61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит без перевірок

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Пам'ятаєте часи, коли банки в Україні наввипередки пропонували брати кредити, надсилали кредитні карти додому і всіляко заманювали до себе клієнтів? Така легка доступність позик призвела до неприємних наслідків — багато хто брав кредити без особливої потреби, не надто замислюючись про повернення грошей. В результаті невмілого ведення бюджету, не розрахованого на таке боргове навантаження, відбувалися численні порушення зобов'язань перед банками, що й стало причиною величезної кількості зіпсованих кредитних історій. І якщо банки з такими людьми співпрацювати явно не бажають, то у мікрофінансових організаціях інколи можна взяти кредит без перевірки кредитної історії (в Україні).

Банківський кредит без перевірок КІ — чи є шанс?

До речі, мікропозики, які можна оформити за 5 хвилин в одній з МФО практично без відмови, — не єдина можливість для позичальників з низькою кредитною репутацією. Звісно, Інтернет кредит без перевірок дуже зручний — його можна взяти в будь-який час доби без довідок і поручителів. Але суми таких позик зазвичай невеликі, а процентні ставки часто відлякують потенційних клієнтів, які, незважаючи ні на що, все ж хотіли б знову стати клієнтами банку.

Скажемо відразу — отримати кредит без перевірки не вийде ні в одному банку, але тут все залежить від серйозності ваших минулих порушень. У Києві, як і в інших містах країни, можна знайти невеликі банки, що зацікавлені у збільшенні клієнтської бази, тому їхні вимоги до позичальника вирізняються меншою строгістю, ніж у великих солідних банках.

Якщо ваша кредитна історія затьмарена невеликими простроченнями з виплат, але загалом позика поступово погашається або вже виплачена, то Ви цілком можете розраховувати на послуги малих банківських структур, які можуть дати гроші в борг, але й водночас дещо збільшити процентну ставку. Ви можете спробувати збільшити свої шанси на отримання позики без перевірки наступними шляхами:

  • зверніться в ту організацію, яка обслуговує вашу зарплатну карту або в якій Ви зберігаєте гроші на депозиті;
  • надайте для забезпечення позики належне вам майно — квартиру чи автомобіль;
  • знайдіть поручителя, який заслуговує на довіру;
  • доведіть свою платоспроможність за допомогою довідки про розмір заробітної плати або про інші доходи (здача в оренду житла, отримання дивідендів з цінних паперів, авторські виплати...).

МФО — найкраща альтернатива традиційним кредитам

І все ж, якщо гроші потрібні терміново, краще оформити швидкий мікрокредит онлайн, але водночас слід знайти компанію з найкращими умовами кредитування. Наприклад, в CREDIT FERMA Ви можете взяти експрес-кредит без перевірок і дзвінків на вигідних умовах. Максимально можлива сума в нашій організації становить 10 000 гривень, а для нових клієнтів розмір позики на карту без перевірок обмежений сімома тисячами гривень. Стандартна відсоткова ставка не перевищує 1,8% на день, проте перша позика видається під 0%, а друга — зі знижкою в 50%.

Моментальне оформлення за паспортом і без першого внеску, практично гарантоване позитивне рішення, швидке нарахування грошей на карту, цілодобове обслуговування — така пропозиція дозволяє клієнтам знаходити вихід з термінових і невідкладних проблем. Звісно, негативна відповідь теж можлива, наприклад:

  • за неправильно заповненої заявки;
  • за подачі навмисне спотвореної інформації;
  • через серйозні порушення кредитної історії, що дають підставу запідозрити вас у шахрайстві.

Під час вибору кредитора позичальник повинен чинити так само, як покупець у магазині з великим асортиментом — вміти порівнювати аналогічні товари, обираючи кращу якість за меншу вартість. І банківські кредитні програми, і мікропозики мають свої позитивні й негативні сторони, тому остаточний вибір залежить від конкретної ситуації, від цілей і можливостей позичальника.

На користь позики без перевірок від МФО свідчить ще одна обставина — можливість отримання грошей особами без КІ. Чимало банків відмовляють людям, які не мають взагалі ніякої кредитної історії. Ця обставина заважає отримати кредитні кошти молодим юнакам та дівчатам, які ще не встигли створити власну кредитну репутацію. А звернувшись у компанію CREDIT FERMA, вони зможуть заповнити «білі плями», своєчасно повертаючи отримані мікропозики.

DMCA.com Protection Status