61000, г. Харьков, проспект Московський, 142

Кредит без довідки про доходи

Перший кредитдо 7000 гривень під 0%для всіх нових клієнтів

Cow

Сума кредиту, грн

1000 грн

1000 грн

10000 грн

На який термін?

65 днів

65 днів

90 днів

Сума кредиту

7000 грн

Термін кредиту

65 днів

Разом до оплати

7000 грн

Взяти гроші

Мільйони українців у один момент свого життя (зазвичай у неблагополучний) стикаються з питанням, чи можна взяти кредит без довідки про доходи або кредит онлайн на карту в Україні без документів. Стандартно мається на увазі саме банківське кредитування, як традиційне. Слід розібратись у цьому питанні та зрозуміти, чи є альтернатива, варта уваги.

Послуга споживчого кредитування — це основний спосіб генерації прибутку для великих фінансових установ. Саме тому вони підходять дуже ретельно до формування стратегії з видачі кредитів. Звідси й випливає реально величезний перелік вимог до клієнта, адже потенційних позичальників багато, а потенційно сумлінних платників значно менше.

Перший і основний документ, за допомогою якого громадянин може підтвердити свою платоспроможність — це довідка з місця роботи. Вона засвідчить факт працевлаштування в тій чи іншій компанії (підприємстві) і дасть можливість скласти уявлення про матеріальний стан заявника. Тому кредит готівкою без довідки про доходи банк видає вкрай неохоче, навіть якщо потрібна не дуже велика сума, наприклад, 10000 грн.

Альтернативи для довідки з роботи

Втім, не все залежить від цього документа. Банк може не звернути увагу на цей нюанс, якщо у клієнта без роботи і навіть за відсутності заробітку є інші варіанти як підтвердити свою надійність:

  • Документ про право власності на квартиру;
  • Документ про право власності на авто.

Однак доведеться віддати своє майно під заставу, а на це піде аж ніяк не кожен. А тому, якщо людині потрібен вигідний кредит без довідок про доходи та поручителів, з 20 років, без підтвердження доходу, без застав та паперової тяганини, його розумним рішенням стане звернення до нашої мікрофінансової організації «КРЕДИТ ФЕРМА». Лише 2 документи знадобляться вам для успішного термінового оформлення кредиту онлайн, без довідки про доходи, через наш офіційний веб-сайт. Це:

  • Український паспорт повнолітнього громадянина;
  • Ідентифікаційний номер платника податків.

З іншого боку, деякі банки, такі як «Альфа-Банк», пропонують свої послуги навіть тим, хто не влаштований на роботу офіційно. Однак в такому разі клієнтові потрібно пояснити, де він працює, дати контакти відділу кадрів або директора підприємства. У більшості випадків менеджери банку телефонують роботодавцеві, щоб переконатися у правдивості всієї наданої інформації.

У свою чергу, CreditFerma не запитує таку інформацію у своїх клієнтів (тільки мобільний номер телефону та електронну пошту), а якщо схожий пункт і з'явиться в анкеті, будьте впевнені — ніхто вашим знайомим, близьким, друзям або роботодавцям просто так, без особливої на те причини, дзвонити й турбувати не буде.

Буває й так, що банки беруть за першочерговий орієнтир тип кредитної історії клієнта, наявність у ній позитивних та негативних записів. У такому разі можливе обмеження максимальної суми кредиту, індивідуальне збільшення процентної ставки. Водночас ніяких документів для підтвердження хорошої кредитної історії подавати не доведеться — банк їх отримає сам, скориставшись доступом до бази даних Бюро кредитних історій України. В нашій МФО перевірка кандидатури фізичної особи відбувається власними скоринговими системами, так що фактор негативної (з чорною, зіпсованою) КІ може ніяк не вплинути на рішення за заявкою.

Де мені видадуть довідку?

Якщо позику без довідки про доходи не видають або її умови не підходять, доведеться шукати шляхи отримання такої довідки. Звісно, ви повинні бути працевлаштовані. Видача документа здійснюється бухгалтерією за місцем роботи або органами фіскальної служби за місцем реєстрації.

За вибору першого варіанту все, що від вас потрібно, це звернення до бухгалтерів із відповідним проханням і зазначенням причини, для чого потрібна довідка.

У разі вибору другого варіанта від громадянина вимагається заповнення спеціального бланка і очікування до п'яти робочих днів. Цей термін може збільшитися вдвічі, якщо ви зараз проживаєте далеко від місця реєстрації.

Звичайно, можна спробувати цей документ підробити або купити, але слід розуміти, що це кримінально карається і без проблем навряд чи обійдеться. Категорично не рекомендуємо звертатися до «постачальників» таких проблемних послуг.

Експрес-кредит без довідок за 15 хвилин!

Наша мікрофінансова компанія готова допомогти вам швидко обзавестися необхідною сумою без надання подібних виписок, на будь-які цілі, дозволить подавати онлайн-заявки та позичати гроші в будь-який час дня та ночі. Потрібен тільки персональний комп'ютер або мобільний пристрій з виходом у Інтернет.

Вам доступно до 10 000 гривень прямим переказом на карту, з 18 років, за паспортом, з будь-якої точки України (в Києві чи Дніпропетровську, наприклад). Для перших звернень кредитний ліміт дещо обмежений, але з кожною подальшою позикою максимально допустима сума зростатиме. Термін договору мікрокредиту може становити від одного до 90 днів. За першого звернення гроші через павутину (Всесвітню мережу) видаються безкоштовно, практично без відсотків — під символічні 0,01%. На другий випадок взяття кредиту без довідок про доходи на сайті встановлена 50% знижка від стандартної ставки (1,8%), що дозволить вашим витратам знизитися до рівня 0,9% від взятої суми на день. Вам все ще потрібні формальності?

DMCA.com Protection Status