МФО позику без прописки отримати набагато легше, оскільки для оформлення не потрібні довідки, поручителі чи застава, що відкриває широкі можливості для фінансування студентів, пенсіонерів, домогосподарок, осіб без офіційного працевлаштування та фрілансерів. Крім того, мікрокредитування дозволяє оформити кредитні кошти в режимі онлайн, а отже, отримати додаткову фінансову допомогу можна не тільки в Києві, а й у будь-якому місті або селищі країни. Переказ грошей здійснюється на карту клієнта протягом кількох хвилин — це ще одна перевага перед кредитами готівкою, на оформлення яких іноді витрачається кілька годин, а то й днів.

Кредит за відсутності реєстрації та без довідки про доходи можна отримувати, починаючи з 18 років. Максимальний вік позичальника кожна компанія встановлює самостійно, зазвичай до 65–70 років. Але навіть у МФО, де вимоги до клієнта мінімальні, позику без прописки дають не всім. Відмова у видачі грошей можлива у таких випадках:

 • некоректне заповнення заявки, тобто надання неправдивих або помилкових відомостей;
 • кредитна історія з численними порушеннями кредитних зобов'язань — з боргами за кількома позиками, з простроченими виплатами та невиплаченими кредитами;
 • установлення 1 групи інвалідності, що свідчить про важку хворобу позичальника та його нездатність забезпечити повернення грошей.

Вигідні умови кредитування в компанії CREDIT FERMA

Отримати кредит для людей без реєстрації складно, але в екстрених обставинах можна звернутися до надійного і невимогливого кредитора, наприклад, до компанії CREDIT FERMA. Стандартні умови кредитування, доступні для всіх клієнтів, виглядають таким чином:

 • максимальний розмір кредиту без прописки, починаючи з третього звернення, — 10000 гривень;
 • відсоткова ставка — 1,8% на день;
 • термін кредитування — до 90 днів.

Для нових клієнтів розроблена пільгова програма, що включає можливість безпроцентної позики — перший кредит, хоч і обмежений сумою 7000 гривень, видається під 0%. Другу позику можна взяти зі значною знижкою — процентна ставка становить лише 0,9% на день.

Оформлення заявки відбувається в режимі онлайн, що дає можливість отримувати безперешкодний доступ до кредитних коштів у будь-який час дня та ночі. Автоматична скорингова перевірка дозволяє швидко оцінити платоспроможність клієнта, тому гроші на карту надходять протягом кількох хвилин після звернення.

Навіть з відсутністю прописки або з поганою кредитною історією у вас завжди є шанс отримати кредит. Потрібно лише знайти гідні умови та виконати деякі інші вимоги кредитора.

DMCA.com Protection Status